~.Imaginarium.~
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaSzukajZaloguj

 

 [BLEACH] [T][D] Zniszczony [BK/RA]

Go down 
AutorWiadomość
Nemuri
Stenograf
Stenograf
Nemuri


Liczba postów : 146
Rejestracja : 15/01/2015

[BLEACH] [T][D] Zniszczony [BK/RA] Empty
PisanieTemat: Re: [BLEACH] [T][D] Zniszczony [BK/RA]   [BLEACH] [T][D] Zniszczony [BK/RA] EmptySob 07 Mar 2015, 20:35

Na samym początku odniosłam wrażenie, że wypowiada sie Byakuya w stosunku do Abaraia. A tutaj taka niespodzianka.
Pierwsza linijka moim zdaniem lepiej opisuje Byakuye, ponieważ to on kojarzy się z osobą żyjącą w klatce, klatce norm rodu szlacheckiego, żył przestrzegając kodeksu, żył tak naprawdę nie żyjąc. Martwy za życia, tak bym opisała go. Co do Abaraia, zastanawiam mnie z czego mógł się on uwolnić, przecież Renji nie stosował tylko brutalności, owszem przestrzeganie zasad nie było jego mocną stroną, ale potrafił słuchać rozkazów swojego kapitana, wiec tak trochę nie pasuje mi ta wzmianka o otworzeniu oczu na to co pcha ten świat.
Opowiadanie dość specyficzne, ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu, skłania do myślenia, do zagłębienia się w relacje między Abarajem a Byakuyą.
Powrót do góry Go down
 
[BLEACH] [T][D] Zniszczony [BK/RA]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
~.Imaginarium.~ :: FANFICTION :: Anime & Manga/Komiks & Serial/Film animowany :: Yaoi/Slash :: +12-
Skocz do: