~.Imaginarium.~
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaSzukajZaloguj

 

 [HP][D] Jesteśmy gwiazdami [DM/HP]

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
VioletteLaurent
Skryba
Skryba
VioletteLaurent


Female Wiek : 30
Liczba postów : 43
Rejestracja : 06/09/2015

[HP][D] Jesteśmy gwiazdami [DM/HP] Empty
PisanieTemat: [HP][D] Jesteśmy gwiazdami [DM/HP]   [HP][D] Jesteśmy gwiazdami [DM/HP] EmptySob 21 Maj 2016, 14:23

Fandom: Harry Potter
Autor: Violette
Beta: brak
Pairing: Draco/Harry
Gatunek: Humor
Ostrzeżenia: Noncanon, Alternative Timeline, Magical
A/N: Jako iż Entity wystąpiło w BGT w 2015 roku, narzuciło to temu krótkiemu tekstowi zmianę czasu. Zakłada on, że w 2015 Harry i Draco nadal byli uczniami Hogwartu, czyli obaj urodzili się później niż w kanonie.



JESTEŚMY GWIAZDAMI



Po obejrzeniu Entity Allstars w półfinałach Britain's Got Talent:

— Harry, chyba nas przejrzeli... — stwierdził Draco z konsternacją.
— Tak, Draco... teraz już wszyscy wiedzą, że jesteśmy gwiazdami profesjonalnej grupy tanecznej — odparł spokojnie Harry.
— Nie! Miałem na myśli nasz związek! — żachnął się Malfoy takim tonem, jakby mówił "Ale z ciebie idiota, Potter!".
— A, to? - wymruczał Harry, jedząc chipsa. — O tym to już wszyscy w szkole wiedzą, Draco. Nie ma się czym ekscytować.

Draco zrobił się blady jak ściana, gdy to usłyszał, dlatego też, w drodze wyjątku, Harry postanowił podzielić się z nim chipsami.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

Każda dostatecznie zaawansowana technologia jest nieodróżnialna od magii.

~Arthur C.Clarke

[HP][D] Jesteśmy gwiazdami [DM/HP] Tumblr_luysl2u0NX1qmnecq

Snape mruknął coś pod nosem i niezadowolony zajął się
wyłupywaniem czekoladowych oczek ciasteczku w kształcie ludzika.

~Spełniamy marzenia (Mortka)


Ostatnio zmieniony przez VioletteLaurent dnia Nie 30 Paź 2016, 21:22, w całości zmieniany 5 razy
Powrót do góry Go down
OldschoolMartens
Skryba
Skryba
OldschoolMartens


Female Wiek : 30
Skąd : Gdynia
Liczba postów : 26
Rejestracja : 29/10/2016

[HP][D] Jesteśmy gwiazdami [DM/HP] Empty
PisanieTemat: Re: [HP][D] Jesteśmy gwiazdami [DM/HP]   [HP][D] Jesteśmy gwiazdami [DM/HP] EmptySob 29 Paź 2016, 23:18

Czuję się, jakbym była matką chrzestną tego dzieła. Jednak powstrzymam się od sentymentów, które niewątpliwie wiążą mnie z tą miniaturką i postaram się mówić obiektywnie.
Nigdy nie byłam fanką tak krótkich form ("Książek poniżej 400 stron nie warto czytać"), ale muszę przyznać, że akurat ta wyszła zgrabnie. Choć dialog jest aż nazbyt oczywisty, to puenta go rehabilituje w moich oczach. Zabrakło mi tego grama (albo i funta) inteligentnej złośliwości w wypowiedzi Dracona, ale wiem, że w takich dziełach pod wpływem impulsu słowa po prostu płyną i tyle.
Skądinąd chciałabym kiedyś zobaczyć, jak Harry i Draco wywijają na parkiecie.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

It's not about all the friends you made
But the graffitti they'll write on your grave


[HP][D] Jesteśmy gwiazdami [DM/HP] Tumblr_o0cfygzRFE1ufy7pvo1_500
Powrót do góry Go down
Alexandrine
Team Villains
Team Villains
Alexandrine


Female Wiek : 31
Skąd : Ostrów Wielkopolski
Liczba postów : 225
Rejestracja : 21/12/2014

[HP][D] Jesteśmy gwiazdami [DM/HP] Empty
PisanieTemat: Re: [HP][D] Jesteśmy gwiazdami [DM/HP]   [HP][D] Jesteśmy gwiazdami [DM/HP] EmptySro 04 Sie 2021, 19:24

Awww, jakie to jest urocze. Zawsze uwielbiałam takie słodkie drabble, które są puchate i wywołują zawsze uśmiech na twarzy. Podoba mi się, że to Harry jest tym wspaniałomyślnym jak zawsze Gryfonem, choć bawi mnie że Draco nie był świadomy, że jego tajemny związek wcale nie jest tajemny, także ten, słodko ! I aww, jakoś to miłe, że Harry na pocieszenie daje mu swoją przekąskę. Jestem w stanie wyobrazić sobie, że zawsze kłócą się i drocza o to, i pilnuje swojego jedzonka przed drugą osobą, ja totalnie tak pilnuje czipsikow.. awww.. ! Weny

Alexa

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

Już niedługo powiem: „Dzień dobry Harry”, a ty z uśmiechem odpowiesz: „Witaj w domu Draco”.
Powrót do góry Go down
Disharmony
Team Heroes
Team Heroes
Disharmony


Female Wiek : 27
Skąd : Bydgoszcz
Liczba postów : 609
Rejestracja : 20/01/2015

[HP][D] Jesteśmy gwiazdami [DM/HP] Empty
PisanieTemat: Re: [HP][D] Jesteśmy gwiazdami [DM/HP]   [HP][D] Jesteśmy gwiazdami [DM/HP] EmptyWto 24 Sie 2021, 23:44

Dobrze mi idzie wybór tekstów, raz na górze raz na dole Very Happy Pytanie tylko, co będzie górą? Very Happy Chyba jednak angst!

Drarry też można pisać pięknie angstowo, ale powiem szczere, że to chyba ten pairing, który toleruję delikatniejszy. W końcu klasyki - musi kochać quidditch, czy Draco wśród cieni nie dusiły tak jak to się działo w przypadku tego tekstu, w którym Draco zaciążył, zmieniony chyba eliksirem w kobietę. To był ciężki, dobry tekst, z tego co pamiętam. A tu mamy słodkie drabble, ot taki mały wyrywek Smile Akurat do jednej muffinki Very Happy
Dzięki!

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

Zamierzam rozpalić ogień w twoich zimnych oczach ~

[HP][D] Jesteśmy gwiazdami [DM/HP] B5pMaSR

[HP][D] Jesteśmy gwiazdami [DM/HP] Tumblr_o9jwcyvean1tg9m4fo1_500


~ Wielbię cię ~

Powrót do góry Go down
http://www.topkoty.pl
Fia.
Team Villains
Team Villains
Fia.


Female Wiek : 33
Skąd : Poznań
Liczba postów : 410
Rejestracja : 23/12/2014

[HP][D] Jesteśmy gwiazdami [DM/HP] Empty
PisanieTemat: Re: [HP][D] Jesteśmy gwiazdami [DM/HP]   [HP][D] Jesteśmy gwiazdami [DM/HP] EmptySro 25 Sie 2021, 17:30

Musiałam pójść obejrzeć ten występ. Dobrze myślałam, że go znam, ale zapomniałam o nim i dopiero po obejrzeniu tego ponownie miałam sens tego, o czym piszesz w tym drabble.

W ogóle to urocze, że Draco bardziej przejmuje się niż tym, że ktoś dowie się, że są w związku, niż ich wybrykom tanecznym. Albo że w ogóle o tym nie pomyślał, patrząc na reakcję. Serio, myślałam, że nawet Malfoy jest wystarczająco mądry, żeby zauważyć rzeczy, które widzi Potter. I cała szkoła.

Poza tym Potter dzieli się z nim chipsami. Jeśli to nie jest miłość, to ja nie wiem co...

Weny, niech zawsze Ci sprzyja,
Fia.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

[HP][D] Jesteśmy gwiazdami [DM/HP] 185163a92861cff084f0f519850b7927a8896c81_hq

Powrót do góry Go down
Sponsored content





[HP][D] Jesteśmy gwiazdami [DM/HP] Empty
PisanieTemat: Re: [HP][D] Jesteśmy gwiazdami [DM/HP]   [HP][D] Jesteśmy gwiazdami [DM/HP] Empty

Powrót do góry Go down
 
[HP][D] Jesteśmy gwiazdami [DM/HP]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
~.Imaginarium.~ :: FANFICTION :: Literatura & Ekranizacja :: Harry Potter :: Slash :: +12-
Skocz do: