~.Imaginarium.~
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaSzukajZaloguj

 

 [D] Stworzona do rzeczy wielkich

Go down 
+3
JokerFox.
Wirka.
Fia.
7 posters
AutorWiadomość
Fia.
Team Villains
Team Villains
Fia.


Female Wiek : 33
Skąd : Poznań
Liczba postów : 410
Rejestracja : 23/12/2014

[D] Stworzona do rzeczy wielkich Empty
PisanieTemat: [D] Stworzona do rzeczy wielkich   [D] Stworzona do rzeczy wielkich EmptySro 18 Paź 2017, 21:03

Fandom: Tak było
Autor: Fia.
Beta: Brak
Paring: Brak, Bohaterowie: Stark
Gatunek:obyczaj?
Ostrzeżenia: Brak
N/A: Tekst napisany jako prezent urodzinowy. Sto lat żyj nam, Tony!



Stworzona do rzeczy wielkich


Od zawsze wiedziała, że jest stworzona do rzeczy wielkich. Już jako mały berbeć potrafiła mówić szybciej niż chodzić, a pierwsze kroki w czytaniu stawiała oglądając gazety matki do góry nogami. Mając cztery lata uwielbiała otrzymywać ogromne pudła cukierków w najróżniejszych kształtach i kolorach i spędzała niemalże  godziny na najlepszej zabawie świata – segregowaniu ich według różnych, tylko sobie znanych wytycznych. W wieku lat pięciu wykonywała już pierwsze rachunki z tabliczki mnożenia, a jako ośmiolatka przeprowadziła pierwszy eksperyment, niemalże puszczając z dymem pół kuchni.

Od zawsze wiedziała, że jest stworzona do rzeczy wielkich. Kiedy więc z podniesioną głową przekraczała wielkie, ciężkie, dębowe drzwi, była pewna, że rozpoczyna właśnie swoją największą przygodę.

***

Po raz ostatni spojrzała na ogromny budynek, który przez ostatnie kilka lat traktowała niemalże jak drugi dom. Opcjonalnie wrota do piekieł czy coś. Poprawiając zsuwającą się z ramienia togę, Stark ostatni raz spojrzała na trzymaną w ręku pracę magisterską. Po raz ostatni przemknął jej jeszcze przez myśl cytat ulubionego profesora, kiedy złapała się na tym, że próbowała wymyślić wzór na spóźniający się tramwaj. Człowiek może wyjść z wydziału fizyki, ale wydział z człowieka nie wyjdzie nigdy.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

[D] Stworzona do rzeczy wielkich 185163a92861cff084f0f519850b7927a8896c81_hq

Powrót do góry Go down
Wirka.
Team Heroes
Team Heroes
Wirka.


Female Wiek : 33
Liczba postów : 1403
Rejestracja : 21/12/2014

[D] Stworzona do rzeczy wielkich Empty
PisanieTemat: Re: [D] Stworzona do rzeczy wielkich   [D] Stworzona do rzeczy wielkich EmptyPią 30 Mar 2018, 02:05

Aaaaaaw. Tak bardzo to zdanie co nie? Coś w nim jest takiego... takiego... kleisto celnego. Po prostu czasem masz wrażenie, że w ścisłowcach zamiast galaretowatej tkanki w mózgu, siedzą takie małe, zębate trybiki, które się obracają i obracają i wgl chomik biegający na kółku wytwarzający prąd od myślenia.

Okay. Odbiegam co nie?
Ładne drabble. Fajnie spuentowane i jestem przekonana, że ktoś już napisał kiedyś jakiś wzór na spóźniający się tramwaj. W komplecie z krzywą spóźnialności transportu publicznego w momentach krytycznych oraz regułą zapalonego papierosa na przystanku.

I zdecydowanie ukończenie studiów na wydziale FIZYKI uważam za coś niemalże niewykonalnego, mitycznego i WIELKIEGO.
Weny i wgl!
W.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~


[D] Stworzona do rzeczy wielkich Giphy
Powrót do góry Go down
JokerFox.
Team Villains
Team Villains
JokerFox.


Female Wiek : 29
Skąd : Poznań
Liczba postów : 846
Rejestracja : 21/12/2014

[D] Stworzona do rzeczy wielkich Empty
PisanieTemat: Re: [D] Stworzona do rzeczy wielkich   [D] Stworzona do rzeczy wielkich EmptyPon 12 Lip 2021, 23:24

[D] Stworzona do rzeczy wielkich Fknd5o10

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

What good comes of something
When I'm just the ghost of nothing, nothing?
I'm just the man on the balcony
Singing "nobody will ever remember me"
(...)
A
composer but never composed
Singing "I only want what I can't have"
I only want what I can't have.


~*~*~

[D] Stworzona do rzeczy wielkich TnTYADJ
Powrót do góry Go down
https://imaginarium.forumpolish.com
Disharmony
Team Heroes
Team Heroes
Disharmony


Female Wiek : 27
Skąd : Bydgoszcz
Liczba postów : 609
Rejestracja : 20/01/2015

[D] Stworzona do rzeczy wielkich Empty
PisanieTemat: Re: [D] Stworzona do rzeczy wielkich   [D] Stworzona do rzeczy wielkich EmptySro 25 Sie 2021, 01:26

Hahah, jak uroczo!

Przez jakiś czas tak sobie kminiłam, o co chodzi, nie. No facet to nie jest, mowa o kobiecie, chyba nie laska Starka z filmu, matka? Kto to może być. I dopiero wówczas dotarło do mnie, że chodziło o naszą Tony! No właśnie dzisiaj dowiedziałam się, że ona szaleje z fizyką i takie woooo, dla mnie fizyka to był przedmiot, którego nie lubiłam z wyboru i na własne życzenie raz nawet pałeczkę dostałam z klasówki xd a potem frajer nie chciał mi 4 postawić, a fe! Na studiach była wielka biofizyka, która z bio wiele nie miała Very Happy ale typek odpytywał nas ustnie, inną parę co tydzień. I trzeba było robić koszmarne karty pracy i liczyć nie całki tylko tot akie inne, co mi wypadło słowo.

I cóż, no życiowo, co nie? Very Happy Aczkolwiek to o wydziale było mega ;D
Weny!

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

Zamierzam rozpalić ogień w twoich zimnych oczach ~

[D] Stworzona do rzeczy wielkich B5pMaSR

[D] Stworzona do rzeczy wielkich Tumblr_o9jwcyvean1tg9m4fo1_500


~ Wielbię cię ~

Powrót do góry Go down
http://www.topkoty.pl
Tony.
Team Heroes
Team Heroes
Tony.


Female Wiek : 27
Skąd : Poznań
Liczba postów : 395
Rejestracja : 19/04/2016

[D] Stworzona do rzeczy wielkich Empty
PisanieTemat: Re: [D] Stworzona do rzeczy wielkich   [D] Stworzona do rzeczy wielkich EmptySro 25 Sie 2021, 02:16

Czytałam to, jestem na 200% pewna, a jednak - nic tu po sobie nie zostawiłam. Dziwność. Dziwność do naprawienia, zdaje się Razz

2017. No tak, krótko przed tym, zanim zrobiłam z tego cholerstwa licencjat i dałam nogę, gdzie pieprz rośnie. Czy żałuję? Czasem tak. Na wydziale Fizyki (i w ogóle na naszej kochanej uczelni) naprawdę miało się wrażenie, że jest się stworzonym do rzeczy wielkich. Że zdobywa się jakąś wiedzę tajemną.

Tekst jest śliczny, i dziękuję <3 Co prawda nie wiem, jaki jest wzór na spóźniający się tramwaj (tu trzebaby się mocno zagłębić w rachunek prawdopodobieństwa i pewnie fizykę kwantową, jako, że jest to wielka niewiadoma, i jak na tramwaj patrzysz to jedzie, a jak nie patrzysz to nie jedzie i te sprawy...), ale jedno jest pewne: są rzeczy, które nadal wiem, a które są dla niektórych ludzi wiedzą tajemną, bo wydział Fizyki nigdy ze mnie nie wyjdzie Very Happy


Pozdrawiam, i niech Wen zawsze Ci sprzyja!
Tony.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

Sometimes you gotta run before you can walk

Vi stands for Victory, didn't you know?
[D] Stworzona do rzeczy wielkich Vignet12
Powrót do góry Go down
Alexandrine
Team Villains
Team Villains
Alexandrine


Female Wiek : 31
Skąd : Ostrów Wielkopolski
Liczba postów : 225
Rejestracja : 21/12/2014

[D] Stworzona do rzeczy wielkich Empty
PisanieTemat: Re: [D] Stworzona do rzeczy wielkich   [D] Stworzona do rzeczy wielkich EmptySro 25 Sie 2021, 17:21

Co to za fandom? Nie znam niczego takiego, ale potrafię idealnie wczuć się w teksty tego typu. Dzieci geniusze są świetne, nie wiem jak one to robią, ale chciałabym być takim dzieckiem, mogłabym być w końcu jakimś miliarderem czy coś… może to ja bym władała fejsbukiem? A co do wydziału fizyki to ma racje, tak jest ze wszystjkim czym przesiąkniesz, nie ma nadziei, zostało w tobie wyryte xDD Fajny tekst!
Weny,
Alexa

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

Już niedługo powiem: „Dzień dobry Harry”, a ty z uśmiechem odpowiesz: „Witaj w domu Draco”.
Powrót do góry Go down
M.
Team Villains
Team Villains
M.


Female Wiek : 27
Skąd : Poznań/Zielona Góra
Liczba postów : 241
Rejestracja : 18/08/2015

[D] Stworzona do rzeczy wielkich Empty
PisanieTemat: Re: [D] Stworzona do rzeczy wielkich   [D] Stworzona do rzeczy wielkich EmptySro 25 Sie 2021, 17:21

[D] Stworzona do rzeczy wielkich FKNd5OM

Oh! Też mnie tu nie było! A też na pewno to czytałam... ah ta moja niechęć do komentowania.

Jak ja uwielbiałam tę serię. Szkoda, że tak się stało i przestałyście ją tworzyć. Uwielbiam kiedy z jednego tekstu rzuconego gdzieś na imprezie powstawały takie perełki. Jak z normalnych sytuacji rodziło się uniwersum. I każda z nas była bohaterem (a czasem złoczyńcą Razz).
A w tym drabblu momentami mam wrażenie, że wcale nie przerysowałaś postaci. Ta tajemna wiedza którą posiada to jest jakiś kosmos. A teraz zmieniła dziedzinę i już wgl wymiata... ja nie znam tyle kości w człowieku co ona w 10 iincyh zwierzętach.
Czy ja mogę poprosić na moje absolutorium tekścik jak zostałam Wampirem-dentystą? Przecież to idealny temat Very Happy

M.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

[D] Stworzona do rzeczy wielkich FAf9hm8
Powrót do góry Go down
Sponsored content





[D] Stworzona do rzeczy wielkich Empty
PisanieTemat: Re: [D] Stworzona do rzeczy wielkich   [D] Stworzona do rzeczy wielkich Empty

Powrót do góry Go down
 
[D] Stworzona do rzeczy wielkich
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
~.Imaginarium.~ :: FANFICTION :: Inne :: Tak Było (+18)-
Skocz do: