IndeksRejestracjaSzukajFAQZaloguj

Share | 

[Sherlock BBC][mM] Przyjemnie [MH/GL]

Go down 
AutorWiadomość
Olgie.
Laureat Roku
Laureat Roku

Female Liczba postów : 396

PisanieTemat: [Sherlock BBC][mM] Przyjemnie [MH/GL]   Wto Wrz 27 2016, 21:33

Ten tekst nie jest już dostępny na tym forum.

Ostatnio zmieniony przez Olgie. dnia Pią Maj 11 2018, 13:02, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry Go down
Tony.
Laureat Roku
Laureat Roku

Female Wiek : 21
Liczba postów : 170

PisanieTemat: Re: [Sherlock BBC][mM] Przyjemnie [MH/GL]   Pon Paź 03 2016, 23:09

No więc tak. Ogólnie nigdy wcześniej nie brałam pod uwagę możliwości Połączenia Mycrofta i Lestrade'a. Może dlatego, że lubię Sherlocka i jego ekipę z kanonu, a nie byłam wciągnięta w jakiekolwiek fiki. Nie mam żadnego porównania, ale i tak wyłapałam kilka fajnych dla siebie rzeczy:

Olgie. napisał:
Daj spokój. Normalni ludzie też chodzą do szkół i zdają sobie sprawę, że miłość to tak naprawdę wytłumaczalny chemicznie proces. A i tak wciąż wierzą w to uczucie. I może nie są najmądrzejsi. Ale za to szczęśliwi.

To powinien być sztandarowy tekst wszystkich ludzi, który wierzą w naukę. Serio. Dopamina, serotonina, oksytocyna... jasne. Ale skądś się biorą, każdy kto szukał tego typu informacji wie, że wyzwalają się w określonych okolicznościach. Więc dobrze, może wiara w to, że wydzielanie się tych hormonów zachodzi przez jedną i tylko jedną osobę jest trochę "łatwowierne"... ale, jak napisałaś - takie myślenie sprawia, że jesteśmy szczęśliwsi Smile

Olgie. napisał:
— O czym myślałeś? Knujesz jak przyłączyć Indie z powrotem do Wielkiej Brytanii?

Ooo tak! A już niedługo będzie: "Knujesz, jak przyłączyć Wielką Brytanię z powrotem do Unii Europejskiej?"  I love you

No i śniadanie -klasyk, który chyba nigdy mi się nie znudzi. xD I zawsze bawi mnie tak samo, niezależnie od paringu, fandomu, tekstu czy sytuacji. Very Happy

Słowem: podobało mi się. Co prawda jeśli mam się wciągnąć w fiki z Sherlocka, to chyba jednak zacznę od Johnlocka. Może z czasem przyjdzie pora i na Mycrofta z Lestradem (coś jak z Darry i Snarry, to drugie wymaga wiekszego wciągnięcia w fanon, żeby się człowiekowi podobało, przynajmniej ja tak miałam).

Pisz pisz, powodzenia i weny życzę ;D

Sometimes you gotta run before you can walk
Powrót do góry Go down

[Sherlock BBC][mM] Przyjemnie [MH/GL]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1