~.Imaginarium.~
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaSzukajZaloguj

 

 [SPN][NZ] Ogłaszam Was szwagrem i szwagrem [MULTI] [2/3]

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
MJP
Czarna lista



Female Liczba postów : 6
Rejestracja : 04/04/2015

[SPN][NZ] Ogłaszam Was szwagrem i szwagrem [MULTI] [2/3] Empty
PisanieTemat: [SPN][NZ] Ogłaszam Was szwagrem i szwagrem [MULTI] [2/3]   [SPN][NZ] Ogłaszam Was szwagrem i szwagrem [MULTI] [2/3] EmptySob 10 Wrz 2016, 02:41

.


Ostatnio zmieniony przez MJP dnia Sro 11 Sty 2017, 09:53, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
Konto Nieaktywne
Stenograf
Stenograf



Female Liczba postów : 348
Rejestracja : 03/01/2016

[SPN][NZ] Ogłaszam Was szwagrem i szwagrem [MULTI] [2/3] Empty
PisanieTemat: Re: [SPN][NZ] Ogłaszam Was szwagrem i szwagrem [MULTI] [2/3]   [SPN][NZ] Ogłaszam Was szwagrem i szwagrem [MULTI] [2/3] EmptySob 10 Wrz 2016, 16:47

Przeurocze! Very Happy Mam wielkiego banana na twarzy, bardzo mnie rozbawił ten tekst. Poproszę więcej.

Jeśli chodzi o paring to trochę smuteczek bo jestem w #teamSabriel, ale i wizja Sama z Balthazarem jest fajna.

Cytat :
A jak się czujesz z tym, że w dniu naszego ślubu, Crowley stanie się twoim teściem, hm?
- o jejku, kocham Cię za to zdanie, Crobby <3

Pozdrawiam i życzę weny.
Powrót do góry Go down
MJP
Czarna lista



Female Liczba postów : 6
Rejestracja : 04/04/2015

[SPN][NZ] Ogłaszam Was szwagrem i szwagrem [MULTI] [2/3] Empty
PisanieTemat: Re: [SPN][NZ] Ogłaszam Was szwagrem i szwagrem [MULTI] [2/3]   [SPN][NZ] Ogłaszam Was szwagrem i szwagrem [MULTI] [2/3] EmptyPon 12 Wrz 2016, 10:48

.


Ostatnio zmieniony przez MJP dnia Sro 11 Sty 2017, 09:53, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Fia.
Team Villains
Team Villains
Fia.


Female Wiek : 33
Skąd : Poznań
Liczba postów : 410
Rejestracja : 23/12/2014

[SPN][NZ] Ogłaszam Was szwagrem i szwagrem [MULTI] [2/3] Empty
PisanieTemat: Re: [SPN][NZ] Ogłaszam Was szwagrem i szwagrem [MULTI] [2/3]   [SPN][NZ] Ogłaszam Was szwagrem i szwagrem [MULTI] [2/3] EmptySro 14 Wrz 2016, 16:38

Buuu, a ja nie znam Balthazara ani Crowleya, chociaż dzisiaj nadrobiłam do końca S05E08. Nie wiem też, jak wygląda Michał, i czy Lucyfer ma to samo naczynie, które złapał zaraz po pojawieniu się na ziemi. Dużo niewiadomych. Niemniej komentarz wyłącznie do pierwszej części. Do pozostałych pojawi się później Razz

Cytat :
gdyby nie byłaby tak cenna.
Gdyby nie była tak cenna. Bo tak jak teraz, to nie dość, że brzmi dość zabawnie, to jest jeszcze niepoprawne językowo Smile

Cytat :
— Tak? — spytał Dean. — A jak się czujesz z tym, że w dniu naszego ślubu, Crowley stanie się twoim teściem, hm?
A tu sama nie wiem... Dean mówi do Casa - a Crowley jest jakimś rodzajem ojca Winchestera, czy mówi to do Sama - a wtedy chodzi o ojca Balthazara? Nie lubię tak nie wiedzieć, bo mam wrażenie, że umyka mi część dowcipu tego tekstu i powinnaś zaznaczyć jednak "spoiler" do trochę dalszych odcinków.

Sam tekst faktycznie jest dość zabawny - gdybym wiedziała, jak oni wszyscy wyglądają, chętnie wyobraziłabym sobie tę scenę. Pokój, w którym trzech aniołów/archaniołów kłóci się o biednego Sama, który - co mnie nawet nie dziwi - nie ma nic do powiedzenia. Rozpętał apokalipsę, to teraz musi się zgodzić na to, żeby mieć za męża jednego - dwóch - trzech z nich Razz

No i Trickster, który jak zwykle objada się słodyczami, nawet kradnąc je demonicznemu bratu - kwintesencja Gabe'a.

Weny, bo chcę to przeczytać DO KOŃCA!
F.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

[SPN][NZ] Ogłaszam Was szwagrem i szwagrem [MULTI] [2/3] 185163a92861cff084f0f519850b7927a8896c81_hq

Powrót do góry Go down
Wirka.
Team Heroes
Team Heroes
Wirka.


Female Wiek : 33
Liczba postów : 1403
Rejestracja : 21/12/2014

[SPN][NZ] Ogłaszam Was szwagrem i szwagrem [MULTI] [2/3] Empty
PisanieTemat: Re: [SPN][NZ] Ogłaszam Was szwagrem i szwagrem [MULTI] [2/3]   [SPN][NZ] Ogłaszam Was szwagrem i szwagrem [MULTI] [2/3] EmptyNie 18 Wrz 2016, 12:36

[SPN][NZ] Ogłaszam Was szwagrem i szwagrem [MULTI] [2/3] 65qpo8

Cytat :
Och, do diabła, Bóg będzie moim teściem!
— A wspomniany diabeł szwagrem — mruknął Sam z drugiego końca pokoju.
potencjał koligacji rodzinnych w SPN <3
Cytat :

Sam rzuciłby w niego książką, gdyby nie byłaby tak cenna.

doskonale rozumiem Sama

Ogólnie nie wiem czy to nie powinno być w AU xd Cała rodzinka, żyjąca razem. Dean dostałby na łeb z czwórką aniołów - w tym dwójki Archaniołów, z których jeden, tak jakby, jest Szatanem. No chyba, że wpadli obejrzeć Mecz xd

Słuszna uwaga, że na takich ślubach, prawie nikogo nie mogłoby być. Pozabijaliby się xd Niemniej Dean jako drużba, to najlepszy drużba na świecie - tego jestem pewna. Jeśli będę kiedyś się chajtać, chcę, żeby Dean był moim świadkiem. I Sam też. To idealny duet. Dean zadba o procenty, muzykę i zajebistą zabawę plus gości z piekła rodem, a Sam załatwi kwiaty, obskoczy niechcianą rodzinę i totalnie pomoże dobrać kieckę.

Rodzinny Biznes nabiera nagle innego znaczenia, co nie?

Nie jestem zwolenniczką tego parringu, ale mam tyle sympatii do Baltazara, że nie będę się czepiać,
dziękuję, weny Smile



~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~


[SPN][NZ] Ogłaszam Was szwagrem i szwagrem [MULTI] [2/3] Giphy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





[SPN][NZ] Ogłaszam Was szwagrem i szwagrem [MULTI] [2/3] Empty
PisanieTemat: Re: [SPN][NZ] Ogłaszam Was szwagrem i szwagrem [MULTI] [2/3]   [SPN][NZ] Ogłaszam Was szwagrem i szwagrem [MULTI] [2/3] Empty

Powrót do góry Go down
 
[SPN][NZ] Ogłaszam Was szwagrem i szwagrem [MULTI] [2/3]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» [MULTI][mM] TweeGoria.~
» [Multi][M] Dobre chęci
» [Multi][M] Sprawa najwyższej wagi

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
~.Imaginarium.~ :: FANFICTION :: Inne :: Usunięte-
Skocz do: