~.Imaginarium.~
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaSzukajZaloguj

 

 [SPN][D] Na pewną śmierć

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Wirka.
Team Heroes
Team Heroes
Wirka.


Female Wiek : 33
Liczba postów : 1403
Rejestracja : 21/12/2014

[SPN][D] Na pewną śmierć   Empty
PisanieTemat: [SPN][D] Na pewną śmierć    [SPN][D] Na pewną śmierć   EmptyPon 19 Wrz 2016, 05:10

Fandom Supernatural
Autor: Wirka.
Beta brak
Pairing: brak
Gatunek: łatka do kanonu
Ostrzeżenia: spoiler do finału sezonu 11.
N/A*: 100 słów bez tytułu


[SPN][D] Na pewną śmierć   Msc13k


Na pewną śmierć



Dean Winchester idzie na pewną śmierć, a on nie czuje nawet cienia radości.

W ciągu ostatnich tygodni dowiedział się, że Ciemność ma siłę by zniszczyć nie tylko ziemię, a cały wszechświat, i nawet połączone siły demonów, aniołów i czarownic nie mogły jej powalić. Walczył u boku samego Boga i kiedy nawet on nie zdołał jej pokonać, Król Piekła zrozumiał, że w istocie był jedynie przecinkiem na osi czasu, ot pyłkiem pod butami. Co mogły znaczyć jego prywatne ambicje, chowane urazy, rozczarowania, w obliczu końca świata?

Będzie mu go brakować.

Dean Winchester idzie na pewną śmierć, a Crowley żegna go niechętnie.




-.-

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~


[SPN][D] Na pewną śmierć   Giphy
Powrót do góry Go down
Tony.
Team Heroes
Team Heroes
Tony.


Female Wiek : 27
Skąd : Poznań
Liczba postów : 395
Rejestracja : 19/04/2016

[SPN][D] Na pewną śmierć   Empty
PisanieTemat: Re: [SPN][D] Na pewną śmierć    [SPN][D] Na pewną śmierć   EmptyNie 05 Kwi 2020, 15:11

[SPN][D] Na pewną śmierć   Oy7AOJU

Miałam MOCNE postanowienie, żeby Ci pokomentować sporo rzeczy podczas tej akcji. Tyle, że dość dużo masz tu tego nieszczęsnego SPN. Uznałam, że może chociaż Drabble. Co mi tam. Nie rozumiem, nie trawię, a jak zobaczyłam "finał sezonu 11" to się w duchu przeżegnałam, że tyle tego powstało xD
Ze względu na względy, trochę się jednak o SPN nasłuchałam. Wiem, że Crowley to jeden z demonów, więc teoretycznie ten zły, ale jednak się okazuje, że dobry i fajny i współpracuje z "tymi dwoma dobrymi" czyli Samem i Deanem. No. To już wiesz, ile wiem na ten temat.

Bardzo lubię teksty z klamrami. Wymagają często znacznego kunsztu, żeby nie brzmiały sztucznie. Myślę, że Tobie się to udało zrobić bardzo zgrabnie i ładnie. I POPATRZ, to prawie tekst w narracji teraźniejszej... ;P

Cytat :
Król Piekła zrozumiał, że w istocie był jedynie przecinkiem na osi czasu, ot pyłkiem pod butami.
O, to bardzo mi się podoba. Skoro już nawet demon, Król Piekła, ma takie przemyślenia, to musi być źle. Każdy w końcu dostrzega swoją ulotność, ale najczęściej dopiero w obliczu zagłady.

Pozdrawiam, i niech Wen zawsze Ci sprzyja!
Tony.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

Sometimes you gotta run before you can walk

Vi stands for Victory, didn't you know?
[SPN][D] Na pewną śmierć   Vignet12
Powrót do góry Go down
 
[SPN][D] Na pewną śmierć
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
~.Imaginarium.~ :: FANFICTION :: Serial & Film & Adaptacje :: Supernatural :: Ogólne :: +12-
Skocz do: