~.Imaginarium.~
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaSzukajZaloguj

 

 [AiO][D] Szron [A/N]

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Konto Nieaktywne
Stenograf
Stenograf



Female Liczba postów : 348
Rejestracja : 03/01/2016

[AiO][D] Szron [A/N] Empty
PisanieTemat: [AiO][D] Szron [A/N]   [AiO][D] Szron [A/N] EmptyWto 27 Gru 2016, 04:18

Ten tekst nie jest już dostępny na tym forum.


Ostatnio zmieniony przez Olgie. dnia Pią 11 Maj 2018, 13:13, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
JokerFox.
Team Villains
Team Villains
JokerFox.


Female Wiek : 29
Skąd : Poznań
Liczba postów : 846
Rejestracja : 21/12/2014

[AiO][D] Szron [A/N] Empty
PisanieTemat: Re: [AiO][D] Szron [A/N]   [AiO][D] Szron [A/N] EmptyWto 27 Gru 2016, 05:12

Aaaach <3 . Totalnie czuję teraz do ciebie miłość. I do nich. Mówiłam ci, że oni są cudowni, otwarłam ci drogę na ten paring, więc podążaj nią i pisz mi teksty, gimmimore Very Happy Czasami tak niewiele potrzeba, żeby mnie uszczęśliwić, naprawdę.
Uwielbiam ten film, generalnie potrafię go zacytować niemal całego z pamięci, jak zresztą większość ludzi, których znam, włącznie z tobą, soł przynajmniej tutaj nieszczególnie odstaję.
Ogólnie, podoba mi się ten fluff i spokój bijący z tego tekstu, bo mimo iż Asterix myśli o nieprzyzwoitych rzeczach na koniec, jak tu w końcu nauczyć Nubernabisa poprawnej wymowy swojego imienia (czekam, aż mi to napiszesz kiedyś w formie pwp, albo chociaż zwykłego tekstu z zawarciem +18), ten tekst jest taki... cóż, opisowo ładny. Do tego Nubernabisa, który mówił, że w Galii jest "co najmniej -700" bardzo pasuje zachwyt nad szronem. I ten Asterix, który jest taki poetycki, normalnie natchnęłaś mnie na tekst, więc nie przedłużając - idę pisać.

Tobie życzę Weny, jak zwykle,

Fantasmagoria.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

What good comes of something
When I'm just the ghost of nothing, nothing?
I'm just the man on the balcony
Singing "nobody will ever remember me"
(...)
A
composer but never composed
Singing "I only want what I can't have"
I only want what I can't have.


~*~*~

[AiO][D] Szron [A/N] TnTYADJ
Powrót do góry Go down
https://imaginarium.forumpolish.com
Lilka
Skryba
Skryba
Lilka


Female Wiek : 57
Skąd : 9 krąg piekielny
Liczba postów : 99
Rejestracja : 16/01/2015

[AiO][D] Szron [A/N] Empty
PisanieTemat: Re: [AiO][D] Szron [A/N]   [AiO][D] Szron [A/N] EmptyWto 27 Gru 2016, 15:24

Czytając opisy miałam wrażenie jakbym wróciła do...Nad Niemnem. Masz dar opisywania krajobrazów, Olgie. Naprawdę. Natura jest artystą, ale artystą jest też ten, który w umiejętny sposób umie opisać jej dzieło, a nie jak wielu dzisiejszych pisarzy artykułów/książek (Isobel), którzy chlapną parę słów potocznych i zacieszają twarz. Potrafisz też nakreślić fantastycznie relacje Nubernabisa i Asterixa. Takie ciepłe, ale bez zbędnej erotyki. Taka zwyczajna ludzka przyjaźń.

Miodek na twarożku *rozpływa się*
Weny,
Lilka vel Freya

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

Nie było, nie ma, nie będzie
Nie każdy pożar wzbudza narodziny feniksa
Niektóre pożary są jak szatańska pożoga
Niszczą wszystko, co się da
Niszczą solidnie to, co zostało nadszarpnięte duchem czasu
Są tylko taką kropką nad "i" prozy życia
Powrót do góry Go down
M.
Team Villains
Team Villains
M.


Female Wiek : 28
Skąd : Poznań/Zielona Góra
Liczba postów : 241
Rejestracja : 18/08/2015

[AiO][D] Szron [A/N] Empty
PisanieTemat: Re: [AiO][D] Szron [A/N]   [AiO][D] Szron [A/N] EmptyWto 27 Gru 2016, 18:06

Głosuję na Nuberix <3

Ależ uroczy ten tekst. I rzeczywiście taki poetycki. Zamarzył mi się taki krajobraz za oknem, ale w tym roku zima nas niestety nie rozpieszcza i chyba nie doczekam się śniegu Sad

Szczerze się uśmiechnęłam na ostatnie zdanie.

Fanta napisał:
(czekam, aż mi to napiszesz kiedyś w formie pwp, albo chociaż zwykłego tekstu z zawarciem +18)
Ja też Very Happy

Pozdrawiam
M.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

[AiO][D] Szron [A/N] FAf9hm8
Powrót do góry Go down
Wirka.
Team Heroes
Team Heroes
Wirka.


Female Wiek : 33
Liczba postów : 1403
Rejestracja : 21/12/2014

[AiO][D] Szron [A/N] Empty
PisanieTemat: Re: [AiO][D] Szron [A/N]   [AiO][D] Szron [A/N] EmptyPią 06 Sty 2017, 08:46

Też głosuję na Nuberix <3 Ale myślę, że perełką byłoby podawanie tego parringu za każdym razem inaczej <3 I tak będziemy wiedzieć o co chodzi :d jak z.. Cutchumbersem co nie?

faktycznie pasuje mi tu ta chwila zadumy, również u Asterixa, który łapał czasem takie fazy. Mróźna Galia dla Egipcjanina (Aleksandryjczyjka?) musiała być czymś wyjątkowym. Swoją drogą wiecie, że ten film jest tak popularny chyba TYLKO w Polsce? Magia dobrego dubbingu, ot perełka, kopalnia cytatów. Miło przeczytać coś kompletnie nowego. Osobiście nie wpadłam na shipowanie tych dwóch, zawsze jakoś tak klasycznie skłaniałam się ku niezdrowej, porąbanej, ale ostrej relacji Asterixa z Obelixem (no w końcu zacietrzewieni kawalerowie z psem!), ale takie egzotyczne połączenie jest ciekawe Smile

Weny!
W.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~


[AiO][D] Szron [A/N] Giphy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





[AiO][D] Szron [A/N] Empty
PisanieTemat: Re: [AiO][D] Szron [A/N]   [AiO][D] Szron [A/N] Empty

Powrót do góry Go down
 
[AiO][D] Szron [A/N]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
~.Imaginarium.~ :: FANFICTION :: Inne :: Usunięte-
Skocz do: