~.Imaginarium.~
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaSzukajZaloguj

 

 [HP][T][mM] Wieczny [SS/RL]

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Nemuri
Stenograf
Stenograf
Nemuri


Liczba postów : 146
Rejestracja : 15/01/2015

[HP][T][mM] Wieczny [SS/RL] Empty
PisanieTemat: Re: [HP][T][mM] Wieczny [SS/RL]   [HP][T][mM] Wieczny [SS/RL] EmptyNie 26 Kwi 2015, 20:14

To jest po prostu urocze, chyba tym jednym określeniem oddałam najlepiej jak potrafię to co czuję, co poczułam podczas czytania tego dzieła oraz co zostało we mnie po skończeniu go.
Pierwszy pocałunek, kilkanaście pierwszych pocałunków, takie nieśmiałe, takie niewinne a zawierające w sobie tyle słów mimo iż żaden dźwięk nie pada.
Jestem po prostu zachwycona tym opowiadaniem.
Powrót do góry Go down
Konto Nieaktywne
Stenograf
Stenograf



Female Liczba postów : 348
Rejestracja : 03/01/2016

[HP][T][mM] Wieczny [SS/RL] Empty
PisanieTemat: Re: [HP][T][mM] Wieczny [SS/RL]   [HP][T][mM] Wieczny [SS/RL] EmptyNie 03 Sty 2016, 16:23

Śliczny tekst o miłości. Taki ciepły i spokojny, w sam raz na ciche popołudnie. Podoba mi się motyw pierwszego pocałunku, powtarzanego wciąż i wciąż.
Powrót do góry Go down
Nesta.
Skryba
Skryba



Female Wiek : 32
Skąd : Koszalin
Liczba postów : 23
Rejestracja : 03/01/2016

[HP][T][mM] Wieczny [SS/RL] Empty
PisanieTemat: Re: [HP][T][mM] Wieczny [SS/RL]   [HP][T][mM] Wieczny [SS/RL] EmptyPią 08 Sty 2016, 13:03

Zgadzam się z Namuri - to jest po prostu urocze. Takie niewinne i trochę naiwne, ale w bardzo uroczy sposób, a jednocześnie nie przesłodzone.
Mimo że króciutki, to jednak tekst zawiera wszystko, co powinien. Naprawdę dobry tekst Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





[HP][T][mM] Wieczny [SS/RL] Empty
PisanieTemat: Re: [HP][T][mM] Wieczny [SS/RL]   [HP][T][mM] Wieczny [SS/RL] Empty

Powrót do góry Go down
 
[HP][T][mM] Wieczny [SS/RL]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
~.Imaginarium.~ :: FANFICTION :: Inne :: Usunięte-
Skocz do: