~.Imaginarium.~
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaSzukajZaloguj

 

 [SPN][D] Kiedy facetom zabraknie jaj

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Konto Nieaktywne
Stenograf
Stenograf



Female Liczba postów : 348
Rejestracja : 03/01/2016

[SPN][D] Kiedy facetom zabraknie jaj Empty
PisanieTemat: [SPN][D] Kiedy facetom zabraknie jaj   [SPN][D] Kiedy facetom zabraknie jaj EmptyPon 09 Sty 2017, 02:36

Ten tekst nie jest już dostępny na tym forum.


Ostatnio zmieniony przez Olgie. dnia Pią 11 Maj 2018, 13:19, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Wirka.
Team Heroes
Team Heroes
Wirka.


Female Wiek : 33
Liczba postów : 1403
Rejestracja : 21/12/2014

[SPN][D] Kiedy facetom zabraknie jaj Empty
PisanieTemat: Re: [SPN][D] Kiedy facetom zabraknie jaj   [SPN][D] Kiedy facetom zabraknie jaj EmptyPon 09 Sty 2017, 08:37

Nie lubiłam jej. Może to kwestia aktorki, może tego, co zrobiła Cassowi i że jednak nadal nie mogę przestać się dziwić, jak głupie bywają Anioły w SPN, jak brutalne, nieczyste i niskie w swoich emocjach, a jednocześnie wciąż się tak wywyższają. A jednak twoje kilka słów o niej jak najbardziej wpada w kanon i tak, jest to taki klasyczny motyw w serialu. Silna laska, która mierzy się z trudnym wyzwaniem, ale z góry skazana jest na porażkę, bo faceci okazują się silniejsi, wytrwalsi, skuteczniejsi czasem, a w tym przypadku właściwie nawet nie ma znaczenia co robi, z góry jest skazana na porażkę. Metatron wygrywam mimo wszystkiego ci czyniła w "imię wyższego dobra".

Btw, jej imię jest takie przewrotne Wink
Wenuj się O.!
W.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~


[SPN][D] Kiedy facetom zabraknie jaj Giphy
Powrót do góry Go down
Lilka
Skryba
Skryba
Lilka


Female Wiek : 57
Skąd : 9 krąg piekielny
Liczba postów : 99
Rejestracja : 16/01/2015

[SPN][D] Kiedy facetom zabraknie jaj Empty
PisanieTemat: Re: [SPN][D] Kiedy facetom zabraknie jaj   [SPN][D] Kiedy facetom zabraknie jaj EmptyWto 19 Wrz 2017, 22:51

Oh, to jest fantastyczne nawiązanie do pewnych okresów w historii, gdy to kobiety musiały założyć mentalne spodnie i pokazać, że mają tzw. jaja. I że należy zapomnieć myśleć o nich jak o słabej płci. Nawet ten nieco seksistowski dowcip o rekrutacji na agenta CIA pokazuje, że mamy w sobie siłę, której żaden mężczyzna (nie obrażajmy się, PANOWIE!!!) nie będzie miał. Bo to sprzężone z płcią. Instynkty opiekuńcze rozwinięte w kobietach - tu Naomi świetnie wykazała prawdziwość tej tezy - mogą być niszczycielską siłą, gdy się wejdzie na ich teren. Przecież żadna samica w świecie zwierząt nie pozwoli, by ktoś atakował jej teren. JEJ młode. Tak i Naomi. Walczyła o swoje dzielnie i rozważnie. Pozostaje mi życzyć tylko weny.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

Nie było, nie ma, nie będzie
Nie każdy pożar wzbudza narodziny feniksa
Niektóre pożary są jak szatańska pożoga
Niszczą wszystko, co się da
Niszczą solidnie to, co zostało nadszarpnięte duchem czasu
Są tylko taką kropką nad "i" prozy życia
Powrót do góry Go down
Sponsored content





[SPN][D] Kiedy facetom zabraknie jaj Empty
PisanieTemat: Re: [SPN][D] Kiedy facetom zabraknie jaj   [SPN][D] Kiedy facetom zabraknie jaj Empty

Powrót do góry Go down
 
[SPN][D] Kiedy facetom zabraknie jaj
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» [SPN][mM] Kiedy przegrywam [BS/C]
» [SPN][T][M] Cztery razy kiedy Castiel ochronił Deana swoimi skrzydłami [DW/C]
» [TOG][M] Co wydarzyło się naprawdę, kiedy Elide zaczęła sypiać w komnacie Manon [EL/MB]
» [GoodOmens][NZ] Kiedy Piekło zamarznie [Pepper/Brian & Crowley/Aziraphale][1/2]
» [BnHA][T][M] Kiedy powiedziałem, że bycie kotem byłoby miłe, nie o to mi chodziło

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
~.Imaginarium.~ :: FANFICTION :: Inne :: Usunięte-
Skocz do: