IndeksRejestracjaSzukajFAQZaloguj

Share | 

[SPN][mM] Comic Con

Go down 
AutorWiadomość
Olgie.
Laureat Roku
Laureat Roku

Female Liczba postów : 396

PisanieTemat: [SPN][mM] Comic Con   Wto Lip 11 2017, 17:11

Ten tekst nie jest już dostępny na tym forum.

Ostatnio zmieniony przez Olgie. dnia Pią Maj 11 2018, 13:24, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Lilka
Skryba
Skryba

Female Wiek : 52
Liczba postów : 100

PisanieTemat: Re: [SPN][mM] Comic Con   Wto Lip 18 2017, 20:37

Zakończenie dla mnie jest niezrozumiałe, ale pozostała część całkiem spoko. No cóż. Liczyłam, że będzie więcej pikanterii, ale ubicie potwora przez Charlie też w sumie było dość ciekawie określone. Generalnie język był zrozumiały i pełen dowcipów, aż przyjemnie się czytało. Ujęło mnie to:
Olgie napisał:

Nikt nie zauważy od razu zniknięcia dwóch czy trzech nastoletnich, napalonych dziewic, które otwarcie mówią, że mają ochotę stracić cnotę z jakimś przystojnym geekiem.

Urocze. 50 tyś a 3 osoby? Taki tam szczegół. Weny i rozwoju do kolejnych wspaniałych opowiadań.

Wracam po długiej przerwie od komciania
Proszę o wyrozumiałość!!!
Powrót do góry Go down
Wirka.
Admin
Admin

Female Wiek : 28
Liczba postów : 898

PisanieTemat: Re: [SPN][mM] Comic Con   Sob Sie 12 2017, 16:40

Hah, cała Charlie Smile Ogólnie - podoba się. Ładnie wplecione w realne wydarzenia, całkiem prawdopodobne, no może pomijając obecność Imago w San Diego [maaaarzeeeeenie <3 ]. Może jedynie... za szybko. Chętnie poczytałabym dłużej o jakimś śledztwie, Charlie zawsze jest jednak za mało.

Swoją drogą masz rację. Takie ComicConowe spendy to naprawdę dobra okazja dla potworów. Przecież po tegorocznym Pyrkonie też szukali jakiegoś chłopaka - mam nadzieję, że się znalazł, choć przyznaję, sprawa mi zupełnie jakoś uciekła z widoku. Trzeba się pilnować. I zawsze zabierać ze sobą drużynę!

To co... idziemy polować?
W.

Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: [SPN][mM] Comic Con   

Powrót do góry Go down

[SPN][mM] Comic Con
Powrót do góry 
Strona 1 z 1