IndeksRejestracjaSzukajFAQZaloguj

Share | 

[HP][D] Cztery Pory Roku: Wiosna [HP/DM]

Go down 
AutorWiadomość
Alexandrine
Skryba
Skryba

Female Wiek : 25
Liczba postów : 23

PisanieTemat: [HP][D] Cztery Pory Roku: Wiosna [HP/DM]   Czw Lut 12 2015, 14:30

Fandom: Harry Potter
Autor: Alexandrine
Beta: zajrzała Saraknya
Pairing: Harry Potter/Draco Malfoy
Gatunek: Angst
Ostrzeżenia: Niekanoniczne postaci
N/A: Część pierwsza serii

Wiosna

Wiesz, to już wiosna. Nasz ogród się zazielenił. Nie możesz go zobaczyć, ale uwielbiałbyś czytać w nim książki.

Severus pracuje nad eliksirem dla ciebie. Mówi, że jest już blisko, ale nie jestem pewny jak długo wytrzymam bez ciebie.

Kupiłem kota. Cisza w naszym ogromnym domu była przytłaczająca. Jego mruczenie mnie uspakaja.

Harry, wiesz, że dziś jest nasza rocznica? Powinniśmy jeść kolacje w drogiej restauracji. W zamian za to siedzę w przy Twoim łóżku z prezentem w ręku.

Zawsze chciałem żebyśmy nosili obrączki. Mam je tu teraz. Z wygrawerowanym "Harry" na mojej i "Draco" na twojej. Założę ci ją, dobrze?

Życie mnie pochłonęło.
URLOP ; )
Powrót do góry Go down
Juszaawi
Skryba
Skryba

Female Wiek : 21
Liczba postów : 7

PisanieTemat: Re: [HP][D] Cztery Pory Roku: Wiosna [HP/DM]   Pią Lut 27 2015, 21:41

Wiosna zawsze przynosi nadzieję. To, że wszystko rozkwita, zieleni się. Ale ten tekst nie ma nadziei. Od początku wiadomo, jaki będzie los Harry'ego, chociaż głupi może się łudzić. Draco nie jest zbyt kanoniczny w tym tekście. Nigdy nie wyobrażałam go sobie jako bardzo wrażliwego chłopca, mężczyzny. A tu 'poznajemy' jego drugą stronę.
Powrót do góry Go down
Nemuri
Skryba
Skryba

Liczba postów : 141

PisanieTemat: Re: [HP][D] Cztery Pory Roku: Wiosna [HP/DM]   Pon Mar 09 2015, 17:28

W nocy już to czytała, w sumie wszystkie części, ale tak mi się smutno po nich zrobiło, ze stwierdziłam iż napisanie komentarza zostawię sobie na kiedy indziej.
Zastanawiającym jest fakt choroby Pottera oraz istota owej choroby. Skoro Draco wspomina o ciszy w domu, oraz tym, ze ogród się zazielenił, a Potter nie może tego zobaczyć, można wnioskować, iż ten drugi nie znajduje się tam gdzie Draco, albo że leży bezwładny/bez życia w łóżku. Kolejna zagadka.
Szkoda, iż nie wspomniałaś jaki to kot, choć wyobrażam sobie taką małą czarną kulkę biegającą wokół blondyna. Wątek z obrączkami jest bardzo romantyczny, ale także smutny, chwyta za serca, a najbardziej fakt wygrawerowania imion na nich.
Powrót do góry Go down
Mun
Skryba
Skryba

Female Wiek : 25
Liczba postów : 30

PisanieTemat: Re: [HP][D] Cztery Pory Roku: Wiosna [HP/DM]   Wto Mar 10 2015, 13:41

Powinnam zacząć od negatywnych stron, a potem przejść do pozytywnych, prawda? Cały problem polega na tym, że nie bardzo jestem w stanie się doszukać czegoś negatywnego. To wszystko jest na swoim miejscu. Rozdzierająco smutne. I chce mi się płakać. Ale jest na swoim miejscu... W jakiś sposób zachwycił mnie ten motyw z kotem. Jest taki idealny do opisania samotności.

Ko­biety tym różnią się od mężczyzn, że na­wet gdy je swędzi, nie dra­pią się po kroczu w miej­scach publicznych.
Zdarza im się na­tomiast lek­ko histeryzować...
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: [HP][D] Cztery Pory Roku: Wiosna [HP/DM]   

Powrót do góry Go down

[HP][D] Cztery Pory Roku: Wiosna [HP/DM]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Domy w Hogwarcie
» Łapy, łapy cztery łapy... :3
» Otwórz książkę