IndeksRejestracjaSzukajFAQZaloguj

Share | 

[HP] [D] [Z] Jestem wolna... [BB&OC]

Go down 
AutorWiadomość
Croyance
Skryba
Skryba

Female Wiek : 22
Liczba postów : 90

PisanieTemat: [HP] [D] [Z] Jestem wolna... [BB&OC]   Czw Sty 22 2015, 14:43

Fandom: Harry Potter
Autor: Croyance
Beta: Abbey
Pairing: Bellatrix Black&OC
Gatunek: Angst, Romance
Ostrzeżenia: Śmierć bohaterki
N/A*: To mój pierwszy wpis na forum, więc postanowiłam zacząć od Harry'ego Pottera. Miniaturka jest strasznie krótka i przedstawia pairing Bellatrix Black & Sonii Lestrange (OC). Pojawiła się ona już na moim blogu Niger Stories.
Miłego czytania.
Croy[/center]

Jestem wolna...

Tuż przed śmiercią widzi się podobno całe swoje życie. Momenty złe i te dobre, choć moje obfitowały raczej w te najbardziej okrutne. A jednak teraz widząc zielony promień pędzący w moją stronę, nie myślę o chwilach mojej służby dla Voldemorta czy latach spędzonych w Azkabanie. Za to przed oczami mam ją, piękną, mądrą i zawsze uśmiechniętą, moją... Sonię.
    Wygląda dokładnie tak samo jak osiemnaście lat temu, te brązowe oczy wypełnione iskierkami szczęścia, długie blond włosy rozwiane jesiennym wiatrem i usta lekko wygięte w półuśmiechu, zapraszające do pocałunku. Piękna... Siedząca na ławce w parku, tuż przy jeziorze. Jak dziecko bawiąca się liśćmi, próbująca zachęcić mnie do zabawy. I jej śmiech. Dźwięczny, roznoszący się po pustej okolicy, kojący nawet w najgorszych momentach. Ten błogi obraz...
    Lecz tuż za nim widać inny. Młode, chude ciało brudne od krwi, błota, leżące na biało-różowym śniegu. Tak nieskazitelnym, skażonym krwią ukochanej osoby. I ja, stojąca tuż obok w masce. Niewidzialne łzy płynące po bladym policzku, jednak pozostaję cicho. Patrzę jak kobieta, którą kochałam, zostaje zabita przez mojego nowego Pana. Ciągle uparcie milczę, słowa są zbyt trudne do wypowiedzenia, tak trudno podnieść różdżkę, by cokolwiek zrobić. Jednak złożyłam wtedy obietnicę „Niedługo do ciebie dołączę”.
    I teraz nadszedł ten czas. Tak długo czekałam, jednak jaskrawy promień wystrzelony z różdżki Weasley dosięga mnie. I teraz mając przed oczyma twarz ukochanej osoby, w końcu jestem wolna...
Powrót do góry Go down
http://niger-stories.blogspot.com/
DreamsConstellation
Skryba
Skryba

Female Wiek : 25
Liczba postów : 16

PisanieTemat: Re: [HP] [D] [Z] Jestem wolna... [BB&OC]   Wto Lis 06 2018, 10:48

Króciutkie, ale musiało takie być, bo to kilka ostatnich myśli przed śmiercią.
Intrygujący jest pomysł, że Bella miała kogoś, kogo naprawdę kochała i kogo Voldemort zamordował.
Powrót do góry Go down

[HP] [D] [Z] Jestem wolna... [BB&OC]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» dzień dobry, jestem rudy
» Celestia | Silver Ticket
» Magical Girl Aisha
» Ale...ale...ja jestem księciem...
» Jestem Himari~