~.Imaginarium.~
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaSzukajZaloguj

 

 Powitania

Go down 
+32
Salomanka
Alexandrine
carietta
Lisbeth
Myst
Kai Shouri
Amanda
Disharmony
Konto Nieaktywne
nyanko
OldschoolMartens
Brethil
Intro
Kypnotic
VioletteLaurent
Havoc
RCS
Wirka.
M.
Słowik
Acrimonia
Lasaire
Mun
BeeAdict
dream
myk-myk
Jeanne.
sandwich
Binia
Croyance
Fia.
JokerFox.
36 posters
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Wirka.
Team Heroes
Team Heroes
Wirka.


Female Wiek : 33
Liczba postów : 1403
Rejestracja : 21/12/2014

Powitania Empty
PisanieTemat: Powitania   Powitania EmptyNie 18 Sty 2015, 15:12

W tym temacie możecie przywitać się z innymi użytkownikami Smile

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~


Powitania Giphy
Powrót do góry Go down
JokerFox.
Team Villains
Team Villains
JokerFox.


Female Wiek : 29
Skąd : Poznań
Liczba postów : 846
Rejestracja : 21/12/2014

Powitania Empty
PisanieTemat: Re: Powitania   Powitania EmptyNie 18 Sty 2015, 17:04

To ja zacznę, jako że jestem ostatnio bardzo zajęta życiem prywatnym, to nawet nie przywitałam się z wami wszystkimi, jedynie Wirka. to zrobiła ;). Jak studia pozwolą mi trochę spuścić z tonu, to obiecuję, że się poprawię w kontaktach interpersonalnych, na razie rzucam tylko postem tutaj :P

Chciałam się przywitać z każdym użytkownikiem Imaginarium - zarówno tymi, co już się zarejestrowali, jak i tymi, którzy jeszcze przyjdą. Tym już zarejestrowanym, mam tylko jedno do powiedzenia:


Powitania Tumblr_lt9cb6uSeK1qmip5o


Mam nadzieję, że razem stworzymy silne, przyjazne wszystkim forum, o którym ja - i wiem, że Wirka. także - marzę od dawna. Bez was, zwykłych użytkowników, to forum nie zaistnieje i nie będzie się trzymać, dlatego mam nadzieję, że podzielacie naszą wizję i pomożecie nam tak, jak tylko chcecie i umiecie ;)




A teraz część admin-też-człowiek, czyli część właściwa powitania :D

Wielu z was mnie zna, wielu nie - dlatego podejdę do tego tak, jakby nikt poza Wirką. i moderatorami mnie nie znał.

Więc, nick którym posługuję się latając po forach literackich to Fantasmagoria. - czasami do mojego nicku "przyklejona" jest też falka (tylda) po kropce, czasem nie, jak tutaj, choć to też może się zmienić, jak mi się znudzi :p. Kropkę postawiłam ze względu na to, że na długo przed tym, zanim wpadłam w fandom i fora istniała inna laska o tym samym nicku i musiało być coś, coby nas rozróżniało - a nigdy nie byłam zwolenniczką cyfr w nickach ;)

Co można prędko zauważyć, mam straszne słowotoki i nadużywam emoticon, ale proszę się nie przejmować, to nie jest zaraźliwe xD. Czasami jedynie trochę upierdliwe, ale da się przeżyć, czego dowodem jest Wirka. i nasi modzi :P

Co o sobie jeszcze... Generalnie jestem Potterhead, zawsze byłam i zawsze będę, nawet jeśli czasami pójdę na randkę z innymi fandomami, a czasem i wezmę je na dłużej do sypialni, w efekcie jestem wierna i do Pottera zawsze wracam :D. Co do Pottera, to jest chyba jedyny fandom, w którym jestem tak wybredna jeśli chodzi o pairingi - nie pogada się ze mną o drarry, bo go nie znoszę, omijam szerokim łukiem i tak dalej. Nic nie było w stanie mnie do tego pairingu przekonać przez 4 lata, nie zanosi się na to, żeby to się zmieniło :P. Za to jestem snarrystką - co prawda, pairing już powoli przymierający, ale zawsze jestem łasa na teksty o tej parze, chętnie je czytam i staram się głaskać pisarzy/tłumaczy. Chociaż jeśli chodzi o HP, to niestety (stety?) moją największą miłością, number one i tak dalej zawsze będą Salrici - Salazar Slytherin/Godric Gryffindor. Jako osoba, która jako pierwsza wprowadziła tę parę do polskiego fandomu czuję się niejako odpowiedzialna za teksty z nimi, dlatego zawsze można liczyć na mój komentarz, moją pomoc - nawet, gdy nie mam za bardzo czasu - odnośnie tekstów i ogólnie jest się pod szczególną ochroną pisząc w ogóle teksty do Założycieli, nie tylko Salricowe :P. Jeśli chodzi o Założycieli to ja mam chyba nawet zaburzenie jakieś, bo kupię chyba każdy tekst, nieważne jak bardzo źle napisany by był, i tak go będę kochać xD.

Uch, ale się rozgadałam. Dlatego tematy odnośnie fandomów i tak dalej powinno trzymać się ode mnie z daleka xD

Poza tym można powiedzieć, że "siedzę" w Sherlocku (naj serial, ale też filmy i książka), OUAT, Teen Wolf (ale mam w plecy z odcinkami po 3cim sezonie, jakoś tak nie wytrwałam xD), Marvel (głównie MCU, czasem też kreskówki), SPN, anime (niektóre, bo dawno to porzuciłam w sumie, ale trochę sentyment do pewnych rzeczy mam, jak do Kuroshitsuji, czy Naruto), In the Flesh (mimo, że zombie nie lubię, to ten serial wymiata :D) , Skyfall i insze-których-teraz-nie-pamiętam-a-na-pewno-kocham-je-tak-samo xD  

Lubię seriale, oglądam ich na potęgę, ale w sumie tylko te fantastyczne i kryminalne ;).

Co jeszcze... piszę, tłumaczę, komentuję, betuję, tak zwany full service :D Pisarką wybitną może nie jestem, a tłumaczem jeszcze gorszym, ale się staram, dążę do doskonałości - kiedyś musi się udać! :D Betą jestem raczej dobrą, przynajmniej nikt się jeszcze nie skarżył (chyba że na to, iż jestem wredna i złośliwa, ale cóż, bywa, betowanie wyzwala we mnie wszystkie demony :D) ale leniwą, dlatego naprawdę trzeba mnie pilnować, jeśli chce się odzyskać tekst wcześniej niż po paru tygodniach :d.

O sobie i swoim charakterze nie powiem wam zbyt wiele, bo nie chcę rzutować na waszą opinię o mnie i tak dalej - powiem jedynie, że zawsze pomogę, jeśli będę mogła, więc walcie jak w dym. Nieważne, czy się dobrze znamy, czy nie, ja zawsze odpisuję na pw ;). Zasada jest taka, że albo się mnie kocha, albo nienawidzi, baaardzo mało osób ma do mnie stosunek neutralny. Także ten tego, sami sobie wyrobicie opinię o mnie, ja znam siebie i wiem jaka jestem, a jaka będę w waszych oczach, to już od was zależy, jak mnie do siebie nastawicie :P.

Dziękuję za uwagę (albo i jej brak), teraz wracam do nauki :P

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

What good comes of something
When I'm just the ghost of nothing, nothing?
I'm just the man on the balcony
Singing "nobody will ever remember me"
(...)
A
composer but never composed
Singing "I only want what I can't have"
I only want what I can't have.


~*~*~

Powitania TnTYADJ
Powrót do góry Go down
https://imaginarium.forumpolish.com
Fia.
Team Villains
Team Villains
Fia.


Female Wiek : 33
Skąd : Poznań
Liczba postów : 410
Rejestracja : 23/12/2014

Powitania Empty
PisanieTemat: Re: Powitania   Powitania EmptyPon 19 Sty 2015, 20:35

To może teraz ja, jako że mój syjam jest nade mną Razz A w każdym razie Fanta, z którą czasem (albo "bardzo czasem") mamy wspólne myśli i podobnie je wyrażamy w tym samym momencie. W każdym razie, pewnie zdążycie się przekonać.

No, w każdym razie chciałabym serdecznie powitać wszystkich, którym udało się utknąć pojawić na Imaginarium (Bójcie się). Sama jestem tutaj, bo jakieś swoje miejsce po prostu muszę mieć, a to jest mi najprzyjaźniejsze i najbliższe.

Fia jest moim nickiem od liceum mniej więcej, chociaż początkowo byłam Villemo. Z tamtych czasów pozostała mi jedynie dość marysuistyczna postać do pbf'ów czy role-play, czyli Villemo Fia Lind, której nie opuszczę, choćby mnie na rożnie przypiekali.

Jestem osobą, która z Potterem się nie lubiła. Odżegnywałam się od niego wszystkimi kończynami aż do pewnej Gwiazdki, kiedy to spędzając czas u cioci byłam tak znudzona, że ostatecznie się z Kamieniem Filozoficznym przeprosiłam. I przepadłam. Na ponad dziesięć długich lat już w tej chwili... Co do tekstów potterowych zaś i mojego umiłowania do nich... Jestem Snarrystką, ale bardziej nawet Drarrystką. Nie pogardzę też Dramione i Snamione i innymi homo-i heterotekstami, byle były długie! Im dłuższe tym lepsze. Chociaż i tak w moim sercu szczególne miejsca zajmują Severitusy, Sevitusy i Snape-mentorsy. Zresztą, przez Fan lubię też teksty okołozałożycielskie, a Safona Slytherin (czyli córka Salazara) to moje dziecko i już! Razz

Co się tyczy innych fandomów. Jestem "matką" fandomu Joanny Chmielewskiej na starym forum, na którym działałam, jeśli nie w ogóle (nigdy nie dotarłam do niczego pisanego do jej universum), szczególnie pary Joanna/Alicja. Poza tym Sherlock BBC, QaF (amerykański), Teen Wolf, Hooligans, Glee, Disney, j-rock, odrobinę SPN, Marvela i anime i wiele innych, co wyjdzie w praniu Smile


Zajmuję się głównie czytaniem Razz rzadziej komentowaniem, betowaniem i pisaniem, a już w ogóle tłumaczenia trzeba ze mnie wyciskać siłą i poganiać bacikiem, a i tak wyżej niż tribble nie wychodzę. Sama piszę głównie krótkie formy, chociaż pewna kobyła też się trafiła, i w sumie ciągle trafia...

Prywatnie jestem wiecznym studentem, sarkastycznie-ironicznym człowiekiem (czasami, jak przestaję gryźć się w język) harcerzem, działaczem społecznym, freakiem, telemarketerem, hostessą i pięćdziesięcioma innymi rzeczami. Mój komputer mnie nie lubi i co jakiś czas wytyka na mnie programistyczny język, więc wtedy mnie nie uświadczycie. A jak jestem to proszę mnie o wszystko mocno gonić. Pamięć ma dobra, ale krótka Razz

Raz jeszcze pozdrawiam!
Fia.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

Powitania 185163a92861cff084f0f519850b7927a8896c81_hq

Powrót do góry Go down
Croyance
Skryba
Skryba
Croyance


Female Wiek : 27
Liczba postów : 90
Rejestracja : 22/01/2015

Powitania Empty
PisanieTemat: Re: Powitania   Powitania EmptyCzw 22 Sty 2015, 23:15

Witam,
Jak widzę znajdę tu kogoś o podobnych zainteresowaniach... w końcu!

Jak na razie najmłodsza, bo na studia ruszam dopiero w październiku. Piszę, komentuję i jeszcze raz piszę. Wszystko co można, o wszystkim i jeszcze więcej.

Jestem roztrzepana, nienawidzę terminów, ograniczeń i języka angielskiego. Matematyk z duszą polonisty.

Przede wszystkim Potterhead, już od dziesięciu lat. Jeśli chodzi o pairingi, jestem autorką Dramione (niezmiennie od lat), ale i nie pogardzę innymi parami. Kiedyś Foi, teraz Croyance (Oba z francuskiego oznaczają Wiarę).

Oglądam zbyt wiele seriali by je wymieniać, ale do każdego z nich też coś piszę, więc... Supernatural, Sherlock, Merlin, Doctor Who, OUAT, Teen Wolf, Arrow (większość powtarza sie tak jak u moich przedmówczyń) oraz QaF (Fia, myślałam, że nie znajdę nikogo kto lubi ten serial, a chciałam napisać kilka miniaturek...).

Co napisać dalej... Jestem informatykiem/matematykiem, który bez bety nie zaszedłby daleko. Czytam wszystko co mi w ręce wpadnie, nawet jeśli potem mam skrytykować.

Fantasmagoria - Teraz będę myślała nad pomysłem na Salric xD
Fan - uwielbiam twój podpis <3

Powrót do góry Go down
http://niger-stories.blogspot.com/
JokerFox.
Team Villains
Team Villains
JokerFox.


Female Wiek : 29
Skąd : Poznań
Liczba postów : 846
Rejestracja : 21/12/2014

Powitania Empty
PisanieTemat: Re: Powitania   Powitania EmptyCzw 22 Sty 2015, 23:40

E tam, pewnie nie najmłodsza, ale się nie odzywają Razz
Piszesz <3 Ja kocham każdego, kto pisze i tłumaczy, i komentuje i wgl. Ale wiadomo, przede wszystkim lubię nowe teksty :3
A ostatnio nawet heterowce czytam, więc masz jakieś szanse, że będę ci komentować :d Natomiast co do Dramione - Jeanne. tutaj wiedzie prym, ale nie pogardzę dobrym tekstem z tą parą Razz
OUAT <3 Masz właśnie plusa u obu adminek, Croy, bo tak szukamy, szukamy i nikt nie chce z nami dalej rozwijać tego fandomu, a jest CUDNY! Co do QaF - jeszcze do Binii. możesz podbić, ona ich uwielbia Razz

O, co do informatyko/matematyka możesz się zgadać z Nemuri, ona zna ten "ból" XD. Krytyka jak najbardziej wskazana :3

Myśl, myśl, będę cię kochać <3

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

What good comes of something
When I'm just the ghost of nothing, nothing?
I'm just the man on the balcony
Singing "nobody will ever remember me"
(...)
A
composer but never composed
Singing "I only want what I can't have"
I only want what I can't have.


~*~*~

Powitania TnTYADJ
Powrót do góry Go down
https://imaginarium.forumpolish.com
Binia
Skryba
Skryba
Binia


Female Wiek : 30
Skąd : Poznań
Liczba postów : 74
Rejestracja : 22/12/2014

Powitania Empty
PisanieTemat: Re: Powitania   Powitania EmptyPią 23 Sty 2015, 00:55

Croyance (masz może jakieś ulubione zdrobnienie?) jesteś normalnie moją bratnią duszą, gdzieś ty się kobieto przede mną chowała tyle czasu?!

Po pierwsze: też jestem roztrzepana i nienawidzę angielskiego, ze mnie fizyk z duszą polonisty, także blisko nam do siebie bo i matematykę lubię, ale to fizyka jest mi bliższa (w końcu jej studiowanie trzeba czymś tłumaczyć)

Po drugie: seriale też mamy wspólne moim OTP nad OTP jest Brian/Justin. Jak coś o nich napiszesz to będę cię wielbić pod niebiosa, tak samo jak za merthura, który zajmuje drugie miejsce niewiele ustępując parze numer 1.



A tak dla porządku, dla tych co mnie nie znają garść informacji:
- Potterhead always
- szalona fizyczka (bo kto normalny studiuje dwa kierunki na wydziale fizyki Very Happy)
- ciągle marząca o studiowaniu germanistyki, tylko dwa problemy jej przeszkadzają a) brak czasu b) po tym i tak ciężko o pracę
- jak widać kocha niemiecki (ale nie tak bardzo jak fizykę), dlatego też tłumaczy z tego języka (ale bardzo mało)
- zapalona yaoistka
- wielbiąca pod niebiosa kreskę Toboso
- nie czytająca, a połykająca każde słowo pisane w tempie ekspresowym
- lubi czasem o sobie pisać w trzeciej osobie

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

lights will guide you home
Powrót do góry Go down
http://krbinia.tumblr.com
Wirka.
Team Heroes
Team Heroes
Wirka.


Female Wiek : 33
Liczba postów : 1403
Rejestracja : 21/12/2014

Powitania Empty
PisanieTemat: Re: Powitania   Powitania EmptyPią 23 Sty 2015, 01:07



Więc i ja coś napiszę Smile

Pełny nick, którym posługuję się od lat, to Wirwanna, ale obecnie praktycznie już go nie używam. Dla większości znajomych jestem po prostu Wirką, czasem i Violą, W. lub V. Smile

Wychowano mnie na Star Warsach i Tolkienie. W gimnazjum dorwałam Wampira Lestata i pokochałam wampirzego księcia miłością dozgonną i totalną. Do dziś można mnie kupić wampirem w tekście. Kroniki Anne Rice uznaję za kanon, na tym opieram rdzeń moich własnych Wampirów, z tekstów autorskich.

Co do FF... cóż, tak się złożyło, że pierwsze 3 tomy Harryego Pottera miałam w domu zanim trafiły oficjalnie do księgarń w Polsce - moja mama miała wytkę w jednej z drukarnii Very Happy Więc zanim Polska zaczęła zachwycać się Potterem, ja już czytałam go któryś raz. Przez czwarty tom po raz pierwszy nie spałam dwie noce z rzędu. Dorastałam z tą sagą, mam do niej ogromny sentyment, nawet jeśli z wieloma rzeczami z kanonu, zwłaszcza ostatniego tomu, się po prostu nie zgadzam (wypieram śmierć Severusa i epilog. totalnie).

Miałam ok. 14 lat gdy zaczęłam czytać ff-y. Co... cóż, daje 10 lat odkąd siedzę w tym Internetowym fyrtlu. Zaczynałam od hetów, głównie Dramione, rzadziej Snamione. Potem ujrzałam herbaciankę i Światełko i przepadłam w yaoi.

Jestem geekiem. Wymienię tylko część fanodmów: Potter, Supernatural, Dr. Who, Sherlock BBC. Once Upon A Time, wszystkie Marvelowskie wariacje, szczególnie X-meni i Avengersi, LOTR/Hobbit, Artemis Fowl, Star Wars

Jestem Pucho-Ślizgonem z wyboru i przekonania, taplam się w angście, więc tam najczęściej można znaleźć moje komentarze. Jeśli zajrzysz w moje teksty lub tłumaczenia, nie spodziewaj się happy endów, gwarantuję, że w zdecydowanej większości króluje angst [śmierć, krew, depresja, zło, zwycięskie zło, ciemna strona mocy, suspens, bad romance, ect ect].

Ogólnie jestem człowiekiem ugodowym. Zanim zawiedziesz moje zaufanie, zważ, że jestem też pamiętliwa.

Jeśli lubisz czekoladę, jesteś uzależniony od seriali, dużo czytasz, a wakacje spędzasz na koncertach - witaj w rodzinie!

Wirka Wink=

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~


Powitania Giphy
Powrót do góry Go down
Croyance
Skryba
Skryba
Croyance


Female Wiek : 27
Liczba postów : 90
Rejestracja : 22/01/2015

Powitania Empty
PisanieTemat: Re: Powitania   Powitania EmptyPią 23 Sty 2015, 20:36

Fantasmagoria
Pisanie to mój nałóg, niestety, z niego już się chyba nie uleczę.
Może dodam tu swoje Dramione, choć jest zawieszone do kwietnia, ale co mi tam...
Z OUAT jeszcze nic nie napisałam, ale mam zamiar. Na początek coś refleksyjnego z 1 os. lp., by się czuć (jak zawsze).
Cieszę się, że ktoś tu oglądał QaF <3

Szczerze, to wystarczy mi dać parę, a ja coś do niej wymyślę. Może nie będzie najlepsze, ale by napisać coś dobrego potrzeba czasu.

Binia
Wszyscy mówią na mnie Croy, krótsze i chyba lepsze. A gdzie się chowałam? Wśród całej masy Potterheads, można tam zniknąć w tłumie.

Fizyka... Moje drugie rozszerzenie w liceum, szczerze, jestem średnia, ale maturkę zdaję (niestety). Nigdy nie poszłabym na taki kierunek studiów, za ciężko jak dla mnie. Za to planuje Informatykę.

Zostało mi kilka odcinków QaF, ale zrobiłam sobie spojler i obejrzałam wcześniej kilka ostatnich odcinków. Mam kilka pomysłów, tylko czasu mi brakuje. Jednak liczę, że na dniach wezmę się za to. Co do Merthura, także kocham <3 Mam pomysły (ich nigdy mi nie brakuje), jeden zaczęty, więc może.. może...

Podziwiam za fizykę, nie wiem jak ty dajesz radę. Trudno znaleźć kogoś, kto nie lubi Pottera, ale to i dobrze. Każdy tekst powinno się pożerać, a nie czytać (przynajmniej ja wychodzę z takiego założenia) Wink

Wirka
Zawsze chciałam przeczytać Kroniki Rice, ale nigdy nie mogłam dorwać książek. Może w końcu porządnie poszukam i dam radę zajrzeć.

Wychowanie z Potterem... Tak, to takie dobre, będą wspomnienia na lata. Ale jeśli chodzi o Severusa i epilog to zgadzam się. (Nienawidzę Ronmione, zawsze, na zawsze...)

Ja byłam dwa lata młodsza, gdy wpadłam w ff... Ale Seria Herbaciana i Światło też mi towarzyszyły, co przypomina mi, ze dawno niczego podobnego nie czytałam...

Kocham wszystkie fandomy oprócz LOTR/Hobbit i przedostatniego, jakoś nigdy nie miałam okazji... Ale świetnie, że każda osoba która sie wypowiedziała kocha te seriale <3

Angst... Na pewno zajrzę, od kilku miesięcy piszę tylko coś podobnego... Ale przynajmniej wiem czyje prace odwiedzać, ta tematyka jest mi ostatnio najbliższa.

Czekolada <3 Seriale <3 Książki <3
Rodzina się powiększa Wink

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

Sherlock „I'm not a hero, I'm a high-functioning sociopath. „
Supernatural"Co cię nie zabije, to cię wzmocni. A nawet jeśli zabije, to i tak nie zabije."

Powitania 26c93bdd8090646fd9b0d27b18b31414 Powitania Tumblr_n77ddqkMdE1sfrly3o1_500
Powrót do góry Go down
http://niger-stories.blogspot.com/
sandwich
Stenograf
Stenograf
sandwich


Female Skąd : ze Snarry
Liczba postów : 57
Rejestracja : 23/01/2015

Powitania Empty
PisanieTemat: Re: Powitania   Powitania EmptyPią 23 Sty 2015, 21:06

Witam!
Była najmłodsza czas na najstarszą forumowiczkę Razz

Głownie przyszłam powiedzieć zwyczajnie "cześć", ale mogę przy okazji krótko wspomnieć, że z ff czytam wyłącznie slash, a jestem tu, ponieważ moje zachcianki rozszerzyły się daleko poza snarry - w nim stawiałam moje pierwsze kroki i nadal go wielbię.

Czytuję mianowicie namiętnie:
- Stereki + RPF Hobrien
- Johnlocki i nieco Mysterady
- Nagrony (w ukryciu RPF Panda :-D)
- Merthury, choć bardziej kręci mnie serialowy RPF Brolin

Kiedyś wszelkie elfickie pairingi z WP, a ostatnio dopadł mnie Hobbitowy pairing Bilbo/Thorin.

Po prostu nie cierpię tragicznych zakończeń i szukam pocieszenia w ff-ach tongue
Powrót do góry Go down
http://snarry.hekko.pl/index.php
Jeanne.
Czarna lista
Jeanne.


Female Skąd : Warszawa
Liczba postów : 100
Rejestracja : 21/12/2014

Powitania Empty
PisanieTemat: Re: Powitania   Powitania EmptyPią 23 Sty 2015, 21:33

.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

Wena artysty jest dziwką. Nie dość, że każe sobie płacić wysoką cenę, to jeszcze zdradza. - Cena - by a_wii


Ostatnio zmieniony przez Jeanne. dnia Sro 11 Sty 2017, 10:49, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
Croyance
Skryba
Skryba
Croyance


Female Wiek : 27
Liczba postów : 90
Rejestracja : 22/01/2015

Powitania Empty
PisanieTemat: Re: Powitania   Powitania EmptyPią 23 Sty 2015, 21:57

Hej, sama zaprosiłaś mnie na to forum, a ja nawet nie czytałam twojego Dramione... Chyba trzeba to nadrobić. Może dzisiaj wstawię swoje, ale powinnam na początek poczytać dzieła innych osób.

Serial może i nie kończy się tak jak ktokolwiek by chciał, ale od czego są fanfiction? Można zawsze coś napisać własnego lub poczytać innych, a na takich serialu jest co pisać.

Nie powiedziałabym, że piszę na zamówienie. Raczej czasem jak ktoś coś zaproponuję to piszę, ale nie wszystko. Wyznaję filozofię, że trzeba ciągle się doskonalić, zwłaszcza w pisaniu, a pozostawanie przy jednym temacie nie pozwala na to. Ktoś już mi wspominał na blogu o Seveusie/Remusie. Mam pomysł, tylko wyszłaby mi zapewne mini miniaturka, ale od czegoś trzeba zacząć.

Sandwich
Merthur, Johnlock, Mystrade <3
Jak dobrze wiedzieć, że jest nas więcej

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

Sherlock „I'm not a hero, I'm a high-functioning sociopath. „
Supernatural"Co cię nie zabije, to cię wzmocni. A nawet jeśli zabije, to i tak nie zabije."

Powitania 26c93bdd8090646fd9b0d27b18b31414 Powitania Tumblr_n77ddqkMdE1sfrly3o1_500
Powrót do góry Go down
http://niger-stories.blogspot.com/
myk-myk
Stenograf
Stenograf
myk-myk


Female Wiek : 32
Liczba postów : 67
Rejestracja : 16/01/2015

Powitania Empty
PisanieTemat: Re: Powitania   Powitania EmptySob 24 Sty 2015, 22:15

To ja też się przywitam, a co! Najpierw jednak chciałabym podziękować Wirce i Fan, że mnie tutaj zaprosiły, tak więc DZIĘKUJĘ.
Z tej strony pisze do Was myk-myk. W skrócie myk, byle nie Myk, nie lubię tej wielkiej litery na początku - myki są małe, nie wielkie. Jeśli chodzi o wiek, to plasuję się chyba gdzieś w środku, bo mam 23 lata. Z wykształcenia absolwentka filologii polskiej, ha. W liceum uwielbiałam matematykę i byłam chyba jedyną osobą, która była zadowolona z obowiązkowej matury z tego przedmiotu. Naprawdę.
Lubię standardowe rzeczy: ciekawe książki, dobrze napisane fanfiki, wciągające seriale, niedłużące się filmy, gorącą kawę i herbatę i szafki pełne słodyczy. Oprócz tego bawię się w postcrossing (wysyłanie pocztówek do ludzi z całego świata).
Czytam, piszę i betuję. Raz nawet coś przetłumaczyłam, ale już nie podejmuję wyzwania. Mam za dużo angielskiego wokół siebie i niestety nieświadomie, ale kalkuję. Więc takich takich tekstów nie da się czytać. Zostawiam więc tłumaczenie lepszym od siebie.
Bujam się po różnych fandomach, głównie to Sherlock BBC (dzikie dżonloki 5evah), Harry Potter (snarry) i Incepcja (dreamhusbands, mrrrr). No i jeszcze cudowny fandom Toma Hardy'ego i Josepha Gordona-Levitta z przewspaniałymi crossoverami ich filmów (więcej fanfików do czytania, heh).
Nuu, to by chyba było na tyle.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

Powitania Tumblr_m8egv2Diwe1ruk00yo1_500
No, we didn't date.
Technically he wasn't an ex-boyfriend.
But he was an ex-something, an ex-maybe.
An ex-almost.
Powrót do góry Go down
http://www.myk-myk-myk.tumblr.com
dream
Stenograf
Stenograf
dream


Female Skąd : Lbn/de
Liczba postów : 184
Rejestracja : 17/01/2015

Powitania Empty
PisanieTemat: Re: Powitania   Powitania EmptySro 28 Sty 2015, 21:22

Tak w sumie to i ja się witam, bo z większością chyba kojarzymy się jedynie po nazwie użytkownika Smile Cóż, takie okoliczności. Dream to skrócone dreamistru, taki wymysł po przesłuchaniu pamiętnej piosenki iron maiden. Dream to zwierz żyjący na zasadzie tu i teraz, choć zupełnie paradoksalnie, jest też stworzeniem zorganizowanym, a nawet (!) systematycznym. Tego ostatniego nauczyły mnie studia - tak, z żalem stwierdzam, że jestem już po, ale gdybym miała pod ręką porządną sinologię, to pewnie pisałabym właśnie pracę licencjacką z tejże. Bo w sumie mam talent do niektórych języków i chińskie krzaki są jednym z nich.

Za porządne czytanie zabrałam się przez (dzięki? Razz)HP, za co będę wdzięczna po wieki i właśnie HP darzę największym sentymentem. Jestem stworzeniem uwielbiającym sztukę - muzyka, malarstwo, teatr, literatura? Jasne, wszystko na raz i po trzykroć! Piszę, pisałam zawsze.  Zaczynając od gniotów, przedzierając się przez poezję, kochając fan fiction i... I zobaczymy, co jeszcze. Tłumaczyłam od zawsze, być może kiedyś szło mi lepiej - mam problem z polskim *zwalczam* i za każdą wytkniętą mi kalkę jestem niesamowicie wdzięczna.

Z ff uwielbiam snarry *och, herbata*, ale nie każde mi odpowiada - z reguły mówię wielkie "nie" wszelkim schematom, które mnie męczą. Uwielbiam Remus x Syriusz i układam ich na drugim miejscu - tak trzeba, ciii. Tomarry jest w stanie mnie do siebie przekonać, ale z Voldemortem bywa już różnie. Poza HP pasuje mi SPN, zapomniany Clampowski X, Sherlock, znam Naruto i w sumie miałam się zabrać za jakieś ffy... Taak. Nie przepadam za drarry i naprawdę ciężko znaleźć takie, które mnie przekona - ale, kiedy tak się już stanie potrafię być oczarowana. Potrafię złapać za coś z kompletnie innej półki, wystarczy mnie przekonać. Ach, i uwielbiam seriale, różne i to się zmienia, ale british english kupuje mnie z miejsca.

Hp-wise mogłabym być w każdym domu, ale za każdym razem świadomie wybrałabym kanoniczne lwy. Odwaga i te sprawy, żywioł i przyjaźń & etc. - jestem kupiona. Z krukami dzielę chęć pogłębiania wiedzy, z borsukami lojalność i spokój, z wężami zaradność i coś takiego jak honor. To w dużym skrócie i mało istotne.
Podobno się czepiam - tak, wyłapię ci brak przecinka, skrzywię się też na nadprogramowy. Ponarzekam na błędy logiczne, czy lukę w fabule, wytknę stylistykę i literówki i... I hej, tego samego oczekuję w zamian. Głaskanie po główce nikomu jeszcze nie pomogło w jakimkolwiek rozwoju - choć oczywiście samo w sobie jest miłe i umiejętnie zastosowane jest miodem na duszę artysty. Czy coś. Wszystko w równowadze, tru?

A więc hej i - dobra, koniec. Starczy wam. Sio, pisaćSmile
Powrót do góry Go down
BeeAdict
Analfabeta
Analfabeta
BeeAdict


Female Liczba postów : 6
Rejestracja : 30/01/2015

Powitania Empty
PisanieTemat: Re: Powitania   Powitania EmptySob 31 Sty 2015, 00:20

To ja macham moją łapką, mówię cześć. A obok pozdrawia mój kot.

Tutaj BeeAdict (wińcie Sherlocka), zwykle Neko/Neko-wa/Neko_wa (niepotrzebne skreślić)

Snarrystka, chociaż przechodziłam w swoim życiu etap drarry i snamione.
Sherlockianka. To mnie możecie winić za to, że myk obejrzała Sherlocka. Jest moim fandomowym dzieckiem i jestem z niej bardzo dumna! Zaczynałyśmy na innym forum, skąd sporo z Was znam, dochodziłyśmy do etapów, gdzie absolutnie całą skrzynkę miałyśmy wypełnioną wiadomościami od siebie, potem przepłynęłyśmy na fb. Długo byłyśmy dwie, a od jakiegoś czasu razem z nieobecną tutaj Anią tworzymy Team Awesome (hint: PiaLR).

A poza tym? Książki, angielski, książki. Powstrzymuję się strasznie przed angielskimi wstawkami. W sumie to więcej czytam po angielsku niż po polsku. Głównie fici, dobijam czasem do kilku dziennie.
Fangirluję Benedicta Cumberbatcha, Martina Freemana, Amandę Abbington, Johna Barrowmana i Londyn. Dużo Londynu.
Do szczęścia szydełkuję i robię koszulki/t-shirty. Mam swój mały sklepik na etsy. Gdyby ktoś chciał to nazywa się MakeYourselfGeeky

Studiuję dosyć niepopularny kierunek jakim jest wiedza o teatrze. Warszawska Akademia Teatralna pozdrawia.

Piszę, tłumaczę, bardzo rzadko betuję.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

- Do you ever wonder if there's something wrong with us?
- All lives end. All hearts are broken. Caring is not an advantage, Sherlock.
Powitania Stimmy-hands

Na innych forach jako Neko-wa/Neko_wa
Powrót do góry Go down
http://iamcumbercollected.tumblr.com
Wirka.
Team Heroes
Team Heroes
Wirka.


Female Wiek : 33
Liczba postów : 1403
Rejestracja : 21/12/2014

Powitania Empty
PisanieTemat: Re: Powitania   Powitania EmptySob 31 Sty 2015, 10:27

dream, fajnie dowiedzieć się więcej, bo z wcześniejszej znajomości kojarzyłam Cię chyba głównie z Potterowskich tekstów - komentarzy. I jako tą fajną Gryfonkę, a to określenie rzadko się u mnie trafia Smile HP, SPN i Sherlock- witaj w rodzinie Very Happy

BeeAdict - i teraz mam dylemat, bo moja głowa będzie mi mówić Neko, a pewnie i tak zacznę pisać Bee, pytanie czy mój mózg będzie ogarniał, że to ta sama osoba XD Zapraszamy również Anię, w takim razie, niech i ona do nas dołączy i będziemy tu miały cały wasz team! Sherlockomaniactwo jest całkiem popularne w dotychczasowej ekipie tutaj, to chyba znak, by wreszcie wziąć się za tłumaczenia z tego fandomu, bo mam wrażenie, że ich wciąż jest tak maaaałooo. Ach i Teatr! Jako charakteryzator teatralny rzucam ci like Wink

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~


Powitania Giphy
Powrót do góry Go down
Mun
Skryba
Skryba
Mun


Female Wiek : 30
Skąd : Poznań
Liczba postów : 30
Rejestracja : 01/03/2015

Powitania Empty
PisanieTemat: Re: Powitania   Powitania EmptyNie 01 Mar 2015, 20:39

Cześć Wink
Przed sesją dostałam tak urocze zaproszenie na forum, że nie mogłam się już dłużej powstrzymywać, więc... oto jestem!
Z tego co zdążyłam zauważyć kilka osób może mnie już tutaj znać z fandomu potterowskiego (a część jako byłą dziewczynę jednej z moderatorek), ale dla tych, którzy mnie jeszcze nie znają postanowiłam jednak napisać te dwa słowa.
Jestem Mun i aktualnie mieszkam w Poznaniu, choć to może się w każdej chwili zmienić, bo na koncie mam już 19 przeprowadzek. Przejawiam niezdrowe skłonności do pakowania się w kłopoty i przesadzania - we wszystkim. Rzuciłam ff jakiś czas temu, ale jest pewien tekst, który mimo wszystko chciałabym dokończyć, stąd wielki powrót (może nawet pokuszę się na odrobinę więcej).
Wolę psy od kotów, uwielbiam ośmiornice, a w przyszłości chciałabym zabłysnąć w przemyśle filmowym jako montażystka.
I nie lubię brązowego koloru, więc idę zdobywać te 5pkt... Wink
Powrót do góry Go down
JokerFox.
Team Villains
Team Villains
JokerFox.


Female Wiek : 29
Skąd : Poznań
Liczba postów : 846
Rejestracja : 21/12/2014

Powitania Empty
PisanieTemat: Re: Powitania   Powitania EmptyPon 02 Mar 2015, 21:26

Hej, Mun! Bardzo się cieszę, że pomimo sceptycznego nastawienia pewnej osoby, której wspomniałam, żeby cię zaprosić, dałaś się jednak nakłonić do rejestracji na tym forum :3. Osobiście, nie miałyśmy okazji się jakoś bardzo poznać, ale mam nadzieję, że teraz to się zmieni - no, nie mówiąc o tym, że Poznań: on łączy ludzi! Tak sądzę :d Tym bardziej, że ze względu na to, iż cała administracja tego forum siedzi w tak zwanym Poznaniu-i-okolicach, to większość forumowych spotkań będzie odbywać się tutaj, przewidując przyszłość - pewnie u mnie, albo na mieście xD Ale to, że tak powiem, już sprawa na później, kiedy ogarniemy jakieś spotkania, bo na razie Wirka. pracuje jak mały robocik, a ja ogarniam początek nowego semestru na studiach i papierologii TONĘ.

Swoją drogą: ja nie wiem, jak ty, Mun, ale ja zauważyłam, że z ff naprawdę ciężko jest zrezygnować na stałe, tak kompletnie i nigdy nie wracać nawet do "staroci". Ludzie wracają, nawet jeśli nie mają na tyle "jaj" (albo mają wyrąbane xD) by zrobić to pod starymi nickami, to wracają pod nowymi ;d. To w sumie fajne i ciekawe zjawisko. Dlatego ja się cieszę z każdej takiej osoby: dzięki temu mamy na nowo Jeanne., która też na jakiś czas się odsunęła, dlatego wróciła lana i dokańcza stare, porzucone tłumaczenia, a to zawsze coś pięknego. Z ciebie też się cieszę, mam nadzieję że na nowo zapuścisz korzenie, postaram się tak, jak mogę, by ci w tym jakoś pomóc (zresztą, nie tylko tobie) :3

Co do przesadzania - jesteś w domu! xD Nie, serio, ponoć ja i Alex mamy jedną, wielką paranoję i skłonności do przesady (obie), więc "kompanów" do tego, że tak powiem, znajdziesz Laughing .
Pakowanie się w kłopoty - pomożemy! Jak możemy, to pomożemy ;3 Wirka. to najbardziej pomocny człowiek ever, ja się staram, a modów mamy raczej odpowiedzialnych - chyba, że mają kryzys egzystencjalny, ale każdemu może się zdarzyć raz kiedy ;d

Też wolę psy od kotów, właściwie nie cierpię tych małych kulek sierści w formie kotowej (z małymi wyjątkami). Czemu ośmiornice? O.o Fetysz na japońskie porno, czy inny powód? ^^"
Przemysł filmowy? Fajnie :3 I nietypowo, bo chyba jeszcze mi się nie zdarzyło spotkać nikogo, kto chciałby być montażystą - jeśli już myślał o filmach, to był to reżyser, scenarzysta, aktor, charakteryzator (he, he, he, cześć Wirko :3) - ale montażystka? Ciekawie, bo nietypowo.

Hahah, high five xD. Szczerze się przyznam, że ja również nie lubię brązu i zdecydowana większość moderacji także, dlatego uznałyśmy, że to będzie kolor, którego ludzie będą chcieli się pozbyć, więc dlatego taki jest xD. Sraczkoburaczkowy jednak bolał nas za bardzo, a brązu bardzo wielu ludzi nie lubi Wink

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

What good comes of something
When I'm just the ghost of nothing, nothing?
I'm just the man on the balcony
Singing "nobody will ever remember me"
(...)
A
composer but never composed
Singing "I only want what I can't have"
I only want what I can't have.


~*~*~

Powitania TnTYADJ
Powrót do góry Go down
https://imaginarium.forumpolish.com
Mun
Skryba
Skryba
Mun


Female Wiek : 30
Skąd : Poznań
Liczba postów : 30
Rejestracja : 01/03/2015

Powitania Empty
PisanieTemat: Re: Powitania   Powitania EmptyWto 03 Mar 2015, 21:55

Och, ktoś wyraził sceptycyzm? Niech zgadnę... Wink
Na ewentualne zloty chętnie wpadnę, w miarę możliwości. Niestety kierunek, który wybrałam w tym roku wyjątkowo wiele czasu ode mnie wymaga (za to mam mega seksownego wykładowcę od filmu dokumentalnego, tyle wygrać <3).

Nie wiem jak to jest z tym wracaniem do ff, ja co jakiś czas próbuję wracać, ale nie mogę się zebrać w sobie... sama nie wiem jak wyjdzie tym razem.

Och, jeśli porównywać Alex ze mną, to ona wcale nie przesadza... Przynajmniej nie przypominam sobie sytuacji, w której upadłby jej na ścianę kieliszek do wina (no dobra, sześć kieliszków). Wink

Ośmiornice są niesamowicie inteligentne, każda z ich macek to osobny układ nerwowy, potrafią chodzić na dwóch nogach po dnie oceanu, otwierać słoiki i są mega przytulaśne (co osiem rąk to nie dwie!). Mogą robić wiele rzeczy jednocześnie (metafora: rozwijają się w wielu kierunkach). Potrafią odrzucić jedną z macek w chwili zagrożenia życia (metafora: rozpoznawanie i hierarchizacja wartości). Są uber cute, a jeśli kiedyś postanowią wyjść z wody, to (ze swoją umiejętnością przyswajania wiedzy) prawdopodobnie w ciągu kilku tysiącleci przewyższą rozwojem człowieka.
Są piękne, inteligentne i... smaczne! <3 Mam nawet jedną wytatuowaną. ;D

Btw, nie jestem już brązowa! ;DDD

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

Ko­biety tym różnią się od mężczyzn, że na­wet gdy je swędzi, nie dra­pią się po kroczu w miej­scach publicznych.
Zdarza im się na­tomiast lek­ko histeryzować...
Powrót do góry Go down
JokerFox.
Team Villains
Team Villains
JokerFox.


Female Wiek : 29
Skąd : Poznań
Liczba postów : 846
Rejestracja : 21/12/2014

Powitania Empty
PisanieTemat: Re: Powitania   Powitania EmptyWto 03 Mar 2015, 22:26

Takie zloty-nie-zloty, bo szczerze powiedziawszy, nawet mnie czasowo nie stać na to, by zrobić to na kilka dni - prawdopodobnie to byłoby parę godzin spędzenia razem czasu po prostu, z moją pyszną kuchnią (Binia., Wirka., Fia., pomidor i Nemuri oraz... tak, połowa osób z mojej grupy na studiach ( Laughing ) są w stanie potwierdzić, że dobrze gotuję, o!) albo na mieście, jak wspominałam, gdy "coś nie styknie" Very Happy
Ha, seksowni wykładowcy <3 Też mam takich, na których nie boli zawiesić oko :3 Aczkolwiek mam silne podejrzenia, że jeden z nich jest gejem - ale nie do zweryfikowania konkretnie, bo już mnie nie uczy Sad Pierwszy semestr tak bardzo - na drugim, gdy dobiera się moduły, nie ma prawie żadnych tych samych wykładowców, to ssie - zwłaszcza, jak się miało ekstra kontakty z tamtymi, a teraz trzeba od nowa starać się o relacje!

Nie mówię tylko o wracaniu do pisania/tłumaczenia przecież! Chociażby samo czytanie Wink Ja miałam swoje "załamania" totalne, gdzie tylko czytałam Razz

Hahaha Laughing Ja tam nie widzę w tym nic dziwnego, każdemu może się zdarzyć xD. Ja notorycznie wypominam matce, że jeśli coś potłukę, gdy jestem u niej w domu, to jest to jej wina, bo ma złą aurę/bo się na mnie patrzy, jak coś robię. Oj tam oj tam, nie jest tak źle, zawsze może być gorzej ;d

Och, widzę, dużo wiesz na ich temat! O tym chodzeniu na dwóch to wiedziałam, o tej multizadaniowości (ale nie rozwoju stricte) też, ale jeśli chodzi o odrzucenie macek to już nie ;d. Co do przytulaśnienia... cóż, za dużo japońskich reklam na "nowoczesnych formach marketingu", bym się teraz o tym wypowiadała. Nie wiem, nie teoretyzuję, co byłoby gdyby wyszły z wody, ale coś chyba w tym jest - słyszałam, że są bardzo mądre (Osiek mnie prześladuje od zawsze, głupie Atomówki). Czemu jeszcze nie ma superbohatera z mózgiem ośmiornicy..?
Jeść też nie jadłam. Może dlatego, ze właśnie kojarzy się z wodnym stworem, a ja nie lubię za bardzo ani ryb, ani owoców morza, a to gdzieś tak podpada pod to chyba?

Wiem, gratulacje :3. Żółtego też nie lubię, ale dalej to szło skojarzeniami z nazwami, te wszystkie kolory Wink Skryba=Egipt=Piasek , Stenograf=Atrament=Błędy=Czerwony, Kaligraf=Atrament=Granatowy, Bajkopisarz=Kopciuszek=Szklany pantofelek=Bladobłękitny i tak dalej, i tak dalej Wink

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

What good comes of something
When I'm just the ghost of nothing, nothing?
I'm just the man on the balcony
Singing "nobody will ever remember me"
(...)
A
composer but never composed
Singing "I only want what I can't have"
I only want what I can't have.


~*~*~

Powitania TnTYADJ
Powrót do góry Go down
https://imaginarium.forumpolish.com
Wirka.
Team Heroes
Team Heroes
Wirka.


Female Wiek : 33
Liczba postów : 1403
Rejestracja : 21/12/2014

Powitania Empty
PisanieTemat: Re: Powitania   Powitania EmptyCzw 05 Mar 2015, 00:13

Witaj Mun Smile Tak wpadłam rzucić okiem, bo mi przemknęło, żeś też z Poznania. Silna ekipa nam się robi na miejscu.

Co studiujesz, tak konkretniej? Brzmi ciekawie! Jeśli kiedykolwiek spełnisz marzenia związane z montażem, pamiętaj o mnie - od paru lat zajmuję się wizażem i charakteryzacją, powoli rozwijam się w jednoosobową maszynę do zadań wszelakich (obecnie kurs perukarstwa). Może coś kiedyś razem zdziałamy, kto wie Smile

Cieszy mnie też, że wróciłaś. Sama jestem przykładem powrotu po grubo ponad roku ciszy, kiedy wydawało mi się, że nigdy nie napiszę ani linijki, a potem w kilka miesięcy napisałam więcej, niż kiedykolwiek. Trzymam kciuki, by i u Ciebie taki efekt falowy zaistniał.

Witam raz jeszcze ciepło Very Happy
W.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~


Powitania Giphy
Powrót do góry Go down
Lasaire
Skryba
Skryba
Lasaire


Skąd : Lublin
Liczba postów : 12
Rejestracja : 27/03/2015

Powitania Empty
PisanieTemat: Re: Powitania   Powitania EmptySob 28 Mar 2015, 21:22

O, to może ja też się ujawnię. Dzień dobry wieczór!
Tutaj Lasaire, mówią mi Sai, aczkolwiek funkcjonuję w odmętach internetów pod bardzo wieloma nazwami, najczęściej chyba Asami/Sam. Natomiast, coby nie mieszać już na samym początku, na Imaginarium zostanę przy tej pierwszej. W takim razie zacznę jeszcze raz: cześć dziewczyny (bo chłopaków tutaj nie widzę), jestem Sai. Smile

Przejmuję od Croy tytuł "tej najmłodszej", bo małolata jeszcze ze mnie, dokładniej szesnastoletnia (także do studiów jeszcze trochę czasu mam Wink). Osoba zainteresowana psychologią i rozwijająca się w tym kierunku, łatwo nawiązująca nowe znajomości, ale także introwertyczna, wybuchowa i flegmatyczna, w zależności od dnia, humoru i pory roku. Niesamowity uparciuch, pacyfista, przez niektórych określany mianem buntownika, posiadający duszę artysty (od siedmiu boleści). Kofeinowy ćpun.

Rysuję, fotografuję, masowo czytam (zarówno poezję, jak i prozę), na razie tylko po polsku, bo dłuższym angielskim tekstom nie daję rady, mimo że naprawdę ten język lubię. Piszę, ale raczej w głowie, niż na klawiaturze; mam całe mnóstwo pomysłów, ale mój problem polega na braku cierpliwości w przelewaniu ich "na papier". Nudzę się zazwyczaj po 2-3 rozdziałach i nie mam pojęcia, ile tekstów porzuciłam już w ten sposób. Dłuższe fanfiction pisałam z dziewczyną jakieś dwa lata temu, ale trochę nam się nie układało, dlatego fanfic umarł śmiercią naturalną. Neutral

Co czytam? Drarry! Szczególnie drarry. Wink Moje drugie (i jedno z wielu, ale widzę, że jest na to osobny temat) OTP to Destiel, choć czytam z przyjemnością każdy tekst z uniwersum Pottera, Supernatural, Sherlocka, Hobbita/LotR, anime i mang (w szczególności Shingeki no Kyojin/Attack on Titan, nie wiem, czy ktoś tutaj jest z tym tytułem zaznajomiony), z bajek i kreskówek wszelakich (do moich ulubionych należą How to train your dragon? oraz Adventure Time), AU i crossovery, również wszelakie. Tak naprawdę jedyną parą, do której nie jestem w stanie się przekonać, jest Dramione. Po prostu... nie. Jedyny "dramajnistyczny" fik, który bardzo mi się podoba to "Zdumiewająco skoczny szczur" autorstwa Mayi. Nie mogę też ścierpieć kanonicznego Hinny, ale w tym przypadku przekonywać się nawet nie próbuję. Po zastanowieniu stwierdzam, że tak właściwe nie uznaję tego za kanon, nie zgadzam się no *tupie*
Oprócz tego żaden inny paring nie jest mi straszny. Wink
Z drugiej strony rzadko czytam coś innego, niż slashe/femslashe. Ubolewam nad tym, że tych drugich - w porównaniu do tych pierwszych - jest w wersji polskiej naprawdę mało.

Zastanawiam się, co mogę jeszcze o sobie napisać... Cóż, tak jak w przypadku wielu osób, na poważnie "zaczęło się" u mnie od Pottera, mimo że tak naprawdę wychowana zostałam na Gwiezdnych Wojnach. Jestem w Slytherinie, od zawsze i na zawsze, moi ulubieni bohaterowie to młody Malfoy i Luna Lovegood. W Supernatural miłością ogromną i wieczną darzę Castiela i Charlie Bradbury, przy czym jest to mój ulubiony serial.
Boję się klaunów i ciem, nie przepadam za białą czekoladą, ograniczam mięso, ale uwielbiam sushi. Mam całe mnóstwo zainteresowań, ale że nie chcę już przedłużać, nie będę się bawić w wypisywanie wszystkich.

Mam nadzieję, że zostanę tutaj na dłużej, ponieważ atmosfera jest naprawdę bardzo ciepła i przyjemna. Wink
Pozdrawiam,
Sai
Powrót do góry Go down
Wirka.
Team Heroes
Team Heroes
Wirka.


Female Wiek : 33
Liczba postów : 1403
Rejestracja : 21/12/2014

Powitania Empty
PisanieTemat: Re: Powitania   Powitania EmptySro 01 Kwi 2015, 21:00

Witaj Sai Smile

To naprawdę miła odmiana spotkać kogoś o tyle młodszego, kto również "wychował" się na Gwiezdnych Wojnach i Potterze (szacun dla rodziców Wink). Oczywiście wiek nie świadczy tu na Twoją niekorzyść, fajnie przyjąć do "starej" gwardii, kogoś z nowymi pomysłami i świeżym umysłem.

Co do preferencji postaciowych i parringowych to praktycznie pod większością się podpisuje. Trafiłaś w miejsce jak na razie zdominowane przez Ślizgonów, więc witaj w domu Very Happy

Gorąco zachęcam, byś jednak nie przestawała pisać. Przerwy w rozdziałach dotykają wszystkich, ale jest wiele sposobów, by przez to przebrnąć. Chętnie pomożemy Wink Potter, Supernatural, Sherlock, Hobbita/LotR - no, witaj w klubie.


~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~


Powitania Giphy
Powrót do góry Go down
Acrimonia
Czarna lista
Acrimonia


Female Wiek : 27
Liczba postów : 8
Rejestracja : 05/02/2015

Powitania Empty
PisanieTemat: Re: Powitania   Powitania EmptySob 11 Lip 2015, 19:41

.


Ostatnio zmieniony przez Acrimonia dnia Sro 11 Sty 2017, 10:19, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Słowik
Analfabeta
Analfabeta
Słowik


Female Wiek : 28
Skąd : Łódź | Skarżysko
Liczba postów : 2
Rejestracja : 04/08/2015

Powitania Empty
PisanieTemat: Re: Powitania   Powitania EmptyWto 04 Sie 2015, 13:04

Jeju. Pierwszą rzeczą, którą mogę powiedzieć o sobie jest to, że naprawdę nie lubię pierwszych dni na nowych forach, gdzie większość userów dobrze się już zna. Nie bardzo lubię się też przedstawiać, bo kiedy mam powiedzieć coś o sobie, natychmiast zapominam, kim właściwie jestem i co właściwie robię w życiu. No, ale nie wypada wpaść bez przywitania się.

W najróżniejszych miejscach w internecie podpisuję się zwykle jako Lauren (czytane po polsku). Pod takim nickiem chciałam się też zarejestrować, ale otrzymałam od forum informację, że taki użytkownik już istnieje - pech, bo nie znoszę mieć znaków interpunkcyjnych w nazwie. Nick "Słowik" pochodzi od mojego ulubionego OC (chyba jedynego w miarę udanego), Słowiczej Łapy, którym grałam na pewnym PBFie dotyczącym Warrior Cats. Lat mam niespełna dwadzieścia i na co dzień mieszkam i studiuję w Łodzi, ale urodziłam się w Górach Świętokrzyskich i nadal kocham to miejsce (nawet, jeśli jest to zadupie Polski z imponującą stopą bezrobocia). Mój kierunek przedstawiam zwykle jako "twórcze pisanie", ale tak naprawdę jest to nazwa mojej specjalizacji na kierunku kulturoznawstwo. Dowcipy o przewracaniu burgerów trochę mi się już przejadły.

Trafiłam na to forum za sprawą PotterConu i fantastycznych dyskusji w Komnacie Fanfiction. Te dwa dni były tak świetne, że postanowiłam wkręcić się w polski fandom, który zawsze w jakiś sposób mnie odstraszał (może o wiele większą hermetycznością i, hm, snobizmem niż anglojęzyczny?).

Jestem osobą z natury zdecydowanie multifandomową: raz zajrzę tutaj, raz pokręcę się tam... Zawsze, rzecz jasna, wracam do HP - ostatecznie "siedzę" w tej serii już równo czternaście lat Razz Z innych rzeczy jestem wkręcona w Doktora Who, MCU, Igrzyska Śmierci, GoT, Leverage, Sherlocka BBC, Percy'ego Jacksona i Herosów Olimpijskich, Narnię, Rise of the Brave Tangled Dragons, Pokemony i wiele innych, których w tej chwili nie pamiętam. Moim centrum operacji, jeśli chodzi o internet jest tumblr, na który przeznaczam zdecydowanie zbyt dużą część życia.

Jestem bardzo dumną Puchonką - moja miłość do Hufflepuffu nie zna granic. Wiem, że potrafię być wręcz męcząca, piejąc peany na cześć borsuków, ale wręcz nie potrafię przestać. Nie odczuwam też zbyt dużych wyrzutów sumienia, biorąc pod uwagę, jak marginalizowany jest ten dom - zarówno w kanonie, jak i fandomie.

Wyłamię się też trochę i powiem, że nie jestem szczególną fanką ani drarrych, ani snarrych. Babrałam się nieco swego czasu w dramione, do których nadal lubię czasem wracać, ale w dużej mierze przerzuciłam się na inne rzeczy. O dziwo, w uniwersum HP nie mam żadnych pairingów, do których pałałabym wyjątkową miłością - najbardziej chyba lubię Jily, ale nie nazwałabym tej pary jednym z moich OTP. Jeśli chodzi o shipowanie, jestem bardzo zaangażowana w Doctor/Rose, Clintashę, Hayffie i Leverage OT3 (Parker/Eliot/Hardison). Kiedyś nałogowo połykałam też johnlocki, ale rozczarowanie trzecim sezonem przełożyło się na zanik zainteresowania tą parą.

Do tej pory zajmowałam się raczej czytaniem niż pisaniem bądź tłumaczeniem, ale przyszłam na to forum z zamiarem zmian w tym zakresie. Zobaczymy, co mi z tego wyjdzie Razz
Powrót do góry Go down
http://chartreuse-chasmophilous.tumblr.com
Wirka.
Team Heroes
Team Heroes
Wirka.


Female Wiek : 33
Liczba postów : 1403
Rejestracja : 21/12/2014

Powitania Empty
PisanieTemat: Re: Powitania   Powitania EmptyWto 04 Sie 2015, 21:37

Acrimonia, Witaj!

Jakoś dopiero teraz zauważyłam, że przyszłaś powiedzieć cześć Smile Cieszy mnie napływ młodszej krwi, bo takie "staruchy" jak ja, to coraz mniej czasu mają na szerzenie ff-ów wśród ludu. I skoro przyznałaś się, że czasem tez piszesz, nie masz wyjścia, musisz publikować. Wirka mówi - publikuj, nie bój się, my tu przyjmujemy z otwartymi ramionami nawet raczkujących autorów - cieszy nas możliwość pomocy takim osobom. Nie zrugania od góry do dołu i wysłania w kąt, tylko wskazania placem - tu pracuj, to jest ok, nad tym musisz przysiedzieć, ect. A zbetować to nawet ja coś mogę, daj znać Wink

Supernatural zawsze fajne! Teen Wolf nie trafia w moją tolerancję wiekową, a Awake mam na liście oczekujących (nie tak łatwe jest życie pracującego geeka z dostępem do Internetu Wink)

Mam nadzieję, że się zasiedzisz u nas
W.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~


Powitania Giphy
Powrót do góry Go down
Wirka.
Team Heroes
Team Heroes
Wirka.


Female Wiek : 33
Liczba postów : 1403
Rejestracja : 21/12/2014

Powitania Empty
PisanieTemat: Re: Powitania   Powitania EmptyWto 04 Sie 2015, 21:45

I witaj Lauren / Słowiku Smile

Musiałaś trafić na nieciekawe osoby działające w polskim fandomie, skoro kojarzy Ci się on snobistycznie, w porównaniu do angielskiego. Nie mówię, że to nie uzasadnione, sama niestety się z takimi rzeczami spotkałam. Poniekąd po to powstało Imago. Chciałyśmy miejsca, gdzie będziemy mogły się po prostu dzielić twórczością, pisać dla siebie nawzajem, cieszyć się tym wszystkim, bez większej rywalizacji, sztucznych reguł, czy wygórowanego mniemania o sobie.

Cieszy mnie, że jeśli dobrze zrozumiałam, chcesz spróbować pisać. Zachęcam do zajrzenia w temat z wyzwaniami, a akcjach - jest tam sporo pomysłów, które mogą pomóc zacząć. I jeśli będziesz miała pytania, czy utkniesz w jakimś momencie, daj znać Smile Ja ostatnio nie mam sił zająć się swoimi, wołającymi o zlitowanie tekstami, ale chwilę na pomoc innym zawsze znajdę - w takich sytuacjach przeważa u mnie ta puchońska część mojego ślizgo-puchońskiego serca Smile

W.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~


Powitania Giphy
Powrót do góry Go down
M.
Team Villains
Team Villains
M.


Female Wiek : 27
Skąd : Poznań/Zielona Góra
Liczba postów : 241
Rejestracja : 18/08/2015

Powitania Empty
PisanieTemat: Re: Powitania   Powitania EmptyWto 18 Sie 2015, 17:43

Hej.
Przebrnęłam przez wszystkie wasze powitania, układając jakieś ładne zdania do swojego, a dalej nie wiem co napisać.
Do forumowego świata miałam trafić już rok temu, po pierwszym potterowym zlocie w Bydgoszcz, na którym poznałam cudowne Fan, Fia i Binie. Niestety nie udało się, przydzielenie do Huffu osłabiło mój zapał (wybacz mi Lauren) i opuściłam tamto miejsce.
Minął rok, spędziłam dwa mega wspaniałe dni na PotterConie razem z Fan, Fią, Binią, pozanłam Rzan i mnóstwo innych świetnych osób. W końcu przemogłam się i weszłam tutaj. Zobaczymy na jak długo.

Jestem Tweety.
Mam 19 lat, za miesiąc zaczynam studia na kierunku biologia, choć mam ambicje na lekarski.  Mózgiem chemik, duszą aktor amator (Acrimonia - to bardzo ciekawe połączenie), a ciałem trochę gimnastyczka Razz Uczę się, krótko pracuje w pizzerii i korzystam z tych 4 miesięcznych wakacji.

Jestem Potterhead.
Nie umiem określić od jak dawna żyję Harrym. Co ciekawe kochałam go nie czytając książek. Zapoznała i zaraziła mnie nim moja przyjaciółka z dzieciństwa. Najpierw bawiłyśmy się w czarodziejów, później grałyśmy w pierwsze części gier komputerowych, chodziłam z nią do kina na filmy. Nasze drogi się rozeszły, a ja dopiero w wieku 12 lat sięgnęłam po książki. Wtedy przepadłam na dobre. Wśród znajomych i rodziny jestem uważana za potterowego świra.
Wpadłam na Fanfiction trzy lata temu. Przypadkiem, niechcący... Na razie jestem heterykiem, czytam, shipuję, uwielbiam Sevmione. Powoli, małymi kroczkami przekonuję się do wejście w rejony yaoi. To forum to chyba ten największy krok Smile

Ze smutkiem stwierdzam, ze inne fandomy są mi mało znane. Oglądam ograniczoną ilość seriali, głównie z powodu wolnego internetu, który mi to uniemożliwia. Sherlocka obejrzałam za czasów kiedy leciał w TVP1. W całości i z sercem śledzę Glee i PLL. Moim ukochanym Avengersem jest Iron Man. Więcej grzechów nie pamiętam... Wink

Uff, chyba skończyłam. Mam nadzieję, że miło spędzę tu dłuuuugi czas.
PS. Jestem Krukonem.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

Powitania FAf9hm8
Powrót do góry Go down
Wirka.
Team Heroes
Team Heroes
Wirka.


Female Wiek : 33
Liczba postów : 1403
Rejestracja : 21/12/2014

Powitania Empty
PisanieTemat: Re: Powitania   Powitania EmptySro 19 Sie 2015, 02:03

Cześć Tweety Smile

Za dużo Snamione niestety u nas nie uświadczysz, ale może dzięki temu zapoznasz się z czymś z innych rejonów Smile Gorąco zachęcam, zwłaszcza, że sama zaczynałam od Dramione i Snamione... a potem gdzieś przez przypadek odkryłam Snarry, i przepadłam Wink

A wiesz, jak tak wspominasz, to ja też kiedyś bawiłam się w czarodziei z koleżanką z podwórka! Mieszkałyśmy drzwi w drzwi, mnóstwo czasu biegałyśmy po dworze z patykami wymyślając historie o tym, jak to adoptował nas Snape itd. Myślę, że tworzyłyśmy wtedy, nawet o tym nie wiedząc, pierwsze nasze fanficki - a może to Larp na żywo był? FANTA? wypowiedz się Smile

U nas możesz należeć do domu, do którego faktycznie należysz - wszak nawet Tiara brała pod uwagę wewnętrzne przekonania ucznia, bo wiedziała doskonale, że to nasze wybory są istotne, to, jak sami siebie widzimy. Wpadłaś w środowisko mocno wężowe - jak na razie - drogi Kruku, ale znajdziesz i swoich współdomowników (Disharmony jest na przykład zaprzysiężoną Krukonką).

Glee. Ha, to przykład serialu przed którym wzbraniałam się całe wieki, aż się skończył. "Nie będę takich głupot oglądać, no weź, to dla nastolatków" A potem byłam chora, nudziło mi się i wpadłam na to przypadkiem - i wsiąkłam, shipowałam Kurta z Blainem i obejrzałam do końca Smile

Witam, mam nadzieję, że się zadomowisz, w razie pytań, pisz do mnie śmiało, bo z "zarządzających" forum jestem obecnie tutaj najczęściej. Fanta pewnie wpadnie się przywitać za jakieś ćwierćwiecze czasu, jak znajdzie chwilę Wink
Wirka

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~


Powitania Giphy
Powrót do góry Go down
RCS
Czarna lista



Female Liczba postów : 103
Rejestracja : 17/09/2015

Powitania Empty
PisanieTemat: Re: Powitania   Powitania EmptyCzw 17 Wrz 2015, 21:43

.


Ostatnio zmieniony przez RCS dnia Sro 11 Sty 2017, 10:31, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Havoc
Skryba
Skryba
Havoc


Female Liczba postów : 36
Rejestracja : 24/11/2015

Powitania Empty
PisanieTemat: Re: Powitania   Powitania EmptyWto 24 Lis 2015, 18:27

Hej,
zobaczyłam w przepięknym logo Sherlocka i Starka, więc stwierdziłam, że się zarejestruję, bo może odnajdę tu dobre teksty z tych dwóch fandomów. No i lipa, bo nie mam dostępu do prawie żadnych działów (jakimś cudem odnalazłam ten temat, a normalnie zawsze skrzętnie go omijam, bo wolę komentować teksty, niż pisać jakieś bzdety o sobie), zewsząd atakują mnie szeryfy (na szczęście w polu komentarza ich nie ma <3) i angielskie komendy, gdy nie mam dostępu albo źle wpiszę hasło (seriously? XD).

Nie wiem, czy dobrze zrozumiałam, że muszę być Analfabetą, by móc zajrzeć przynajmniej do działów 12+; regulamin jest wyjątkowo mało intuicyjny. Na Waszym miejscu umieściłabym informację o dostępności do czegokolwiek po spełnieniu jakichkolwiek warunków od razu na wstępie, a nie w punkcie 7 (sic!), który jest... o, ostatni. No, chyba że to celowy zabieg - musiałam przeskanować wzrokiem cały tekst, by wyłuskać najistotniejszą informację, tj. dlaczego nic nie mogę tu robić. D:

Dobra, jak już się rozpisałam mało na temat, to może i napiszę cokolwiek o sobie. Jestem slasherką i wielbicielką happy endów. Oprócz fanfiction z Sherlocka i Avengersów lubię te z serialu Teen Wolf, poza tym od wielu lat siedzę w fandomie manga&anime. Z Pottera... wyszłam. Po 8 latach wreszcie mi się znudził ten świat. Ale ile Drarry naczytałam się przez ten czas, to moje. XD

EDIT: O, już jestem Analfabetą, how nice.


Ostatnio zmieniony przez Havoc dnia Wto 24 Lis 2015, 18:36, w całości zmieniany 1 raz (Reason for editing : Odkryłam zmianę fontów i swoją rangę.)
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Powitania Empty
PisanieTemat: Re: Powitania   Powitania Empty

Powrót do góry Go down
 
Powitania
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
~.Imaginarium.~ :: WONDERLAND :: Freak Show :: Wrota Wejściowe-
Skocz do: