IndeksRejestracjaSzukajFAQZaloguj

Share | 

[SPN/SZ][mM]Sielanka

Go down 
AutorWiadomość
Fia.
Moderator
Moderator

Female Wiek : 28
Liczba postów : 276

PisanieTemat: [SPN/SZ][mM]Sielanka   Sob Wrz 10 2016, 02:07

Fandom/Fandomy: Supernatural, Zmierzch
Autor/autorzy: Fia.
Beta/bety: Wirka.
Pairing:brak
Gatunek: parodia
Ostrzeżenia: -
N/A*: W zasadzie jakichś szczególnych spoilerów brak. Może tylko powiem, że przydałaby się znajomość całego "Zmierzchu", ale i bez niej da się czytać. Dedykowane Wirce z dwóch powodów: bo chciała crossa z SPN'em, i dlatego, że bez niej ten tekst nigdy by nie powstał - a tym bardziej jako parodia.

Sielanka

– Co, do cholery? – Sam z ogłupiałą miną siedział w fotelu Impali i wpatrywał się w widok między drzewami.

Kiedy zadzwonił Bobby z informacją, że w stanie Waszyngton czeka na nich robótka, bracia bez chwili zwłoki zebrali się z obskurnego motelu w Ohio i ruszyli w drogę.

W okolicy ginęły zwierzęta – wyglądało to tak, jakby ktoś wysysał im krew. Łowcy mogliby pokusić się o stwierdzenie, że to wampiry-wegetarianie, jakich spotkali już wcześniej, ale podobno coś się nie zgadzało. Któryś z mieszkańców przysięgał, że widział ogromnego wilka, przemykającego między drzewami. Wilka, który w żadnym razie nie wyglądał jak dzieło Matki Natury. Więc ruszyli, po drodze próbując rozszyfrować zagadkę dziwnej istoty.

A teraz stali tutaj, na bocznej drodze i przyglądali się najdziwniejszemu obrazkowi, jaki kiedykolwiek mogliby zobaczyć.

Na niewielkiej polanie dwoje świecących wampirów obgryzało kości młodej sarny, a nieopodal nich kilkuletnia dziewczynka bawiła się z przerośniętym wilkiem, tarmosząc go za długą sierść. No i co oni mieli z tym zrobić?

Dean uśmiechnął się tylko ironicznie i odpalił auto. Nie będą burzyć rodzinnej sielanki. Ta zgraja nie zagrażała nikomu, poza umysłami nastolatków, przeżartymi mierną fantastką. Nigdy nie pomyślałby, że książki Stephenie Meyer, z których zaśmiewali się w barze Ellen, również okażą się prawdą.

– Jesteś mi w stanie powiedzieć, dlaczego właśnie odjeżdżamy z miejsca, w którym czeka na nas cała plejada potworów? – Sam spojrzał na swojego brata, rozumiejąc coraz mniej.

– Potworów? Pluszowe króliki są od nich groźniejsze. Największą krzywdą dla nich jest pozwolić tej niezrównoważonej babie nadal pisać o nich historie. Słyszałeś, że szykuje się część, w której to Edward jest kobietą?

– A ja myślałem, że to Chuck ssie… - nagle zamilkł, wskazując palcem na kolejną połyskującą istotę wychodzącą zza drzew. – Czy my… Dean, czy to jest to, co widzę?

– Tak, Sammy. – Starszy z braci ponownie wyłączył silnik zastanawiając się, w jaki sposób najłatwiej zdekapitować tego konkretnego wampira. – Czas zapolować... – otworzył schowek i wyciągnął z niego colta. Ta... istota zasługiwała, by wykorzystać na nią nawet ostatnią kulę. W końcu co jak co, nawet zła literatura ma swoje granice, a autorka Grey’a przekroczyła je stawiając pierwszą literę w swoim bestellerze.

Ostatnio zmieniony przez Fia. dnia Pon Sty 02 2017, 04:07, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Wirka.
Admin
Admin

Female Wiek : 28
Liczba postów : 904

PisanieTemat: Re: [SPN/SZ][mM]Sielanka   Sob Wrz 10 2016, 03:51

Sama się prosiłam, to mam. Idealne połączenie, które już nie raz się trafiało, ale wierz mi, że teraz mnie natchnęło, że tam jest głębsza historia. Bo czaj to - przecież autorka Gray'a zrzynała z ficka do ZMIERZCHU! Więc, możemy założyć, że jej obecność tam ma sens nawet. Mogła ich szpiegować. Szukać "weny" do kolejnej serii.

I może ok, nie żebym życzyła kobiecie śmierci, bez przesady, ale... ale jakby tak jej rączki połamać, żeby nigdy nic więcej nie pisała? Tyle chłopaki mogłoby zrobić. Sama pomyśl, co by się stało, gdyby wiadomy Anioł znalazł nieopacznie pozostawiony gdzieś egzemplarz Grey'a.

Jestem ciekawa, czy Metatron czytał xd
W.

Powrót do góry Go down

[SPN/SZ][mM]Sielanka
Powrót do góry 
Strona 1 z 1