~.Imaginarium.~
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaSzukajZaloguj

 

 [HP] [M] Seria siedmiu barw [HP/SS]

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Salomanka
Team Villains
Team Villains
Salomanka


Female Wiek : 32
Skąd : Kołobrzeg
Liczba postów : 746
Rejestracja : 17/01/2015

[HP] [M] Seria siedmiu barw [HP/SS] Empty
PisanieTemat: [HP] [M] Seria siedmiu barw [HP/SS]   [HP] [M] Seria siedmiu barw [HP/SS] EmptySro 21 Sty 2015, 23:04

[TEKST ZOSTAŁ USUNIĘTY NA PROŚBĘ AUTORKI. W.]

Ze względów technicznych tekst znajduje się tutaj: https://imaginarium.forumpolish.com/t1270-hp-mm-seria-siedmiu-barw-hp-ss
Proszę wszystkich o przekopiowanie swojego komentarza pod podany link.
Za utrudnienia przepraszam, są wyłącznie moją winą.


Ostatnio zmieniony przez Salomanka dnia Pon 03 Gru 2018, 10:21, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Jeanne.
Czarna lista
Jeanne.


Female Skąd : Warszawa
Liczba postów : 100
Rejestracja : 21/12/2014

[HP] [M] Seria siedmiu barw [HP/SS] Empty
PisanieTemat: Re: [HP] [M] Seria siedmiu barw [HP/SS]   [HP] [M] Seria siedmiu barw [HP/SS] EmptyPią 30 Sty 2015, 23:52

O matulu xD
Tak mogę skomentować te miniaturki Very Happy Początkowo myślałam, że będę czytała jakiś angst, może dramat. Jednak skutecznie zostałam wyprowadzona z błędu już przy pierwszych zdaniach.
Pierwsze miniminatury nie wywarły jakoś na mnie dużego wrażania. Jednak zdecydowanie moim faworytem jest Żółty oraz Zielony. Humor w tym tekście trafił do mnie. Nie wiem dlaczego, ale również uśmiechnęłam się przy dwóch ostatnich - chociaż to praktycznie cracki! A cracków nie lubię! Wink Także plus za to Smile

Podoba mi się to jak sprawnie operujesz językiem. Zazdroszczę Ci, ponieważ wygląda jakbyś pisała lekko, bez większych problemów - po prostu płynęła. Wyrazy jakich używasz są świetnie dobrane. Gratuluję Ci warsztatu Smile

Weny życzę i czasu!
Rzan.


Kwestia techniczka: nie piszesz "..." ale zjadasz jedną kropkę, przez co wychodzi: ".."

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

Wena artysty jest dziwką. Nie dość, że każe sobie płacić wysoką cenę, to jeszcze zdradza. - Cena - by a_wii
Powrót do góry Go down
Wirka.
Team Heroes
Team Heroes
Wirka.


Female Wiek : 33
Liczba postów : 1403
Rejestracja : 21/12/2014

[HP] [M] Seria siedmiu barw [HP/SS] Empty
PisanieTemat: Re: [HP] [M] Seria siedmiu barw [HP/SS]   [HP] [M] Seria siedmiu barw [HP/SS] EmptyNie 01 Mar 2015, 09:59

Bardzo ciekawy zbiór. Podoba mi się, jak próbowałaś każdą barwę nie tyle co przemycić, ale nadać jej sens i powiązać tematycznie, oddać istotę danej barwy, jak chociażby z upodobanym, uspokajającym zielonym, czy wyrażającym wściekłość czerwonym. Zdecydowanie jednak najbardziej przypadły mi do gustu dwie ostatnie miniatury. Trochę ze względu na tematykę, ale przede wszystkim zabawę w kolory. Urzekła mnie wizja człowieka pozbawionego czerni, i metafora szachowa, a jakże.

Dziękuję, czytało się bardzo płynnie, widać jak dobrze dopracowałaś całość technicznie, czyta przyjemność Smile
Wenuj się i pisz częściej!
W.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~


[HP] [M] Seria siedmiu barw [HP/SS] Giphy
Powrót do góry Go down
Disharmony
Team Heroes
Team Heroes
Disharmony


Female Wiek : 27
Skąd : Bydgoszcz
Liczba postów : 609
Rejestracja : 20/01/2015

[HP] [M] Seria siedmiu barw [HP/SS] Empty
PisanieTemat: Re: [HP] [M] Seria siedmiu barw [HP/SS]   [HP] [M] Seria siedmiu barw [HP/SS] EmptySob 07 Maj 2016, 23:09

Jaaaj, coś radosnego! Jaaaj!

Muszę, okej?, muszę. Kociak nie mógł mieć dwóch miesięcy - umówmy się, Draco wziąłby go z dobrej hodowli, a nie pseudo, gdzie maluch byłby wydawany w wieku 8-9 tygodni czy nie daj boże jeszcze mniej... Kocięta, w przeciwieństwie do psów, powinno opuszczać hodowlę minimum po ukończeniu dwunastego tygodnia życia, jeśli przyjmiemy drugie szczepienie w wieku jedenastu bądź trójkowy system/ doszczepianie przez właściciela (przeciwciała od matki długo tkwią w organizmie maluszków, nie do końca stwierdzone ile dokładnie - utrzymuje się, że pierwsze szczepienie powinno być wykonane w wieku ośmiu tygodni i większość tak szczepi, ale lepsze byłoby dopiero pierwsze szczepienie w wieku jedenastu tygodni, przy założeniu, że hodowla jest wolna od wirusówek itp. )No xD więc, jakby tam były 'trzy miesiące' to już by było lepiej ^^.

Co do całej serii, przyznam, że ten ostatni element, to było dla mnie już zbyt wiele, reszta tak akurat wyważona - co do tęczy, to mnie naprawdę lekko przerosła. Znowu czerń i biel była piękna, strasznie spodobały mi się rozważania Severusa. I fakt, że nie był w tym łóżku sam, jak początkowo myślałam.

Pozdrawiam,
A.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

Zamierzam rozpalić ogień w twoich zimnych oczach ~

[HP] [M] Seria siedmiu barw [HP/SS] B5pMaSR

[HP] [M] Seria siedmiu barw [HP/SS] Tumblr_o9jwcyvean1tg9m4fo1_500


~ Wielbię cię ~

Powrót do góry Go down
http://www.topkoty.pl
dream
Stenograf
Stenograf
dream


Female Skąd : Lbn/de
Liczba postów : 184
Rejestracja : 17/01/2015

[HP] [M] Seria siedmiu barw [HP/SS] Empty
PisanieTemat: Re: [HP] [M] Seria siedmiu barw [HP/SS]   [HP] [M] Seria siedmiu barw [HP/SS] EmptyWto 10 Maj 2016, 10:31

Przyszłam, bo kolory zdawały mi się wystarczająco lekkim tematem. Okruchy z życia, nazwijmy, które jakoś trwale rysują się w duszy, bo w przeciwnym wypadku po co by nadawać im jakikolwiek kolor?

Podoba mi się ład panujący w tekstach, ogólna koncepcja i niektóre z fragmentów. Przy innych, niestety, nie potrafię niczego poczuć, musisz mi wybaczyć. Na pewno do gustu przypadł mi fragment z Grecją (Niebieski), nie tylko dlatego, że mam z nią same dobre wspomnienia, ale zauważyłam w nim nić porozumienia, nie zmąconą niczym i trwałą i coś takiego w związku - w jakimkolwiek związku - jest fajne.

Potem znów, Czerwień, ta pełna pasji i namiętności czerwień, która tu ma oblicze zwykłego, rozpuszczonego dziecka. Nie pasuje mi postawa obu postaci, przyzwyczaiłam się do innego Pottera, do inego Severusa - bardziej dojrzałego - i, jeśli mam być szczera, w tym fragmencie obaj mnie rozczarowali.

Nie lubię żółtego, ale twój żółty jest ok. Właśnie po taką lekkość przyszłam, po zwykłe urywki z życia, bez traumy, ale też bez nic nie znaczącego potoku słów. Cieszy mnie bardzo, że skupiłaś się na relacji, na trosce Seva, na pokazaniu, że żadne wyreżyserowane dni nie są lepsze od tych spontanicznych. Za skupienie się na relacji, zamiast czysto fizycznego seksu ogromny plus. No i to:

Cytat :
— Nasz dywan będzie miał dzisiaj lepszy dzień niż ja, Potter — syczy Snape,

jest urocze.

Czerń i Biel jest dla mnie niczym osobny tekst, znacznie różny od pozostałych fragmentów. Samo słownictwo o tym świadczy, a to, że jest podsycone tak głębokimi uczuciami przyciąga mnie jak ćmę, gdy czytam nie tylko wystukane literki.
Tęcza, z kolei, to nadmiar koloru, ergo chaos i własnie tak widzę ostatni fragment. Rozumiem, że może być to zabieg humorystyczny, ale ten humor chyba do mnie nie trafia. I dla mnie jest zbędny.

Ogólnie to nierówna miniaturka, ma lepsze i gorsze fragmenty i jakoś bym to podzieliła. Niemniej, uważam że w niektórych miejscach zrobiłaś dobrą robotę i warto to docenić. Zawsze ciągnie mnie do tekstów o kolorach, bo można tyle wyrazić barwą, zinterpretować ją na różne sposoby no i, hej, maluję, to i temat mi bliższy.

d.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~



[HP] [M] Seria siedmiu barw [HP/SS] 2hqdmyh

~ Stay close to people who feel like sunlight ♡

Powrót do góry Go down
Sponsored content





[HP] [M] Seria siedmiu barw [HP/SS] Empty
PisanieTemat: Re: [HP] [M] Seria siedmiu barw [HP/SS]   [HP] [M] Seria siedmiu barw [HP/SS] Empty

Powrót do góry Go down
 
[HP] [M] Seria siedmiu barw [HP/SS]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» [HP] [mM] Seria siedmiu barw [HP/SS]
» [SPN][Z] Seria Strachu [4/4]
» [HP] Seria kuchenna [SS/HH][4/4]
» [HP][T][D] Seria drabble [1/5]
» [mM] Seria (Nie)fortunnych parringów - Krok [CD/SB]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
~.Imaginarium.~ :: FANFICTION :: Literatura & Ekranizacja :: Harry Potter :: Slash :: +12-
Skocz do: