~.Imaginarium.~
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaSzukajZaloguj

 

 [MCU][D] To nie jest pizza [ToSt]

Go down 
+3
JokerFox.
Konto Nieaktywne
Tony.
7 posters
AutorWiadomość
Tony.
Team Heroes
Team Heroes
Tony.


Female Wiek : 27
Skąd : Poznań
Liczba postów : 395
Rejestracja : 19/04/2016

[MCU][D] To nie jest pizza [ToSt] Empty
PisanieTemat: [MCU][D] To nie jest pizza [ToSt]   [MCU][D] To nie jest pizza [ToSt] EmptyWto 27 Gru 2016, 00:24

Fandom Marvel
Autor Tony. aka DallasEve
Beta/bety: Olgie
Pairing: Tost [Tony Stark/Stephen Strange]  
Gatunek: Domestic fluff?
Ostrzeżenia: Niby brak, chyba że powtórzę za Fan, która powtózyła za Olgie: "nie czytaj mi tego, jak mam coś w ustach". Taktować ostrzeżenie dowolnie xd
N/A: Dla Olgie. Wink I Dla Fan, bo chciała, żeby się tu pojawiło.


To nie jest pizza



- Jedz.

W moją niezajętą śrubokrętem rękę zostaje wciśnięta bułka, a ja patrzę na nią, jakby Stephen przywlókł ją co najmniej z innego wymiaru - co już się przecież zdarzało. Mrugam kilka razy ze zdziwieniem i podnoszę głowę.

- To nie jest pizza.

- Nie, ale to zawsze jakieś jedzenie. Tony, jeszcze jeden kubek kawy na pusty żołądek i wsadzę ci tę bułkę prosto w przełyk, a to nie będzie przyjemne. Uwierz.

- Wyglądasz uroczo, kiedy się złościsz.

Strange rzuca mi spojrzenie, po którym wiem, że dalsze dyskusje nie mają sensu. Wzdycham głęboko, jakby robił mi wielką krzywdę i odgryzam kęs bułki. Okazuje się być niespodziewanie dobra - ciepła, nieco przypieczona, z ciągnącym się serem i smakująca prawie jak cheeseburger, o czym ze swoistym uznaniem informuję Stephena na głos.

- Takie właśnie było założenie. Wiedziałem, że mięso jest najlepszym sposobem na zmuszenie cię do jedzenia. W lodówce znajdziesz takich więcej, musisz je tylko podgrzać. Wracam za dwa dni, może wcześniej, jeśli problem okaże się mniej istotny.

Patrzę na niego, pełen żałości. Może, jeśli będę wyglądał dostatecznie smutno, Stephen zostanie i… No, nic z tego. Ostatnio nie zadziałało.

- Wiesz, gdzie mnie szukać.

- Wiem - Strange nachyla się z lekkim uśmiechem, całuje mnie szybko i odsuwa się, żeby robić tę swoją magię. - I ostrzegam, mogę wpaść na chwilkę w międzyczasie. I jeśli zobaczę, że nic nie zjadłeś, to osobiście cię wypatroszę.

- Ta, ja też cię kocham - odpowiadam, gdy w całości znika za portalem i mam pewność, że mnie nie usłyszy.

Dopiero po jego powrocie dowiem się, że się myliłem - usłyszał.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

Sometimes you gotta run before you can walk

Vi stands for Victory, didn't you know?
[MCU][D] To nie jest pizza [ToSt] Vignet12


Ostatnio zmieniony przez Tony. dnia Sob 07 Sty 2017, 17:31, w całości zmieniany 6 razy
Powrót do góry Go down
Konto Nieaktywne
Stenograf
Stenograf



Female Liczba postów : 348
Rejestracja : 03/01/2016

[MCU][D] To nie jest pizza [ToSt] Empty
PisanieTemat: Re: [MCU][D] To nie jest pizza [ToSt]   [MCU][D] To nie jest pizza [ToSt] EmptyWto 27 Gru 2016, 00:57

Okej, przejmują na siebie odpowiedzialność za "tę swoją magię" - betowałam ten tekst i to moja wina.

I tak, też kupuję nazwę TOST <3 Choć nie kupuję paringu - wybacz, ale oni są zbyt podobni. Oczywiście, nie jest prawdą, że przeciwieństwa się przyciągają, przynajmniej w moijej opinii, ale dwóch tak bardzo podobnych ludzi? Nie widzę tego, żeby shippować to na poważnie, choć tak żeby się pośmiać spoko.

A tekst jak zwykle świetny i przyjemny Very Happy

Pozdrawiam i życzę weny.
Powrót do góry Go down
JokerFox.
Team Villains
Team Villains
JokerFox.


Female Wiek : 29
Skąd : Poznań
Liczba postów : 846
Rejestracja : 21/12/2014

[MCU][D] To nie jest pizza [ToSt] Empty
PisanieTemat: Re: [MCU][D] To nie jest pizza [ToSt]   [MCU][D] To nie jest pizza [ToSt] EmptyWto 27 Gru 2016, 01:26

Zastanawiałam się nad idealnym początkiem dla tego komentarza, ale że żaden nie przychodzi mi do głowy, użyję tekstu Olgie. sprzed chwili: "nie czytaj mi tego, jak mam coś w ustach" Very Happy
TOTALNIE kupuję nazwę tego paringu, ciul, że Tony ma na imię ANThony, bo to już nie ma takiego fajnego wydźwięku. Wgl, cały paring to jest to. Tak duża dawka inteligencji w jednym paringu powinna zostać zakazana, ale równocześnie to takie seksowne <3 Chcę zobaczyć ich kłótnię, taką prawdziwą. Pragnę tego. Albo wykiwanie się nawzajem. To byłoby ekstra.
Ogólnie tekst jest super domowy, fluffowy i po prostu miły.
A, i żeby nie było, że ja tak bezinteresownie przyszłam komentować - bo wszystko zaczęło się od tego, że powinno być "tĘ swoją magię", aż poczułam wewnętrzny obowiązek komentarza, serio Razz . Ale tak, ogólnie chcę też to na Imago Wink

Pozdrawiam,
F.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

What good comes of something
When I'm just the ghost of nothing, nothing?
I'm just the man on the balcony
Singing "nobody will ever remember me"
(...)
A
composer but never composed
Singing "I only want what I can't have"
I only want what I can't have.


~*~*~

[MCU][D] To nie jest pizza [ToSt] TnTYADJ
Powrót do góry Go down
https://imaginarium.forumpolish.com
Wirka.
Team Heroes
Team Heroes
Wirka.


Female Wiek : 33
Liczba postów : 1403
Rejestracja : 21/12/2014

[MCU][D] To nie jest pizza [ToSt] Empty
PisanieTemat: Re: [MCU][D] To nie jest pizza [ToSt]   [MCU][D] To nie jest pizza [ToSt] EmptyPią 06 Sty 2017, 08:52

Ja tam nadal nie rozumiem szału za pizzą. Może gdyby to była nutella? Tak, to by miało sens. To oburzenie, że ej, to nie jest nutella... co ty mi każesz jeść wgl!

Zasadniczo nie zgadzam się, że nie można tego parringu traktować poważnie, co już w jakimś komentarzu opisałam. Ten parring ma sens, ten parring to PRZEZNACZENIE. TOST <3 To mówi samo za siebie, to nie mógł być przypadek. No i władający magią lekarz, zajmujący się Tony'm, który jest wzorem samodestrukcji. Yep. Przeznaczenie.

Dosłownie widzę, jak wpada przez dziurę w przestrzeni kilkanaście godzin później, pokryty międzywymiarową, zieloną mazią i zagląda do lodówki żeby sprawdzić, czy Tony jadł <3
Wenuj się!
W.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~


[MCU][D] To nie jest pizza [ToSt] Giphy
Powrót do góry Go down
M.
Team Villains
Team Villains
M.


Female Wiek : 27
Skąd : Poznań/Zielona Góra
Liczba postów : 241
Rejestracja : 18/08/2015

[MCU][D] To nie jest pizza [ToSt] Empty
PisanieTemat: Re: [MCU][D] To nie jest pizza [ToSt]   [MCU][D] To nie jest pizza [ToSt] EmptyPią 03 Kwi 2020, 22:38

[MCU][D] To nie jest pizza [ToSt] FKNd5OM
15.mechanizm/macBook/podcast/przyjaźń/króliki

W tym tekście widzę uderzające podobieństwo Tonego do Cb. Zbieżność imion jest naprawdę nieprzypadkowa. Ten parring to było naprawdę niezwykłe odkrycie. Żałuję, że w filmowym kanonie nie zdążyli się za bardzo poznać i zaprzyjaźnić, żebyśmy mogli obserwować mechanizm i połączenie tych dwóch podobnych umysłów. Oglądając i czytając Stranga bałam się, że będzie on za bardzo Sherlockiem, ale w twoich tekstach widać że jest on nową, świerzą postacią, nie odbiciem tamtej.

[MCU][D] To nie jest pizza [ToSt] Giphy
Tony powinien się cieszyć, że dostaje pyszne kanapki, a nie jakieś jedzenie dla królików. Ale jednak nic nie zastąpi pizzy.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

[MCU][D] To nie jest pizza [ToSt] FAf9hm8
Powrót do góry Go down
Salomanka
Team Villains
Team Villains
Salomanka


Female Wiek : 32
Skąd : Kołobrzeg
Liczba postów : 746
Rejestracja : 17/01/2015

[MCU][D] To nie jest pizza [ToSt] Empty
PisanieTemat: Re: [MCU][D] To nie jest pizza [ToSt]   [MCU][D] To nie jest pizza [ToSt] EmptyPią 02 Lip 2021, 17:05

Wznoszę moim fioletowym kubkiem toast za pomyślność tego pairingu, za mnogość tekstów ToSTowych, za wzbogacenie i urozmaicenie tego, czego w filmach poskąpili, a co jest naprawdę niezłą rozrywką dla czytelnika. Tak, ci dwaj są cholernie podobni, tak, pewnie wykończyliby siebie nawzajem potęgą własnego geniuszu i mocą przekarmionego ego, ale hej, zanim polałaby się krew, byłoby im nieziemsko razem xD Strange opiekowałby się Starkiem, podawał pizzę i colę, a Tony zmusiłby Strange'a do korzystania z "magii" w bardziej naukowy, użyteczny sposób. I do paru innych rzeczy też xD
Małe, a dobre. Lubię.
Powrót do góry Go down
Alexandrine
Team Villains
Team Villains
Alexandrine


Female Wiek : 31
Skąd : Ostrów Wielkopolski
Liczba postów : 225
Rejestracja : 21/12/2014

[MCU][D] To nie jest pizza [ToSt] Empty
PisanieTemat: Re: [MCU][D] To nie jest pizza [ToSt]   [MCU][D] To nie jest pizza [ToSt] EmptyWto 17 Sie 2021, 15:05

Aww, jakie to jest rozkoszne! Oni totalnie do siebie pasują, już w filmach to widać jak poruszają się wokół siebie i te ich rozmowy. Jest to urocze! Aż mi się przypomina ta scena gdy pokazuje, że jest jedna szansa i to jest właśnie ta. Aww! Totalnie mi to pasuje do tego wszystkiego. I to jest totalnie urocze jak Stephen się o niego troszczy, gdy Tony całkowicie pochłania się pracy, aww.. I to wyznanie na końcu, no obłędne! Taka urocza puenta. Tekst napisany poprawnie, nic nie zgrzyta, ogólnie na plus.

PS. Nie wiedziałam, że nazywa się to tostem ; DD ale pasuje!

Alexa

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

Już niedługo powiem: „Dzień dobry Harry”, a ty z uśmiechem odpowiesz: „Witaj w domu Draco”.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





[MCU][D] To nie jest pizza [ToSt] Empty
PisanieTemat: Re: [MCU][D] To nie jest pizza [ToSt]   [MCU][D] To nie jest pizza [ToSt] Empty

Powrót do góry Go down
 
[MCU][D] To nie jest pizza [ToSt]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» [MCU][D] Mój [ToSt]
» [MCU][T][mM] Arcyzazdrość [ToSt]
» [MCU][T][D] Blizny [ToSt]
» [MCU][D] Niezauważalnie [ToSt]
» [MCU][T][mM] Pocałunek prawdziwej miłości [ToSt]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
~.Imaginarium.~ :: FANFICTION :: Serial & Film & Adaptacje :: Slash :: +12-
Skocz do: