IndeksRejestracjaSzukajFAQZaloguj

Share | 

[HP][T][M] Wystarczający cud [SS/RL?]

Go down 
AutorWiadomość
Zeitgeber
Skryba
Skryba

Liczba postów : 5

PisanieTemat: Re: [HP][T][M] Wystarczający cud [SS/RL?]   Pon Lis 16 2015, 15:46

Hmph... ten tekst budzi we mnie mieszane uczucia. Z jednej strony, autorka ładnie go napisała, z drugiej zaś... ŁO MATKO PRZENAJŚWIĘTSZA! Chyba nie chcę wiedzieć, co trzeba wpisać, żeby wyskoczył taki paring. Z natury nie przepadam za trójkątami (chyba, że miłosne, ale w żadnym wypadku trzy osoby w związku!) i po tym tekście stwierdzam, że już chyba wiem dlaczego - autorzy piszący trójkąty nie mogą być normalni. Jeszcze tak niedawno zdarzyło mi się czytać Jabłoń, a tam też - Hermiona/Neville/Draco... co ci ludzie mają w głowach, ja chyba mam na to za słabą psychikę... Nigdy w życiu nie przyszłoby mi na myśl, by parować Snape'a z Tonks, nie mówiąc już o parowaniu go w trójkącie z Remusem na dodatek! Spotykało się teksty Snape/Lupin, oczywiście, ale... nie, to chyba za dużo dla mnie, po prostu! I to jest pierwszy tekst, który się natrafiło, aż się boję ruszyć kolejne... Ale (tak pomijając to, że tekst zrobił mi z mózgu trochę papkę) tekst dość dobry - pokazuje, że największymi ofiarami w wojnie wcale nie są ci, co w niej zginęli - a ci, co ją przeżyli, bo to oni potem muszą żyć z jej konsekwencjami takimi jak życie bez ukochanej osoby, czy jak w przypadku Severusa - z ułomnościami, na które się nic nie poradzi. Tekst jak dla mnie trochę krótki, by przekazać jakąś naprawdę mocno-emocjonalną bombę, ale to chyba dobrze, nie zalewam klawiatury rzewnymi łzami.
Dziękuję za tłumaczenie, na pewno zapamiętam ten tekst, bo paring zostawił mi trwałą skazę na umyśle.
Powrót do góry Go down
Jeanne.
Czarna lista

Female Skąd : Warszawa
Liczba postów : 100

PisanieTemat: Re: [HP][T][M] Wystarczający cud [SS/RL?]   Czw Lis 26 2015, 18:03

Bardzo dziękuję Wam za skomentowanie!Smile

@Zeitgeber - wiesz jaką ja miałam minę, kiedy dotarł do mnie ten trójkąt?Very Happy Po prostu nie, nie, nie! Nie zgadzam się xD Bardzo mi się nie podobał, ale oryginał i nie mogłam nic zmienić Sad

Pozdrawiam,
Rzan. Smile

Wena artysty jest dziwką. Nie dość, że każe sobie płacić wysoką cenę, to jeszcze zdradza. - Cena - by a_wii
Powrót do góry Go down
Nesta.
Skryba
Skryba

Female Wiek : 27
Liczba postów : 21

PisanieTemat: Re: [HP][T][M] Wystarczający cud [SS/RL?]   Pią Sty 08 2016, 15:02

Ogólnie tekst bardzo mi się podobał, ale tak jak pisały wyżej dziewczyny - ten trójkąt absolutnie do mnie nie przemawia. Gdyby wyciąć ten kawałeczek, byłoby super Very Happy
Ale sam sposób pisania, przedstawienia wydarzeń moim zdaniem naprawdę dobry. Tłumaczenie świetne Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: [HP][T][M] Wystarczający cud [SS/RL?]   

Powrót do góry Go down

[HP][T][M] Wystarczający cud [SS/RL?]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1