~.Imaginarium.~
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaSzukajZaloguj

 

 [Sherlock BBC][Z] Niewykluczone, że dziś wieczorem zaśniesz w moich ramionach [4/4]

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Konto Nieaktywne
Stenograf
Stenograf



Female Liczba postów : 348
Rejestracja : 03/01/2016

[Sherlock BBC][Z] Niewykluczone, że dziś wieczorem zaśniesz w moich ramionach [4/4] Empty
PisanieTemat: [Sherlock BBC][Z] Niewykluczone, że dziś wieczorem zaśniesz w moich ramionach [4/4]   [Sherlock BBC][Z] Niewykluczone, że dziś wieczorem zaśniesz w moich ramionach [4/4] EmptyCzw 19 Sty 2017, 16:42

Ten tekst nie jest już dostępny na tym forum.


Ostatnio zmieniony przez Olgie. dnia Pią 11 Maj 2018, 13:29, w całości zmieniany 6 razy
Powrót do góry Go down
Lilka
Skryba
Skryba
Lilka


Female Wiek : 57
Skąd : 9 krąg piekielny
Liczba postów : 99
Rejestracja : 16/01/2015

[Sherlock BBC][Z] Niewykluczone, że dziś wieczorem zaśniesz w moich ramionach [4/4] Empty
PisanieTemat: Re: [Sherlock BBC][Z] Niewykluczone, że dziś wieczorem zaśniesz w moich ramionach [4/4]   [Sherlock BBC][Z] Niewykluczone, że dziś wieczorem zaśniesz w moich ramionach [4/4] EmptySob 21 Sty 2017, 15:18

*patrzy na avek u Olgie: Sherlock z dzieckiem i myśli 'biedne dzieciątko'*

A tak poważnie. Twój Mycroft jest totalnie inny od tego którego zbudowałam sobie w oparciu o BBC-owską kreację Mycrofta. Tamten to sk..bydlak w całym calu. Zimne oczy i chęć zamiatania wszystkiego białymi rękawiczkami. Ten Twój? Taki tam normalny gość. Z małymi problemami rodzinnymi. W tym z siostrą, która miała pecha i rodzicami traktującymi dorosłych facetów jak dzieci. Patologia po prostu. Patologia. Sherlock też był w szpitalu? *sugeruje się wątkiem o powrocie pamięci*.
Przyjemny rozdział i czekam na więcej!

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

Nie było, nie ma, nie będzie
Nie każdy pożar wzbudza narodziny feniksa
Niektóre pożary są jak szatańska pożoga
Niszczą wszystko, co się da
Niszczą solidnie to, co zostało nadszarpnięte duchem czasu
Są tylko taką kropką nad "i" prozy życia
Powrót do góry Go down
Konto Nieaktywne
Stenograf
Stenograf



Female Liczba postów : 348
Rejestracja : 03/01/2016

[Sherlock BBC][Z] Niewykluczone, że dziś wieczorem zaśniesz w moich ramionach [4/4] Empty
PisanieTemat: Re: [Sherlock BBC][Z] Niewykluczone, że dziś wieczorem zaśniesz w moich ramionach [4/4]   [Sherlock BBC][Z] Niewykluczone, że dziś wieczorem zaśniesz w moich ramionach [4/4] EmptyNie 22 Sty 2017, 16:42

Ten tekst nie jest już dostępny na tym forum.


Ostatnio zmieniony przez Olgie. dnia Pią 11 Maj 2018, 13:30, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Konto Nieaktywne
Stenograf
Stenograf



Female Liczba postów : 348
Rejestracja : 03/01/2016

[Sherlock BBC][Z] Niewykluczone, że dziś wieczorem zaśniesz w moich ramionach [4/4] Empty
PisanieTemat: Re: [Sherlock BBC][Z] Niewykluczone, że dziś wieczorem zaśniesz w moich ramionach [4/4]   [Sherlock BBC][Z] Niewykluczone, że dziś wieczorem zaśniesz w moich ramionach [4/4] EmptyPon 23 Sty 2017, 13:54

Ten tekst nie jest już dostępny na tym forum.


Ostatnio zmieniony przez Olgie. dnia Pią 11 Maj 2018, 13:30, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
Konto Nieaktywne
Stenograf
Stenograf



Female Liczba postów : 348
Rejestracja : 03/01/2016

[Sherlock BBC][Z] Niewykluczone, że dziś wieczorem zaśniesz w moich ramionach [4/4] Empty
PisanieTemat: Re: [Sherlock BBC][Z] Niewykluczone, że dziś wieczorem zaśniesz w moich ramionach [4/4]   [Sherlock BBC][Z] Niewykluczone, że dziś wieczorem zaśniesz w moich ramionach [4/4] EmptySob 04 Lut 2017, 01:06

Ten tekst nie jest już dostępny na tym forum.


Ostatnio zmieniony przez Olgie. dnia Pią 11 Maj 2018, 13:30, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Wirka.
Team Heroes
Team Heroes
Wirka.


Female Wiek : 33
Liczba postów : 1403
Rejestracja : 21/12/2014

[Sherlock BBC][Z] Niewykluczone, że dziś wieczorem zaśniesz w moich ramionach [4/4] Empty
PisanieTemat: Re: [Sherlock BBC][Z] Niewykluczone, że dziś wieczorem zaśniesz w moich ramionach [4/4]   [Sherlock BBC][Z] Niewykluczone, że dziś wieczorem zaśniesz w moich ramionach [4/4] EmptyPią 05 Maj 2017, 00:07

No dobra. Przybyłam.

Ty chyba sobie żartujesz, że to jest zakończone? Absolutnie nie jest. Ja mam pewne wymagania co do długości, to jest takie... dwa dobre rozdziały. Albo jedna długa miniatura, ale wymagająca jakiegoś epilogu. Nie wiem, może zabrakło mi dosłownie jednej sceny, w której przez sen Mycroft po prostu się przytula do niego i tyle. Takiej kropki nad i mi zabrakło.

Tak poza tym, umiejscawiam to po środku między łatką do kanonu, a "moją wersją co dalej". Całkiem sensowna analiza postaci, dobrze przedstawione rozważania, myśli nad rodziną, siostrą, bratem, wyrzuty sumienia - nom, generalnie całkiem dobrze to sobie poukładać. Momentami - zwłaszcza w dialogach, gdzieś mi ten Mycroft lekko uciekał, jakby... jakby przy Gregu wyrażał się trochę inaczej niż zwykle. Ale może to ma sens. Większość jego rozmów jakie słyszymy to te z Sherlockiem, a te są zdecydowanie specyficzne.

Myślisz, że Mycroft jest taki przeciwny Brexitowi? Tak wydaje mi się, że to nie miałoby miejsca, gdyby tego nie potrzebował do czegoś Smile

Dobrze opisane koszmary senne. Wciągnęło mnie. Tak samo jak rozważanie nad opcją zabicia Eurus. Na swój sposób straszne i tak, wiemy, że by tego ostatecznie nie zrobił, ale samo poruszenie moralnego dylematu jest tu na miejscu. Nie odpowiadanie, co jest dobre a co złe, bo tego właściwie nikt do końca nie wie. Oczywiście, że dzieci nie rodzą się złe. Niektóre po prostu mają predyspozycję do bycia psychopatą i bądźmy szczerzy, cała trójka je ma. Jestem pewna, że gdyby rozciąć im mózgi, wszyscy troje mieliby ten gen, który odpowiada za predyspozycje do zostania seryjnym mordercą [to akurat już potwierdzone, nie wszyscy którzy go mają, są mordercami, oczywiście, bo różne czynniki mają na to wpływa, ale wszyscy seryjni których pod tym kątem badali, to mają. Muszę kiedyś poszukać tych badań i wczytać się dokładniej]. W każdym razie Eurus to nie Dexter, jej skłonności nie narodziły się w kałuży krwi matki w kontenerze transportowym. W traumie z dzieciństwa. Jej mózg po prostu był zbyt abstrakcyjny by przyjmować ustalone przez ludzkość normy. U niej to po prostu tak nie działało i myślę, że Mycroft nie mógł tu nic więcej zrobić...

To że później zjebał całkowicie pozwalając jej zobaczyć się z Moriartym, to już absolutnie inna kwestia. I myślę, że po czymś takim, nigdy do końca nie zaufałby swoim pracownikom ani temu, że Eurus faktycznie się znowu nie uwolni. Osobiście sprawdzałabym regularnie. I zmieniała strażników na nowych, tak co dwa tygodnie. Na wszelki wypadek. I totalnie zamknęłabym drzwi tak, żeby nikt nie mógł się do niej dostać, a klucz miałabym przy sobie. JEDEN JEDYNY.


Może być rudy, czemu nie Razz Rudy to pojęcie względne.

Podobał mi się opis pożaru. I paranoiczny Sherlock. I właściwie podoba mi się to, że opis parringu jest tu właściwie... tak przy okazji, naprawdę graniczy z kanonem, nie wciskasz tu nikogo nikomu na siłę w ramiona. Ot ludzkie, normalne zachowania. Z hintem na być może coś więcej w przyszłości.

Nom. Więc ogólnie to tak, jestem na tak, nadal się upieram, że jest tu tego za mało Razz

Wenuj się!
W.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~


[Sherlock BBC][Z] Niewykluczone, że dziś wieczorem zaśniesz w moich ramionach [4/4] Giphy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





[Sherlock BBC][Z] Niewykluczone, że dziś wieczorem zaśniesz w moich ramionach [4/4] Empty
PisanieTemat: Re: [Sherlock BBC][Z] Niewykluczone, że dziś wieczorem zaśniesz w moich ramionach [4/4]   [Sherlock BBC][Z] Niewykluczone, że dziś wieczorem zaśniesz w moich ramionach [4/4] Empty

Powrót do góry Go down
 
[Sherlock BBC][Z] Niewykluczone, że dziś wieczorem zaśniesz w moich ramionach [4/4]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» [MCU][T][M] W moich ramionach [T'Challa/ER]
» [SherlockBBC][NZ] Niewykluczone, że te święta będą tragiczne [MH/GL][3/?]
» [Sherlock BBC][mM] Nieproporcjonalny [SH/JW]
» [Sherlock BBC][mM] Obsesja
» [Sherlock BBC][M] Zajmę się Nim [MH/GL]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
~.Imaginarium.~ :: FANFICTION :: Inne :: Usunięte-
Skocz do: