IndeksRejestracjaSzukajFAQZaloguj

Share | 

[ZSO][D] Zawsze będę przy tobie

Go down 
AutorWiadomość
Fia.
Moderator
Moderator

Female Wiek : 28
Liczba postów : 280

PisanieTemat: [ZSO][D] Zawsze będę przy tobie   Pon Gru 03, 2018 2:15 am

Fandom: Zanim się obudzę (2016)
Autor: Fia.
Beta: brak
Postać: Cody
Gatunek: horror - za filmem
Ostrzeżenia: Brak
N/A: 100 słów bez tytułu. Bez znajomości filmu odbiór może być znacznie utrudniony. Tekst popełniony w ramach akcji "Kalendarz Adwentowy 2018".

Zawsze będę przy tobie

Siedział w pokoju oświetlonym jedynie wątłym światłem małej nocnej lampki, w niemal absolutnej ciszy. Wiedział, kto – CO – nadchodzi, z czym przyjdzie mu się zmierzyć. Odliczał kroki, których nie sposób było usłyszeć.

Drzwi otworzyły się gwałtownie, niemal wypadając z zawiasów. Przerażenie ścisnęło go za gardło, nie pozwalając dobyć choćby najmniejszego dźwięku. Wszystkie motyle zniknęły, zamieniając się w ciemne, niepokojące ćmy.

Był świadom tego, że wystarczy się obudzić, by to wszystko zniknęło – koszmar jednak trzymał go w swoich szponach zbyt mocno.

Pan Czyrak pochylił się nad jego wykrzywioną w przerażeniu twarzą, szepcząc mu do ucha tylko jedno zdanie. Zawsze będę przy tobie.

Powrót do góry Go down
Wirka.
Admin
Admin

Female Wiek : 28
Liczba postów : 916

PisanieTemat: Re: [ZSO][D] Zawsze będę przy tobie   Czw Gru 06, 2018 12:01 am

No witam, witam.

To mi przypomina piękny zwiastun filmu Very Happy I w swojej minimalistycznej formie bardzo do mnie przemawia. Przypomina Twoje teksty o psycholach i tak sobie myślę, że ten gatunek po prostu Ci służy. Nie nurzanie się w angście - jaaak jaaa - ale krótka, celna rzecz na pograniczu kryminału i horroru. Tam byś mogła tworzyć.

Nigdy się nie bałam tego, że coś mi się stanie we śnie. To akurat nie mój rodzaj strachu. Aaaale, że obudzę się w szpitalu podczas zabiegu, a ktoś będzie robił mi coś, czego zdecydowanie nie będzie w planach, a na dodatek, nic nie będę mogła zrobić? TAK. To jest koszmar. I cóż, na trzy tygodnie przed szpitalem, super wizja, no dziękuje Razz

Weny!
W.

Powrót do góry Go down

[ZSO][D] Zawsze będę przy tobie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Suterena przy Janseen Street