IndeksRejestracjaSzukajFAQZaloguj

Share | 

[HP][D] Cztery Pory Roku: Zima [HP/DM]

Go down 
AutorWiadomość
Alexandrine
Skryba
Skryba

Female Wiek : 25
Liczba postów : 23

PisanieTemat: [HP][D] Cztery Pory Roku: Zima [HP/DM]   Czw Lut 12 2015, 14:36

Fandom: Harry Potter
Autor: Alexandrine
Beta: zajrzała Saraknya
Pairing: Harry Potter/Draco Malfoy
Gatunek: Angst
Ostrzeżenia: Niekanoniczne postaci
N/A: Część czwarta serii. Ostatnia

Zima

Minął rok odkąd Severus dostarczył eliksir dla ciebie. Wiesz, bałem się ci go podać. Miałem rację.

Pokłóciłem się z Wesleyówną. Krzyczała, że to wszystko moja wina. Uderzyłem ją. Oddała. Szkoda, że Longbottom ją powstrzymał. Może trzymałbyś mnie już w ramionach.

Lupin twierdzi, że powinienem zdecydować co zrobić z twoim majątkiem. Jednak nie potrafię. Nie chcę go. Co powiesz na przekazanie go osieroconym dzieciom?

Zima jest wyjątkowo mroźna, a biały puch pokrył nasz martwy ogród. Dziś po raz ostatni przyniosę czerwone róże na twój pomnik.

Już niedługo powiem: „Dzień dobry Harry”, a ty z uśmiechem odpowiesz: „Witaj w domu Draco”.

Życie mnie pochłonęło.
URLOP ; )
Powrót do góry Go down
Juszaawi
Skryba
Skryba

Female Wiek : 21
Liczba postów : 7

PisanieTemat: Re: [HP][D] Cztery Pory Roku: Zima [HP/DM]   Pią Lut 27 2015, 21:47

Zima jest najgorszą z pór. Zimno, szybko robi się ciemno. Ludzie popadają w depresje. Draco postanawia dołączyć do Harry'ego i to mi się podoba tu. Nie jest kanoniczny, przez co lepiej go rozumiem. Miłość jest silnym, czasami niszczycielskim uczuciem, które niesie cierpienie. Sama chyba tak bym postąpiła.
Powrót do góry Go down
Nemuri
Skryba
Skryba

Liczba postów : 141

PisanieTemat: Re: [HP][D] Cztery Pory Roku: Zima [HP/DM]   Pon Mar 09 2015, 19:44

Hmm… zastanawiającym jest czy Draco podał mu ten eliksir, czy nie?
Która Wesleyówna? Jeśli Ginewra to ja nie narzekam, czasem jej się wręcz należało, albo tak podejść, potrząsnąć nią i powiedzieć by się ogarnęła.
Przekazanie majątku jest dobrym pomysłem, znając gryfońskie serce Pottera byłby w niebo wzięty.
Końcówka smutna, martwy ogród, tak samo martwy tak Draco za życia. Może śmierć będzie dla niego lepszym rozwiązaniem. Ogólnie ciekawy pomysł ukazać życie podzielone na pory roku i w jakiś pokręcony sposób nawiązujący do nich. Całość jest smutna, ale także piękna. Ukazuje siłę uczucia, które pozostało w Draconie po śmierci Pottera.
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: [HP][D] Cztery Pory Roku: Zima [HP/DM]   

Powrót do góry Go down

[HP][D] Cztery Pory Roku: Zima [HP/DM]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Domy w Hogwarcie
» Łapy, łapy cztery łapy... :3
» Otwórz książkę