~.Imaginarium.~
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaSzukajZaloguj

 

 [GoT][D] Ostatni taniec [CL/JL]

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Wirka.
Team Heroes
Team Heroes
Wirka.


Female Wiek : 33
Liczba postów : 1403
Rejestracja : 21/12/2014

[GoT][D] Ostatni taniec [CL/JL] Empty
PisanieTemat: [GoT][D] Ostatni taniec [CL/JL]   [GoT][D] Ostatni taniec [CL/JL] EmptySob 07 Sty 2017, 20:09

Fandom Gra o Tron
Autor Wirka.
Beta/bety:
Pairing: Jaime/Cersei
Gatunek: angst
Ostrzeżenia: spoiler do finału sezonu 6.
N/A: 100 słów bez tytułu. Moje przewidywania odnośnie kontynuacji wątku Cersei.



Ostatni taniec



Złamali ją. Dojrzał to w jej napiętej, martwej twarzy, nawet z tej odległości. Kobieta, która usiadła na tronie nie była już jego siostrą, kochanką, najbliższą osobą na świecie. Stało się to, czego najbardziej się obawiał. Dziki ogień skaził ostatecznie jej duszę, a zielonych płomieni nie można było ugasić. Jaime poczuł, jak serce pęka mu ostatni raz, gdy dojrzał w jej oczach to, co dawniej ziało ze źrenic szalonego króla.

Echo słów “spalcie ich wszystkich” kołatało mu w głowie, gdy przerażony czekał, aż usłyszy je znowu, wypowiadane jej głosem.

Ich ród był przeklęty.

Zacisnął dłoń na rękojeści miecza. Czas ostatni raz zatańczyć ze śmiercią.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~


[GoT][D] Ostatni taniec [CL/JL] Giphy
Powrót do góry Go down
Tony.
Team Heroes
Team Heroes
Tony.


Female Wiek : 27
Skąd : Poznań
Liczba postów : 395
Rejestracja : 19/04/2016

[GoT][D] Ostatni taniec [CL/JL] Empty
PisanieTemat: Re: [GoT][D] Ostatni taniec [CL/JL]   [GoT][D] Ostatni taniec [CL/JL] EmptySob 07 Sty 2017, 20:26

TU TEŻ SĄ SPOILERY DO FINAŁU 6 SEZONU!

Łooooooo <3

Absolutna genialność. Finał 6 sezonu mam wciąż na świeżo, bo jest absolutnie przerażający, a Ty... udało Ci się mnie przerazić. Jaime robi to znowu! Bo robi to, co uważa za słuszne, niezależnie od kosztów, które przyjdzie mu za to ponieść. Cholerni Gryfoni.

Właściwie... teraz do mnie dotarło, że to jest całkiem prawdopodobne rozwiązanie. Bo przecież Jaime już raz udowodnił, że potrafi przedłożyć dobro kraju nad własne, a teraz jest w bardzo analogicznej sytuacji: szalona królowa, sprawiła, że pół miasta wyparowało, że jej syn-król popełnił samobójstwo, no przecież WIDAĆ, że coś jej odbiło. Najprawdopodobniej utrata dzieci. I mnie to wcale nie dziwi, to się zdarza, tylko że tym razem zdarzyło się komuś, kto rządzi krajem, na litość boską!

Tak... to przerażająco prawdopodobne.

Pozdrawiam i niech Wen zawsze Ci sprzyja,
Tony.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

Sometimes you gotta run before you can walk

Vi stands for Victory, didn't you know?
[GoT][D] Ostatni taniec [CL/JL] Vignet12
Powrót do góry Go down
Konto Nieaktywne
Stenograf
Stenograf



Female Liczba postów : 348
Rejestracja : 03/01/2016

[GoT][D] Ostatni taniec [CL/JL] Empty
PisanieTemat: Re: [GoT][D] Ostatni taniec [CL/JL]   [GoT][D] Ostatni taniec [CL/JL] EmptyWto 14 Lut 2017, 23:13

*Komentarz walentynkowy, pełen miłości i fluffu*

Tu też są spojlery.

Wow. Nie oglądam GoT, ale czytałam książkę i orientuję się co się dzieje w serialu. I totalnie podzielam Twoją wizję, tak to się powinno skończyć.

I świetnie to ujęłaś. Nie przeraziłaś mnie jak Tony, ale sprawiłaś, że szkoda mi Jaimego. Bo po raz kolejny przyjdzie mu zabić szalonego króla, tyle, że tym razem jest to kobieta, którą zdaje się wciąż kochać.

Ale to naprawdę tak powinno się skończyć.

Pozdrawiam i życzę weny. <3
Powrót do góry Go down
Salomanka
Team Villains
Team Villains
Salomanka


Female Wiek : 32
Skąd : Kołobrzeg
Liczba postów : 746
Rejestracja : 17/01/2015

[GoT][D] Ostatni taniec [CL/JL] Empty
PisanieTemat: Re: [GoT][D] Ostatni taniec [CL/JL]   [GoT][D] Ostatni taniec [CL/JL] EmptyNie 03 Maj 2020, 01:11

Nie oglądałam, nie czytałam, nie znam się, ale zdania takie jak
Wirka. napisał:
Kobieta, która usiadła na tronie nie była już jego siostrą, kochanką
zestawione z
Wirka. napisał:
Ich ród był przeklęty
robi swoje.
Jeżu. Kaligula normalnie <3 Oby to było krwawe, zemsta smakuje najlepiej na krwisto, prawda? Nie, pokręciłam coś? No nic, nie szkodzi, po takich aluzjach do głowy przychodzi mi tylko to jedno: bierz ten miecz i siecz, chłopie, rozpłataj wszystkich, nie ma już dla was nadziei.
Pamiętem ten mem ze zdjęciem autora GoT, jak ten cieszy się, że uśmierci jeszcze więcej ulubionych postaci swoich najwierniejszych czytelników - widzę, że roboty mu nie brakuje Wink
Sm tekst, nawet jeśli nie ma się pojęcia o Got, jest błyskotliwy, przekonuje do siebie, nie wymga zawiłych, serialowych objaśnień - kupuję go takim, jakim go czytam.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





[GoT][D] Ostatni taniec [CL/JL] Empty
PisanieTemat: Re: [GoT][D] Ostatni taniec [CL/JL]   [GoT][D] Ostatni taniec [CL/JL] Empty

Powrót do góry Go down
 
[GoT][D] Ostatni taniec [CL/JL]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
~.Imaginarium.~ :: FANFICTION :: Serial & Film & Adaptacje :: Ogólne :: +12-
Skocz do: