IndeksRejestracjaSzukajFAQZaloguj

Share | 

[HP][D] Bez pamięci [SB/RL]

Go down 
AutorWiadomość
dream
Laureat Roku
Laureat Roku

Female Liczba postów : 179

PisanieTemat: [HP][D] Bez pamięci [SB/RL]   Pią Mar 06 2015, 17:26

autor: dreamistru
beta: brak
fandom: HP
pairing: SB/RL

Bez pamięci

Remus, w srebrzystych oczach Syriusza potrafi dojrzeć słoneczne promienie, nawet w żałośnie pochmurny dzień. Gdy splątane pasma suną po jego nagim ciele, bez chwili wahania nazywa je jedwabnymi, gubiąc się w zatraceniu. Figlarny, psi chichot jest wszystkim, co chciałby usłyszeć; płaczem poranka i senną melodią, sprowadzającą z otchłani zbawienny sen.
Remus zawsze chwyta Syriuszową dłoń, ignorując zgrubienia i strupy, wpatrując się w roześmiane miłością spojrzenie. Jest wszystkim, czego potrzebuje, by zapomnieć o wojennych upiorach.
Mówi kilka słów, smakując jego imię, jak gdyby lękał się zapomnienia.
— Remusie... Już wystarczy. — Słyszy stanowczy szept Harry'ego i podnosi wzrok, odrywając się od Zwierciadła Pragnienia.

“Say 'Nevermore,'" said Shadow.
"Fuck You," said the Raven.”

― Neil Gaiman

Powrót do góry Go down
Nemuri
Skryba
Skryba

Liczba postów : 141

PisanieTemat: Re: [HP][D] Bez pamięci [SB/RL]   Pią Mar 06 2015, 22:04

Remus&Syriusz nie jest moim lubianym paringiem dlatego podeszłam do tego jak pies do jeża, z duża dozą "może nie będzie takie złe" a moim skromnym zdaniem wyszło bardzo ładnie, mimo iż smutno.
Psi chichot - cóż chyba nie chciałabym słyszeć tego zaraz po przebudzeniu, ale każdy z nas ma inny gust, poza tym skoro Lupin jest wilkołakiem to może taki psi dźwięk jest miodem na jego aparat słuchowy.
Końcówka i takie uderzenie z rzeczywistością, smutną ale realną. Jako iż nie żywię do tego paringu jakiś cieplejszych uczyć to nie jest mi jakoś szczególnie żal Lupina.
Całokształt oceniam bardzo dobrze i mimo moich uprzedzeń dobrze czytało mi się to opowiadanie.
Powrót do góry Go down

[HP][D] Bez pamięci [SB/RL]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Jak to jest stracić pamięć? ~Roko Scarlet
» Pamiętnik Jessi
» Łąka pamięci
» Kochany pamiętniczku~
» Izba Pamięci