~.Imaginarium.~
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaSzukajZaloguj

 

 [SPN][D] Całkiem sam

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Wirka.
Team Heroes
Team Heroes
Wirka.


Female Wiek : 33
Liczba postów : 1403
Rejestracja : 21/12/2014

[SPN][D] Całkiem sam Empty
PisanieTemat: [SPN][D] Całkiem sam   [SPN][D] Całkiem sam EmptyPią 16 Wrz 2016, 22:06

Fandom Supernatural
Autor: Wirka.
Beta brak
Pairing: brak
Gatunek: łatka do kanonu
Ostrzeżenia: spoiler do finału sezonu 8.
N/A*: 200 słów bez tytułu



[SPN][D] Całkiem sam Mwcs9y


Całkiem sam


Miał dziwną słabość do Winchesterów. Może dlatego, że przechytrzyli go kilka razy, a może chodziło o dreszczyk emocji, który odczuwał, gdy uprzykrzał im życie. Tyle razy miał ich na ostrzu noża. Wystarczyło skinąć dłonią. A jednak pozwalał im się wymykać. Łoś i Dean byli jego największą słabością. Nic dziwnego, że to właśnie oni wpadli na ten szalony pomysł. Któż inny poważyłby się na coś takiego?

To nie mogło zadziałać. Kompletnie postradali zmysły, jeśli myśleli, że mogą nawrócić duszę demona. Samego Króla Piekieł, na litość boską! Jaką duszę? Kroczył drogą potępionych od setek lat. Żadna ilość krwi nie mogła tego zmienić, prawda?

Ale zmieniła. Czuł, że to działa. Krew Sama paliła go od środka. Dawno już nie  odczuwał fizycznego bólu. Nie mógł się on jednak równać z emocjonalnym chaosem jaki go ogarnął. Wszystko wróciło. Lata zdrad i upokorzeń, kłaniania się i lizania odpowiednich tyłków, by zajść tam, gdzie teraz był. I co tam na niego czekało? Piekło nie chciało go na tronie. Nigdy go nie wielbili. Był sam, kompletnie sam.

-.-

Crowley słucha, jak Dean rozpaczliwie wyznaje Samowi toksyczną, braterską miłość ponad wszystko i coś w nim rwie się na samą myśl, że nigdy nie będzie miał kogoś takiego u swojego boku.


.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~


[SPN][D] Całkiem sam Giphy
Powrót do góry Go down
Konto Nieaktywne
Stenograf
Stenograf



Female Liczba postów : 348
Rejestracja : 03/01/2016

[SPN][D] Całkiem sam Empty
PisanieTemat: Re: [SPN][D] Całkiem sam   [SPN][D] Całkiem sam EmptySob 17 Wrz 2016, 00:23

Właśnie złamałaś mi serce i dokonałaś destrukcji moich emocji.
To jest to, co chciałam przeczytać. Matko, aż się trzęsę.

To jest rewelacyjne, to jak idealnie dopasowany element układanki i to środkowy - jeśli go nie masz, nie możesz docenić w pełni piękna obrazu.

Wiesz, że mam niezdrową obsesję na punkcie Crowleya i uwielbiam wszystko, co dotyczy tej postaci.

To, w jaki sposób ujęłaś tą przemianę jest takie właściwe.

To widać w serialu, ale tylko po części i raczej w późniejszych sezonach, myślę, że szczególnie w 9 i w jednym z ostatnich odcinków 10 - w tym, w którym Sam próbuje zabić Crowleya. Król Piekieł mówi wtedy coś, co Ty idealnie zobrazowałaś w tym drabblu.

Nie mogę pisać, bo trzęsą mi się dłonie. Cóż żeś uczyniła ze mną? Czuję się jak demon po ludzkiej krwi.

Kłaniam się nisko i dziękuję Ci za ten tekst.

Pozdrawiam i życzę weny.
Powrót do góry Go down
 
[SPN][D] Całkiem sam
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» [HP][Z] Całkiem (nie)poprawna historia czyli: Kuchenne Rewolucje [HP/SS] [3/3]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
~.Imaginarium.~ :: FANFICTION :: Serial & Film & Adaptacje :: Supernatural :: Ogólne :: +12-
Skocz do: