IndeksRejestracjaSzukajFAQZaloguj

Share | 

[Sherlock BBC][D] Roztrzaskany

Go down 
AutorWiadomość
Olgie.
Laureat Roku
Laureat Roku

Female Liczba postów : 396

PisanieTemat: [Sherlock BBC][D] Roztrzaskany   Sob Gru 31 2016, 17:31

Ten tekst nie jest już dostępny na tym forum.

Ostatnio zmieniony przez Olgie. dnia Pią Maj 11 2018, 13:12, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Tony.
Laureat Roku
Laureat Roku

Female Wiek : 21
Liczba postów : 171

PisanieTemat: Re: [Sherlock BBC][D] Roztrzaskany   Czw Sty 05 2017, 14:00

Powiem tak: podoba mi się i jest naprawdę super (chociaż szkoda mi Mycrofta, tego, że jednak mu się nie udało Sad).  Ogólnie to racja, życie jest ciężkie, a znaleźć zastępstwo dla ideału nie jest łatwo (zwłaszcza, jeśli to smak. Ja, Sherlotka, słowem: znam z autopsji xd).

Jedyne, do czego mogłabym się doczepić, to pierwsze zdanie. Nie wiem, może to tylko ja, ale mam wrażenie, że to porównanie ze szklanką jest zbyt zwyczajne - w sensie, zbyt zwyczajne jak na Mycrofta. Gdyby to był Lestrade czy John, jasne. Do Sherlocka pasowałoby pewnie bardziej coś typu... A bo ja wiem? Jajko rozgniecione w prasie hydraulicznej? Albo szklanka po skierowaniu na nią wiązki fali akustycznej o częstotliwości równej częstotliwości drgań własnych szkła. Brakuje mi chyba po prostu zaznaczenia osobowości Mycrofta w tym pierwszym zdaniu. I to nie błąd ani nic, i absolutnie nie umniejsza wartości tego tekstu. Ani trochę. Bo jest świetny Razz To bardziej... Wskazówka.  Na przyszłość Wink No bo ile mogę tylko w kółko pisać, jak bardzo jest świetnie? Razz

Pozdrawiam i niech Wen zawsze Ci sprzyja,
Tony.

Sometimes you gotta run before you can walk
Powrót do góry Go down

[Sherlock BBC][D] Roztrzaskany
Powrót do góry 
Strona 1 z 1