~.Imaginarium.~
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaSzukajZaloguj

 

 [HP][D] Drobna słabość Severusa Snape'a [HP/SS]

Go down 
+9
Eruanneth
Casta2
Jeanne.
Disharmony
lussyYou
gogo123
Nesta.
Wirka.
Myst
13 posters
AutorWiadomość
Myst
Team Heroes
Team Heroes
Myst


Female Wiek : 31
Liczba postów : 600
Rejestracja : 21/12/2014

[HP][D] Drobna słabość Severusa Snape'a [HP/SS] Empty
PisanieTemat: [HP][D] Drobna słabość Severusa Snape'a [HP/SS]   [HP][D] Drobna słabość Severusa Snape'a [HP/SS] EmptyPią 08 Sty 2016, 18:49

Fandom/Fandomy: Harry Potter
Autor/autorzy: Myst
Beta/bety: Wirka.
Pairing: snarry
Gatunek: drabble, humor
Ostrzeżenia: fluff, nie spodziewać się nic odkrywczego

Drobna słabość Severusa Snape'a

Severus czytał, kiedy poczuł, jak smukłe palce Harry'ego wkradają się w jego włosy, pieszcząc delikatnie skórę głowy. Nie musiało minąć wiele czasu, aby mężczyzna całkowicie oddał się temu doznaniu, niekoniecznie skupiając uwagę na ruchach Harry'ego, które stawały się powoli coraz bardziej metodyczne. Dopiero kiedy chłopak z entuzjazmem oznajmił:
— Skończone! — Severus z konsternacją zauważył, że najwidoczniej coś mu umknęło. Nieco zirytowany swoją nieuwagą i zaniepokojony wyjątkowo zadowolonym z siebie Harrym, podniósł dłoń do włosów, aby przekonać się, że zostały zaplecione w warkoczyki.
— Ty mały, podstępny...
Zaczął, próbując rzucić w Harry'ego poduszką, ale chłopak z śmiechem na ustach zniknął za drzwiami łazienki.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

[HP][D] Drobna słabość Severusa Snape'a [HP/SS] MJVczC6

To grant another chance means to give opportunity to correct past mistakes.

[HP][NZ] Jak przestać, jak zacząć [PW/CC][6/8]
Aktualizacja: 24.12.2020
[BnHA][NZ] Niebo pełne słońca [IM/TS][4/?]
Aktualizacja: 24.12.2020

— Moje wszystkie teksty —

Powrót do góry Go down
http://motylebezskrzydel.blogspot.com/
Wirka.
Team Heroes
Team Heroes
Wirka.


Female Wiek : 33
Liczba postów : 1403
Rejestracja : 21/12/2014

[HP][D] Drobna słabość Severusa Snape'a [HP/SS] Empty
PisanieTemat: Re: [HP][D] Drobna słabość Severusa Snape'a [HP/SS]   [HP][D] Drobna słabość Severusa Snape'a [HP/SS] EmptyPią 08 Sty 2016, 21:47

Rozczuliłam się, bo w sumie dawno nie czytałam nic, co nie ma ni grama angstu, i jest po prostu takie flufiasto ciepłe. Ale nie zbyt puszte. Przez to, że podesłałaś mi tamte grafiki, wyobraziłam sobie Pottera te trzydzieści lat temu. I Severusa z powojenną traumą. Weź, ty mi to musisz napisać! Domagam się serii drabbli chociaż, w myśl tamtych grafik, a najlepiej dłuższego tekstu. I o mamo. Severus z traumą, Harry pacyfista, Sev przeżarty tym, że ludzie są po prostu ŹLI. I Watson. Można by tam dać Watsona!

ok, już się ogarniam. Niezmiernie mnie cieszy, że wróciłaś do pisania. Oby na stałe! Będę Cię dopingować w rozroście tego drabbla do serii, bo warto rozbudować ich relacje w ujęciu tamtych czasów, jak najbardziej, w serii takich słodkich, jak ta, ale i gorzkich scen.
W.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~


[HP][D] Drobna słabość Severusa Snape'a [HP/SS] Giphy
Powrót do góry Go down
Nesta.
Skryba
Skryba



Female Wiek : 32
Skąd : Koszalin
Liczba postów : 23
Rejestracja : 03/01/2016

[HP][D] Drobna słabość Severusa Snape'a [HP/SS] Empty
PisanieTemat: Re: [HP][D] Drobna słabość Severusa Snape'a [HP/SS]   [HP][D] Drobna słabość Severusa Snape'a [HP/SS] EmptyWto 05 Kwi 2016, 23:01

Snape w warkoczykach... chciałabym to zobaczyć xD
Ale Snape lubiący, gdy Harry bawi się jego włosami zdecydowanie do mnie przemawia - zawsze lubiłam myśleć, że faceci właśnie z tego powodu zapuszczają włosy Very Happy

Drabble urocze. Choć osobiście lubię angst w fikach, to fajnie czasem przeczytać sobie dobry fluff. A właśnie taki tutaj znalazłam. Smile
Powrót do góry Go down
gogo123
Skryba
Skryba
gogo123


Female Wiek : 36
Liczba postów : 10
Rejestracja : 12/04/2015

[HP][D] Drobna słabość Severusa Snape'a [HP/SS] Empty
PisanieTemat: Re: [HP][D] Drobna słabość Severusa Snape'a [HP/SS]   [HP][D] Drobna słabość Severusa Snape'a [HP/SS] EmptyWto 12 Kwi 2016, 22:59

Mam nadzieję, że Harry zrobił zdjęcia, bo ja koniecznie chcę zobaczyć Snape'a w warkoczykach! Potter mógłby sprzedawać te zdjęcia uczniom mistrza eliksirów XD Zarobiłby krocie hehe Za to reputacja postrachu Hogwartu byłaby mocno nadszarpnięta.
Lubię takiego Harrey'ego psotnisia. Snape pewnie znosi swoją małą pokutę na ziemii z takim partnerem Wink
Fluffu dla mnie nigdy za dużo, więc czekam na więcej!
Pozdrawiam i życzę weny!
Powrót do góry Go down
lussyYou
Skryba
Skryba



Liczba postów : 5
Rejestracja : 24/04/2016

[HP][D] Drobna słabość Severusa Snape'a [HP/SS] Empty
PisanieTemat: Re: [HP][D] Drobna słabość Severusa Snape'a [HP/SS]   [HP][D] Drobna słabość Severusa Snape'a [HP/SS] EmptyNie 24 Kwi 2016, 12:36

Hahahha a bylam pewna ze bedzie lysy. Ja tez uwielbiam jak moja glowa jest poddana zabiegom fryzjerskim i to najlepiej gidzinami... Tak szczerze po Severusie nie spodziewalabym sie takiego braku ostroznosci, w koncu wojna i tegesy powinny w jakis sposob wplynac na jego instynkty. Ale rozumiem go w 100%. Dziekuje i zycze weny
Powrót do góry Go down
Disharmony
Team Heroes
Team Heroes
Disharmony


Female Wiek : 27
Skąd : Bydgoszcz
Liczba postów : 609
Rejestracja : 20/01/2015

[HP][D] Drobna słabość Severusa Snape'a [HP/SS] Empty
PisanieTemat: Re: [HP][D] Drobna słabość Severusa Snape'a [HP/SS]   [HP][D] Drobna słabość Severusa Snape'a [HP/SS] EmptySob 07 Maj 2016, 23:26

Hahah, jaaaj, jakie to urocze!Ogólnie wszelkie zabiegi dotyczące włosów są niezwykle przyjemne, nic dziwnego, że Severus tak je lubi. Nie doszukiwałam się jednak aż takich cudów, myślałam, że po prostu go czesał, czy coś w tym stylu. A tu taka milusia niespodzianka. I jeszcze samo to rzucanie poduszką takie rozczulające. Po prostu, ot taki rodzinny obrazek.

Jestem ciekawa, jak wyglądałby Snape w takich warkoczykach i ile Harry ich zrobił na włosach Mistrza Eliksirów <3

Więcej takich przyjemnych maleństw!

A.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

Zamierzam rozpalić ogień w twoich zimnych oczach ~

[HP][D] Drobna słabość Severusa Snape'a [HP/SS] B5pMaSR

[HP][D] Drobna słabość Severusa Snape'a [HP/SS] Tumblr_o9jwcyvean1tg9m4fo1_500


~ Wielbię cię ~

Powrót do góry Go down
http://www.topkoty.pl
Jeanne.
Czarna lista
Jeanne.


Female Skąd : Warszawa
Liczba postów : 100
Rejestracja : 21/12/2014

[HP][D] Drobna słabość Severusa Snape'a [HP/SS] Empty
PisanieTemat: Re: [HP][D] Drobna słabość Severusa Snape'a [HP/SS]   [HP][D] Drobna słabość Severusa Snape'a [HP/SS] EmptySro 22 Cze 2016, 10:10

Podoba mi się to maleństwo Smile
Harry wykorzystał to, że Severus był skupiony na książce i nic nie podejrzewał, dlatego Potter postanowił zrobić mu psikusa. I ta ucieczka do łazienki! Iście sielankowaty obrazek, dla mnie kanoniczny. Ot taka mała scenka rodzajowa z ich powojennego życia, gdy któregoś wieczoru mają czas dla siebie. Lubię ten tekst i wywołał on u mnie uśmiech Smile Dzięki Myst!
Pozdrawiam,
Rzan.!

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

Wena artysty jest dziwką. Nie dość, że każe sobie płacić wysoką cenę, to jeszcze zdradza. - Cena - by a_wii
Powrót do góry Go down
Casta2
Skryba
Skryba



Female Liczba postów : 6
Rejestracja : 24/04/2016

[HP][D] Drobna słabość Severusa Snape'a [HP/SS] Empty
PisanieTemat: Re: [HP][D] Drobna słabość Severusa Snape'a [HP/SS]   [HP][D] Drobna słabość Severusa Snape'a [HP/SS] EmptySob 25 Cze 2016, 19:54

Bardzo przyjemny, krótki tekst Smile W sam raz na małą przerwę w nauce. Sama mam długie włosy i wiem jakie to przyjemne uczucie kiedy ktoś się nimi bawi. Chociaż szczerze mówiąc, musiałabym już porządnie "odlecieć" żeby nie zauważyć że ktoś mi robi warkoczyki. Ale jak na początku tekstu czytamy, Harry ma po prostu sprawne i smukłe rączki Wink Podoba mi się ten tekst. Jest krótki, śmieszy i taki w sam raz. Dziękuję Wink
Pozdrawiam!
Powrót do góry Go down
Eruanneth
Skryba
Skryba



Female Liczba postów : 3
Rejestracja : 24/09/2016

[HP][D] Drobna słabość Severusa Snape'a [HP/SS] Empty
PisanieTemat: Re: [HP][D] Drobna słabość Severusa Snape'a [HP/SS]   [HP][D] Drobna słabość Severusa Snape'a [HP/SS] EmptyPon 24 Kwi 2017, 01:40

Zgadzam się z przedmówcami, że drabble słodkie, urocze i przyjemne. Very Happy
Też nie zaprzeczę faktowi, że chyba ogólnie u osób z długimi włosami to one są jednymi z bardziej podatnych na pieszczoty fragmentów ciała. Chociaż osoby z krótkimi włosami pewnie też nie narzekałyby na zabawę ich włosami, tylko w tym wypadku nie ma za wiele pola do manewrów.
Hmm... Ciekawi mnie w sumie jakim sposobem Sev nie zorientował się szybciej, że te pieszczoty wiążą się z pleceniem warkoczyków. Very Happy Raczej powinno być to wyczuwalne... chociaż w sumie ja jak w coś się wczytam, to potrafię nie zauważyć upłynięcia 2 godzin, więc umknięcie faktu, że ma się robione raczej małej wielkości warkoczyki chyba jest też możliwe. Very Happy
A rzut poduszką też fajny, taki domowy element. I oczywiście nasz zaplatacz warkoczyków zwiał do łazienki i ukrył się przed "zemstą". Very Happy Ciekawe, jak długo później Severus musiał się męczyć z rozplątaniem ich. Very Happy
Powrót do góry Go down
magdalena28w
Skryba
Skryba



Female Wiek : 34
Liczba postów : 6
Rejestracja : 13/11/2017

[HP][D] Drobna słabość Severusa Snape'a [HP/SS] Empty
PisanieTemat: Re: [HP][D] Drobna słabość Severusa Snape'a [HP/SS]   [HP][D] Drobna słabość Severusa Snape'a [HP/SS] EmptyCzw 16 Lis 2017, 12:45

Wow, rzadko czytam drabble, ale widzę że to musi się chyba zmienić Smile Tekst bardzo uroczy, słodki, puchowy, milusi, a zarazem pozostawia dużo miejsca na domysły. Jak głęboka musi być ich zażyłość, że Severus totalnie rozluźnił się pod wpływem zwykłego dotyku Harry'ego, delikatnego masażu głowy, że nie zorientował się nawet co chłopak wyczynia. Ojj, mam tą scenę przed oczami, chociaż nie umiem sobie wyobrazić Snape'a w warkoczykach :>
Dzięki za uprzyjemnienie dnia tym tekstem, powodzenia w dalszej twórczości.
Powrót do góry Go down
DreamsConstellation
Bard
Bard
DreamsConstellation


Female Wiek : 30
Skąd : Neptun
Liczba postów : 210
Rejestracja : 01/11/2018

[HP][D] Drobna słabość Severusa Snape'a [HP/SS] Empty
PisanieTemat: Re: [HP][D] Drobna słabość Severusa Snape'a [HP/SS]   [HP][D] Drobna słabość Severusa Snape'a [HP/SS] EmptySro 14 Lis 2018, 21:07

Awwwwww! Myst, Ty naprawdę sprawisz, że moje nastawienie do Snarry przestanie być takie neutralne Very Happy
Drabble zawsze są łatwe i trudne do napisania, no bo niby nie trzeba męczyc się z jakąś rozbudowaną fabułą, ale jak tu zmieścić wszystko co się chce przekazać w 100 słowach? Tobie oczywiście udało się to idealnie Smile

Nie widziałam tego tekstu na Twoim koncie na AO3... cieszę się, że tutaj na to wpadłam!

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

[HP][D] Drobna słabość Severusa Snape'a [HP/SS] 8Wg3Z2B
Powrót do góry Go down
Lisbeth
Team Heroes
Team Heroes
Lisbeth


Female Liczba postów : 315
Rejestracja : 08/03/2020

[HP][D] Drobna słabość Severusa Snape'a [HP/SS] Empty
PisanieTemat: Re: [HP][D] Drobna słabość Severusa Snape'a [HP/SS]   [HP][D] Drobna słabość Severusa Snape'a [HP/SS] EmptyCzw 09 Kwi 2020, 19:44

Przesłodkie drabble, Ty naprawdę dzięki niewielkiej ilości słów potrafisz namalować cały świat - choć na krótką chwilę, ale jest on taki kolorowy i namacalny! Wszystko jest tutaj idealne. Dobrze, że ten pairing chociaż w Twoich tekstach jest szczęśliwy;) nie wiem, jak można nie lubić, kiedy ktoś bawi się jego włosami i nawet Severus nie umie oprzeć się tej przyjemności. Całkowicie zrozumiałe! 
Dzięki, to było rozczulające.
Weny!Smile

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

“There’s a Japanese phrase that I like: koi no yokan. It doesn’t mean love at first sight. It’s closer to love at second sight. It’s the feeling when you meet someone that you’re going to fall in love with them. Maybe you don’t love them right away, but it’s inevitable that you will.”
— Nicola Yoon, The Sun Is Also a Star

* * *

“That’s the power of words: twenty-six letters can paint the whole universe.”
— Jay Kristoff, “Godsgrave”



Powrót do góry Go down
Salomanka
Team Villains
Team Villains
Salomanka


Female Wiek : 32
Skąd : Kołobrzeg
Liczba postów : 746
Rejestracja : 17/01/2015

[HP][D] Drobna słabość Severusa Snape'a [HP/SS] Empty
PisanieTemat: Re: [HP][D] Drobna słabość Severusa Snape'a [HP/SS]   [HP][D] Drobna słabość Severusa Snape'a [HP/SS] EmptySob 25 Kwi 2020, 13:07

Pac


EDIT:

Masaż masażem, ale skoro ruchy "stawały się coraz bardziej metodyczne", to czy Severus nie powinien okazac jakiegoś niepokoju, że czynność o ładunku seksualnym jest wykonywana mechanicznie, bez zwiększajacego się zaangażowania ze strony Harry'ego? XD No dobra, rozumiem, Snape całkiem odpłynął, zrelaksowany od cebulek aż po końcówki włosów. Inne końcówki mógł mieć bardzo naładowane, dobrze, że nie doszło do zwarcia...
No cóż, tego drabble nie da się nie lubić, jest urocze, Harry'emu udało się bardzo bezczelnie i niecnie podejść Severusa, brawo. Założę się jednak, że jak Snape go dorwie, to Harry'emu może być łyso Razz
Gratulacje! ^^
Powrót do góry Go down
Sponsored content





[HP][D] Drobna słabość Severusa Snape'a [HP/SS] Empty
PisanieTemat: Re: [HP][D] Drobna słabość Severusa Snape'a [HP/SS]   [HP][D] Drobna słabość Severusa Snape'a [HP/SS] Empty

Powrót do góry Go down
 
[HP][D] Drobna słabość Severusa Snape'a [HP/SS]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
~.Imaginarium.~ :: FANFICTION :: Literatura & Ekranizacja :: Harry Potter :: Slash :: +12-
Skocz do: