~.Imaginarium.~
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaSzukajZaloguj

 

 [JCh] [mM] Kto jest podejrzany? (SYC)

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Fia.
Team Villains
Team Villains
Fia.


Female Wiek : 33
Skąd : Poznań
Liczba postów : 410
Rejestracja : 23/12/2014

[JCh] [mM] Kto jest podejrzany? (SYC) Empty
PisanieTemat: [JCh] [mM] Kto jest podejrzany? (SYC)   [JCh] [mM] Kto jest podejrzany? (SYC) EmptyPon 11 Sty 2016, 22:32

Fandom: książki Joanny Chmielewskiej
Autor: Fia.
Beta: Saraknya
Paring: Joanna/Alicja
Gatunek: crime, humor
Ostrzeżenia: brak
N/A: Część serii Yuri Chmielewskie. Inspirowany książką "Wszyscy jesteśmy podejrzani"

Seria „Yuri Chmielewskie” łączy w sobie szaleństwo mojego umysłu i geniusz umysłu Joanny, balansując pomiędzy książkami tej drugiej, a moją interpretacją jej twórczości i własnego chaotycznego życia. W serii dotychczas ukazały się cztery teksty, na pewno pojawi się więcej. Serię najlepiej czytać w kolejności:
1. Skutki morderstwa
2. Kto jest podejrzany?
3. Do czasu
4. Wszystko czerwone



Kto jest podejrzany?


— Alicja, Alicja! Stolarek nie żyje!
— Tadeusz? Coś ty mu zrobiła?
— Nic, ja tylko napisałam...
— Joanna...
— No... Napisałam, że uduszono go paskiem od szlafroka...
— Joanna!
— No co, no co? Tutaj był Diabeł! To on to wszystko ukartował! Żebym znalazła mordercę.
— I co, znalazłaś?
— Ummm...
— Joanna, nie stój jak słup, powiedzże coś!
— Wyszło mi, że to ja...
— Matko boska, Joanna! Po co miałaś katrupić Stolarka?
— Bo za dużo wiedział. A poza tym, pierwszy raz znalazłam mordercę, nie czepiaj się! I tak siedzieć pójdzie Witek. Ma za dużo w papierach. Ty masz być cicho i pomóc mi się nie wychylać.
— Joanna, ale ja tak nie umiem! Idę powmmm....
— ...
— ...
— Alicja, ja...
— Cicho, zrób to jeszcze raz.
— ...
— ...
— Alicja...
— No dobrze, nie powiem. Ale nie możesz tak po prostu zabijać ludzi! Nawet, jeśli trupy są ci potrzebne do powieści!
— ...
— No, już obiecałam przecież. A teraz chodź stąd, zanim nas ktoś zobaczy. Nie chcę być posądzana za nieobyczajne zachowania w miejscu prachgm....
— ...

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

[JCh] [mM] Kto jest podejrzany? (SYC) 185163a92861cff084f0f519850b7927a8896c81_hq

Powrót do góry Go down
Konto Nieaktywne
Stenograf
Stenograf



Female Liczba postów : 348
Rejestracja : 03/01/2016

[JCh] [mM] Kto jest podejrzany? (SYC) Empty
PisanieTemat: Re: [JCh] [mM] Kto jest podejrzany? (SYC)   [JCh] [mM] Kto jest podejrzany? (SYC) EmptyPon 02 Maj 2016, 03:59

Chmielewska - kocham jej błyskotliwe poczucie humoru. I tak naprawdę w książkach nie ma żadnego mężczyzny, który naprawdę by do niej pasował.
Pozostaje Alicja <3

Teksty stworzone z samych dialogów jest trudno napisać. Tobie wychodzi to fajnie, więc czekam na więcej (szczególnie, jeśli to będzie Joacja xD). W ogóle liczę, że może znajdę coś niedługo z tej serii w dziale (przynajmniej) +15.

Pozdrawiam i życzę weny.
Powrót do góry Go down
Salomanka
Team Villains
Team Villains
Salomanka


Female Wiek : 32
Skąd : Kołobrzeg
Liczba postów : 746
Rejestracja : 17/01/2015

[JCh] [mM] Kto jest podejrzany? (SYC) Empty
PisanieTemat: Re: [JCh] [mM] Kto jest podejrzany? (SYC)   [JCh] [mM] Kto jest podejrzany? (SYC) EmptyPią 01 Maj 2020, 23:47

W jakiś sposób to jest naprawdę dobre.
Nie mój styl, nie moja bajka, ale napisałaś to tak, że nawet taka maruda jak ja potrafi się zachwycić. No bo to przecież jest prześmieszne! XD Znam już nieco te postaci z Twojego innego tekstu i potrafię sobie co nieco dopowiedzieć, co bardzo pomaga, ale nawet tak rzucone w próżnię dialogi są bardzo chwytliwe. Czuje się tę panikę, a zarazem ulgę, że ubity na śmierć Tadeusz ma swojego mordercę, Wena została na jakiś czas zaspokojona i dwie "przyjaciółki" mogą zająć się czymś lepszym, niż dokarmianie ego autorki Wink Super!
Zmykam, nie przeszkadzam naszym bohaterkom ^^ Wink
Powrót do góry Go down
Sponsored content





[JCh] [mM] Kto jest podejrzany? (SYC) Empty
PisanieTemat: Re: [JCh] [mM] Kto jest podejrzany? (SYC)   [JCh] [mM] Kto jest podejrzany? (SYC) Empty

Powrót do góry Go down
 
[JCh] [mM] Kto jest podejrzany? (SYC)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
~.Imaginarium.~ :: FANFICTION :: Literatura & Ekranizacja :: Femslash :: +12-
Skocz do: