IndeksRejestracjaSzukajFAQZaloguj

Share | 

[SPN][D] Kiedy facetom zabraknie jaj

Go down 
AutorWiadomość
Olgie.
Laureat Roku
Laureat Roku

Female Liczba postów : 396

PisanieTemat: [SPN][D] Kiedy facetom zabraknie jaj   Pon Sty 09 2017, 02:36

Ten tekst nie jest już dostępny na tym forum.

Ostatnio zmieniony przez Olgie. dnia Pią Maj 11 2018, 13:19, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Wirka.
Admin
Admin

Female Wiek : 28
Liczba postów : 898

PisanieTemat: Re: [SPN][D] Kiedy facetom zabraknie jaj   Pon Sty 09 2017, 08:37

Nie lubiłam jej. Może to kwestia aktorki, może tego, co zrobiła Cassowi i że jednak nadal nie mogę przestać się dziwić, jak głupie bywają Anioły w SPN, jak brutalne, nieczyste i niskie w swoich emocjach, a jednocześnie wciąż się tak wywyższają. A jednak twoje kilka słów o niej jak najbardziej wpada w kanon i tak, jest to taki klasyczny motyw w serialu. Silna laska, która mierzy się z trudnym wyzwaniem, ale z góry skazana jest na porażkę, bo faceci okazują się silniejsi, wytrwalsi, skuteczniejsi czasem, a w tym przypadku właściwie nawet nie ma znaczenia co robi, z góry jest skazana na porażkę. Metatron wygrywam mimo wszystkiego ci czyniła w "imię wyższego dobra".

Btw, jej imię jest takie przewrotne Wink
Wenuj się O.!
W.

Powrót do góry Go down
Lilka
Skryba
Skryba

Female Wiek : 52
Liczba postów : 100

PisanieTemat: Re: [SPN][D] Kiedy facetom zabraknie jaj   Wto Wrz 19 2017, 22:51

Oh, to jest fantastyczne nawiązanie do pewnych okresów w historii, gdy to kobiety musiały założyć mentalne spodnie i pokazać, że mają tzw. jaja. I że należy zapomnieć myśleć o nich jak o słabej płci. Nawet ten nieco seksistowski dowcip o rekrutacji na agenta CIA pokazuje, że mamy w sobie siłę, której żaden mężczyzna (nie obrażajmy się, PANOWIE!!!) nie będzie miał. Bo to sprzężone z płcią. Instynkty opiekuńcze rozwinięte w kobietach - tu Naomi świetnie wykazała prawdziwość tej tezy - mogą być niszczycielską siłą, gdy się wejdzie na ich teren. Przecież żadna samica w świecie zwierząt nie pozwoli, by ktoś atakował jej teren. JEJ młode. Tak i Naomi. Walczyła o swoje dzielnie i rozważnie. Pozostaje mi życzyć tylko weny.

Wracam po długiej przerwie od komciania
Proszę o wyrozumiałość!!!
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: [SPN][D] Kiedy facetom zabraknie jaj   

Powrót do góry Go down

[SPN][D] Kiedy facetom zabraknie jaj
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Księga eliksirów