IndeksRejestracjaSzukajFAQZaloguj

Share | 

[HP][D] Cztery Pory Roku: Jesień [HP/DM]

Go down 
AutorWiadomość
Alexandrine
Skryba
Skryba

Female Wiek : 25
Liczba postów : 22

PisanieTemat: [HP][D] Cztery Pory Roku: Jesień [HP/DM]   Czw Lut 12 2015, 14:35

Fandom: Harry Potter
Autor: Alexandrine
Beta: zajrzała Saraknya
Pairing: Harry Potter/Draco Malfoy
Gatunek: Angst
Ostrzeżenia: Niekanoniczne postaci
N/A: Część trzecia serii

Jesień

Czasem wyobrażam sobie, że Czarnego Pana nigdy nie było. Wszystko byłoby prostsze. Nie zostałbym Śmierciożercą. Nie byłoby rozkazów ojca. Płaczu matki.

Czasem wyobrażam sobie, że to tylko sen, z którego niedługo się wy budzę, jeszcze tylko kilka chwil.

Czasem wyobrażam sobie, że nie leżysz ledwie żywy w tym ogromnym białym łóżku, prawie tak martwy jak opadające liście z drzew.

Jest jesień, alejki przybrały barwy Gryffindoru. Czasem wyobrażam sobie jak wracasz z pracy do domu i idziemy razem na spacer tak jak robiliśmy to przedtem.

Czasem wyobrażam sobie, że dotrzymujesz złożonej obietnicy. Wtedy nie jestem już Malfoyem, nazywam się Potter.

Życie mnie pochłonęło.
URLOP ; )
Powrót do góry Go down
Juszaawi
Skryba
Skryba

Female Wiek : 21
Liczba postów : 7

PisanieTemat: Re: [HP][D] Cztery Pory Roku: Jesień [HP/DM]   Pią Lut 27 2015, 21:45

Jesień jest dla mnie najsmutniejszą porą roku, gdyż wszystko umiera. Tak jak powoli umiera Draco z tęsknoty. Obwinia po części siebie za wydarzenia, ojca, Czarnego Pana... Po prostu brak mu Harry'ego i jego miłości, która uspokoiła by go w takich chwilach.
Powrót do góry Go down
Nemuri
Skryba
Skryba

Liczba postów : 141

PisanieTemat: Re: [HP][D] Cztery Pory Roku: Jesień [HP/DM]   Pon Mar 09 2015, 19:43

Ciekawe jakby się różniło życie Dracona gdyby nie było tej całej wojny, gdyby urodził się w spokojnych czasach. Czy byłby wrogiem Hermiony i Rona? Czy cały Dom Węża byłby tak szykanowany?
Wspominasz o tym, że został Śmierciożercą – czyli widzę iż idziesz kanonicznie. Trafiłam też na kilka fików, gdzie ten wątek został całkowicie pominięty. Dorze, ze określiłaś ten aspekt jego historii, co pozwala pełniej pojąc postać blondyna w tym dziele.
Wykorzystujesz ciekawe porównania, w szczególności w stosunku do liści. Cóż może Potter teraz jest jak takie warzywo/wegetująca roślinka – ale jakby się starała nie potrafię „zapłakać” nad jego losem.
Obietnica – coś co mnie intryguje, czyli wzięliby ślub, czyli Malfoy zrzekł się swoje pięknego nazwiska na rzecz…. Takiego nijakiego? Jakoś bardziej upodobałam sobie Malfoy nad Potterem więc w jakiś pokręcony sposób cieszę się, że ej zachował. Ale smuci mnie fakt nieodbycia się ceremonii zaślubin.
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: [HP][D] Cztery Pory Roku: Jesień [HP/DM]   

Powrót do góry Go down

[HP][D] Cztery Pory Roku: Jesień [HP/DM]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Domy w Hogwarcie
» Łapy, łapy cztery łapy... :3
» Otwórz książkę