~.Imaginarium.~
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaSzukajZaloguj

 

 [Sherlock BBC][D] Zaufanie

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
JokerFox.
Team Villains
Team Villains
JokerFox.


Female Wiek : 29
Skąd : Poznań
Liczba postów : 846
Rejestracja : 21/12/2014

[Sherlock BBC][D] Zaufanie  Empty
PisanieTemat: [Sherlock BBC][D] Zaufanie    [Sherlock BBC][D] Zaufanie  EmptySob 07 Sty 2017, 00:49

Fandom/Fandomy: Sherlock BBC
Autor/autorzy: Fantasmagoria.
Beta/bety: brak
Pairing: brak, bracia Holmes
Gatunek: ?
Ostrzeżenia: brak
N/A*: Ot tak, takie małe coś, co domagało się napisania, więc napisałam. Nie ma głębszego przesłania i już.

Zaufanie


Zacisnął oczy tak mocno, że aż mu przed nimi pociemniało. Tylko po to, by nie widzieć dziejącej się wokół masakry. Wbił palce w dłonie, by przestały się trząść. Niestety, nie miał czym stłumić zmysłu słuchu - więc nadal dobiegało go przerażające wycie maszyn, które zmieniało się w chrobot ilekroć tylko dosięgały niemych już ofiar i ścierały je na pył. W ustach wciąż czuł posmak swej własnej krwi wymieszanej z chemikaliami, której smugi pewnie nadal miał na prawym policzku. Posoka skleiła mu nawet włosy znajdujące się najbliżej twarzy. Całe szczęście, nie czuł już bólu, ale do cholery, gdzie jest Mycroft, kiedy jest potrzebny?

— Udało się, w końcu mam! — Usłyszał radosny okrzyk kata, dzierżącego w dłoni kawałek jego kości i z dumą prezentującego go rzeszy swoich żądnych krwi wyznawców. — Nie ma co, uparty był, ale wreszcie się poddał!

Sherlock spojrzał na niego z nienawiścią, ale oprawca był do tego przyzwyczajony, więc uśmiechnął się do niego i wyszedł. Zapewne przyniesie teraz więcej narzędzi tortur...

— Sherlock. — Do sali wszedł Mycroft ubrany w mundurek Eton. — Nie bądź dziecinny i  chodź już, mama się niecierpliwi.

— Jestem dzieckiem — odpowiedział celnie młodszy Holmes, zeskakując z fotela i podchodząc do drzwi, całkowicie ignorując brata. — I już nigdy ci nie zaufam — powiedział z pewnością w głosie, na którą stać tylko dziesięcioletnie dziecko. — Miałeś mnie trzymać za rękę! — krzyknął, wybiegając z gabinetu dentystycznego.

Mycroft westchnął i ścisnął nasadę nosa, czując nadchodzącą migrenę.

— To będzie trzysta funtów. Proszę pamiętać, że ma nic nie jeść i nie pić przez następne dwie godziny — oznajmił dentysta.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

What good comes of something
When I'm just the ghost of nothing, nothing?
I'm just the man on the balcony
Singing "nobody will ever remember me"
(...)
A
composer but never composed
Singing "I only want what I can't have"
I only want what I can't have.


~*~*~

[Sherlock BBC][D] Zaufanie  TnTYADJ
Powrót do góry Go down
https://imaginarium.forumpolish.com
Konto Nieaktywne
Stenograf
Stenograf



Female Liczba postów : 348
Rejestracja : 03/01/2016

[Sherlock BBC][D] Zaufanie  Empty
PisanieTemat: Re: [Sherlock BBC][D] Zaufanie    [Sherlock BBC][D] Zaufanie  EmptySob 07 Sty 2017, 01:08

To już wiadomo, czemu Sherlock nie ufa Mycroftowi! Jak mógł go tak zawieść? Sad

Rozumiem Sherlocka, też nigdy nie chodzę do dentysty sama i też zawsze ktoś musi mnie trzymać za rękę, raz Łukasz prawie zemdlał, tak mocno miażdżyłam mu dłoń!

Tekst jest świetny, lekki, przyjemny i wywołujący uśmiech na twarzy. Dla mnie - idealny.

Mam wrażenie, że Nasze poczucie humoru pokrywa się w dużej części, tak więc pisz więcej, co bym miała się z czego pośmiać Very Happy

Pozdrawiam i życzę weny.
Powrót do góry Go down
Tony.
Team Heroes
Team Heroes
Tony.


Female Wiek : 27
Skąd : Poznań
Liczba postów : 395
Rejestracja : 19/04/2016

[Sherlock BBC][D] Zaufanie  Empty
PisanieTemat: Re: [Sherlock BBC][D] Zaufanie    [Sherlock BBC][D] Zaufanie  EmptySob 07 Sty 2017, 01:17

Też boję się dentystów, totalnie. Powaleni sadyści (wybacz, M.), ale dobrze że nie są nauczycielami - bo jeśli sprawianie ludziom bólu sprawia, że serca im rosną, to uczniowie mieliby przekichane. A tak przynajmniej człowiek jest przygotowany na to, co nadejdzie... przynajmniej teoretycznie.

Totalnie kupuję zranionego, zdradzonego, oszukanego Sherlocka. Został porzucony na pastwę kata, i absolutnie się nie dziwię, że już nie zaufa Mycroftowi - sama bym mu po czymś takim nie zaufała. W życiu.

No i... nie dość, że sadystycznie zadają ludziom ból, to jeszcze dostają za to kasę! Dużo pieniążków... Sad Dentyści to zło.

Pozdrawiam i niech Wen zawsze Ci sprzyja,
Tony.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

Sometimes you gotta run before you can walk

Vi stands for Victory, didn't you know?
[Sherlock BBC][D] Zaufanie  Vignet12
Powrót do góry Go down
Wirka.
Team Heroes
Team Heroes
Wirka.


Female Wiek : 33
Liczba postów : 1403
Rejestracja : 21/12/2014

[Sherlock BBC][D] Zaufanie  Empty
PisanieTemat: Re: [Sherlock BBC][D] Zaufanie    [Sherlock BBC][D] Zaufanie  EmptyWto 24 Sie 2021, 23:25

Przegapiłam to. Ale doskonale rozumiem, czemu powstało, każdy ma jakieś lęki, a Dentyści to jeden z najczęstszych. Bardzo dobrze napisane drabble, Lisu, przez chwilę serio się zastanawiałam, do czego dokładnie zmierzasz, kto tu jest tym katem, i czemu o zaufanie chodzi. W Sherlocku nigdy nie wiadomo, jako, że wydarzenia MOGĄ dziać się w głowie, co nie. 
Nie dziwię się, że stracił zaufanie do Mycrofta, też bym straciła, to niewybaczalne, koniec kropka.
Wróćmy do pisania Sherlocków. Stęskniłam się.
W.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~


[Sherlock BBC][D] Zaufanie  Giphy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





[Sherlock BBC][D] Zaufanie  Empty
PisanieTemat: Re: [Sherlock BBC][D] Zaufanie    [Sherlock BBC][D] Zaufanie  Empty

Powrót do góry Go down
 
[Sherlock BBC][D] Zaufanie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» [Sherlock BBC][mM] Nieproporcjonalny [SH/JW]
» [Sherlock BBC][M] Fascynacja [JM/SH]
» [Sherlock BBC] [M] Kompetencja
» [Sherlock BBC][mM] Koncert
» [Sherlock BBC][T][Z] 365 dni z Mystrade [GL/MH][365/365]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
~.Imaginarium.~ :: FANFICTION :: Serial & Film & Adaptacje :: Ogólne :: +12-
Skocz do: