IndeksRejestracjaSzukajFAQZaloguj

Share | 

[SPN][D] Łowczyni

Go down 
AutorWiadomość
Olgie.
Laureat Roku
Laureat Roku

Female Liczba postów : 396

PisanieTemat: [SPN][D] Łowczyni   Pon Sty 09 2017, 01:38

Ten tekst nie jest już dostępny na tym forum.

Ostatnio zmieniony przez Olgie. dnia Pią Maj 11 2018, 13:33, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Wirka.
Admin
Admin

Female Wiek : 28
Liczba postów : 898

PisanieTemat: Re: [SPN][D] Łowczyni   Pon Sty 09 2017, 10:03

Nie lubię Jo i z reguły pewnie dlatego nie lubię tekstów o niej. Ale daję szansę, z uwagi na Rok Kobiet i niech będzie, mała taryfa ulgowa. Więc tak jak zupełnie mnie nie rusza opis jej emocji, wybacz, ale nad tym się zatrzymywać nie będę, zwyczajnie mam takie "meh, głupia dziewczyna", tak doceniam puentę, która ładnie zamyka tekst i sugeruje, że ma choć trochę rozumu w głowie. I nawet się z nią zgodzę, najgorsze co mogłaby zrobić, to płaszczyć się i przyjąć ochłapy, pod postacią jakiegoś "przelotnego" wieczoru, podczas gdy wiedziała - musiała wiedzieć - że nie było im nigdy pisane być razem, że to nie ma szans, że Dean nie ma tych uczuć do niej.

Punktujesz w tej serii kanoniczne cechy postaci, więc zachęcam, by kolejne części serii były jednak dłuższe. Mogłabyś pokusić się o bardziej rozległą analizę postaci, bo przecież jest o czym pisać, a nie wiem jak reszta, ale ja pragnę tekstów, które pokażą też te strony bohaterek SPN, których w serialu nie było, ba, które i fani rzadko poruszają, bo wolą pisać wincesty Wink
Wenuj się O!
W.

Powrót do góry Go down

[SPN][D] Łowczyni
Powrót do góry 
Strona 1 z 1