~.Imaginarium.~
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaSzukajZaloguj

 

 [SH: Mv][D] Walka [SH/IA]

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Tony.
Team Heroes
Team Heroes
Tony.


Female Wiek : 27
Skąd : Poznań
Liczba postów : 395
Rejestracja : 19/04/2016

[SH: Mv][D] Walka [SH/IA] Empty
PisanieTemat: [SH: Mv][D] Walka [SH/IA]   [SH: Mv][D] Walka [SH/IA] EmptyPon 09 Sty 2017, 23:47

Fandom: Sherlock Holmes (2009) - film z Robertem Downey Jr
Autor: Tony. aka DallasEve
Beta: -
Paring: Irene Adler x Sherlock Holmes
Gatunek: Obyczaj?
Ostrzeżenia: Brak
N/A*: Część pierwsza serii "Nieuchwytna", czyli łatek do filmowego kanonu dotyczących Irene Adler.


Walka


Obserwuję cię od dłuższego czasu. Wydajesz się być tak pochłonięty walką, że mnie nie dostrzegasz. Chustki z moim inicjałem też nie.

Nie mam pojęcia, dlaczego tak na mnie działasz. Spocony, zdyszany, zdecydowanie odbiegasz od norm estetycznych, jakim hołdują obecnie damy, a jednak czuję, jak na twój widok moje serce wyczynia dzikie harce.

Lądujesz na podłodze raz, potem drugi. A kiedy nasze oczy się spotykają, mrugam do ciebie. Najwyraźniej też nie jestem ci obojętna, bo podejmujesz próbę wycofania się z walki - ale, jak to zwykle bywa, życie ma wobec nas inne plany, niż byśmy chcieli. Ta kupa mięcha, którą chwilę temu upokarzałeś, rzuca ci wyzwanie, a przecież nie możesz dać się ośmieszyć na moich oczach.

Tak, czas na mnie. Stawiam na ciebie pieniądze - dbam o to, żebyś na pewno to widział - i wychodzę. Znam cię. Znam twoje możliwości. Wygrasz, a potem rzucisz się w pogoń za mną.

Jak zwykle - nie zdążysz.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

Sometimes you gotta run before you can walk

Vi stands for Victory, didn't you know?
[SH: Mv][D] Walka [SH/IA] Vignet12
Powrót do góry Go down
Konto Nieaktywne
Stenograf
Stenograf



Female Liczba postów : 348
Rejestracja : 03/01/2016

[SH: Mv][D] Walka [SH/IA] Empty
PisanieTemat: Re: [SH: Mv][D] Walka [SH/IA]   [SH: Mv][D] Walka [SH/IA] EmptyPon 23 Sty 2017, 12:50

O matko, obejrzałam sobie wczoraj ten film i powiem jedno: ship them soł macz. Autentycznie, są świetni. Chociaż shipuję też Johnlock. W sumie, to mogliby sobie zamieszkać na Baker Street w trójkę.

Tekst jest świetną łatką. Uwielbiam filmową Irene, w przeciwieństwie do serialowej, i uważam, że oddałaś jej zadziorny charakter.

Mam nadzieję, że będzie tego więcej.

Pozdrawiam i życzę weny.
Powrót do góry Go down
Wirka.
Team Heroes
Team Heroes
Wirka.


Female Wiek : 33
Liczba postów : 1403
Rejestracja : 21/12/2014

[SH: Mv][D] Walka [SH/IA] Empty
PisanieTemat: Re: [SH: Mv][D] Walka [SH/IA]   [SH: Mv][D] Walka [SH/IA] EmptyPią 17 Kwi 2020, 00:10

[SH: Mv][D] Walka [SH/IA] XQUpUqW

KLEP sponsorowany promptem ZBIERZ JE WSZYSTKIE!

Ten tekst robi mi takie "ej, musisz obejrzeć film jeszcze raz. Dzig dzig. oglądaj", jako że naprawdę słabo pamiętam filmową Irene. Narracyjnie pasuje mi i do wspomnienia tej filmowej i do tej serialowej tak naprawdę. Sam pościg jest istotą ich relacji - pościg, nie złapanie, prawda?
Jako łatkowanie bardzo ładnie to wyszło. Tak sobie myślę, że chętnie poczytałabym coś dłuższego, z Irene w roli głównej, ale właśnie jako ciekawej jednostki żądnej przygód, której nie definiuje jedynie relacja z mężczyzną Smile
Może kiedyś Ci się coś takiego uwidzi?

WEeeeeenyyyyy
W.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~


[SH: Mv][D] Walka [SH/IA] Giphy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





[SH: Mv][D] Walka [SH/IA] Empty
PisanieTemat: Re: [SH: Mv][D] Walka [SH/IA]   [SH: Mv][D] Walka [SH/IA] Empty

Powrót do góry Go down
 
[SH: Mv][D] Walka [SH/IA]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
~.Imaginarium.~ :: FANFICTION :: Serial & Film & Adaptacje :: Ogólne :: +12-
Skocz do: