~.Imaginarium.~
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaSzukajZaloguj

 

 [Sherlock BBC][mM] Mieć Cię tylko dla siebie [MH/GL]

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Konto Nieaktywne
Stenograf
Stenograf



Female Liczba postów : 348
Rejestracja : 03/01/2016

[Sherlock BBC][mM] Mieć Cię tylko dla siebie [MH/GL] Empty
PisanieTemat: [Sherlock BBC][mM] Mieć Cię tylko dla siebie [MH/GL]   [Sherlock BBC][mM] Mieć Cię tylko dla siebie [MH/GL] EmptySro 02 Lis 2016, 00:21

Ten tekst nie jest już dostępny na tym forum.


Ostatnio zmieniony przez Olgie. dnia Pią 11 Maj 2018, 13:25, w całości zmieniany 6 razy
Powrót do góry Go down
Tony.
Team Heroes
Team Heroes
Tony.


Female Wiek : 27
Skąd : Poznań
Liczba postów : 395
Rejestracja : 19/04/2016

[Sherlock BBC][mM] Mieć Cię tylko dla siebie [MH/GL] Empty
PisanieTemat: Re: [Sherlock BBC][mM] Mieć Cię tylko dla siebie [MH/GL]   [Sherlock BBC][mM] Mieć Cię tylko dla siebie [MH/GL] EmptySro 02 Lis 2016, 01:30

Po pierwsze - dziękuję! Raz, za dedykację Smile Dwa, za dostarczenie do mojego znękanego umysłu odpowiedniej dawki cukru, żeby zasnąć na wesoło Very Happy
Po drugie - O moją ty wspaniałości, Mycroft! Doskonale mogę go sobie takiego wyobrazić, zaborczego, zazdrosnego, zabójczego. Właściwie to aż do przedostatniego zdania myślałam, że jest uroczy, potem zaczął mnie trochę przerażać. Z drugiej strony chyba potrzebuję takiego Mycrofta... Mniej pająków i robactwa wokół mnie brzmi wspaniale (ale jakby zabił mi koty to bym go zjadła żywcem. Tak tylko mówię. Xd)
Po trzecie - wszystko okay, tylko że myślę, że Sherlock by się zorientował. Niby nie, ale wiedział o tym, co dzieje się w życiu Mycrofta. Zapewne przymknął by na to oko, żeby móc to potem wspominać bratu na obiadkach świątecznych xd
Po czwarte (i ostatnie) - "bigamia jest nielegalna" jako usprawiedliwienie... Zabiło mnie xd Cudo Very Happy
Właśnie tego potrzebowałam!

Pisz więcej i... Miej Wenę tylko dla siebie Razz
Tony

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

Sometimes you gotta run before you can walk

Vi stands for Victory, didn't you know?
[Sherlock BBC][mM] Mieć Cię tylko dla siebie [MH/GL] Vignet12
Powrót do góry Go down
Disharmony
Team Heroes
Team Heroes
Disharmony


Female Wiek : 27
Skąd : Bydgoszcz
Liczba postów : 609
Rejestracja : 20/01/2015

[Sherlock BBC][mM] Mieć Cię tylko dla siebie [MH/GL] Empty
PisanieTemat: Re: [Sherlock BBC][mM] Mieć Cię tylko dla siebie [MH/GL]   [Sherlock BBC][mM] Mieć Cię tylko dla siebie [MH/GL] EmptySob 05 Lis 2016, 19:17

Krótki poradnik dla obiektów westchnień potencjalnych morderców

1. Jeżeli zaczynasz zauważać, że twój ukochany robi się wobec ciebie zaborczy, wszystko jest w porządku. O ile nie ma miliona osób, o które mógłby być zazdrosny. Na przykład o twoją żonę. Wówczas:
a) Jeśli jednak masz żonę, z którą zamierzasz się rozstać, dobrze, byś zrobił to jak najszybciej.
b) Do tego poleca się, aby nieustannie udowadniać ukochanemu swoją miłość.
c) Najlepiej się do niego wprowadzić.
d) Najlepiej nie opuszczać jego łóżka.

2. Najlepiej zapobiegać ewentualnym katastrofom, dlatego, jeśli czujesz, że twój ukochany jest zdolny do posunięcia się do ostateczności, zareaguj.
a) Możesz wspominać mu, jak ważna dla ciebie jest niekaralność.
b) Jeśli sam jesteś przedstawicielem prawa, przypominaj mu o tym tak często jak możesz, dodając, że ciężko byłoby ci być z kimś kto go nie przestrzega.

3. Jeśli wokół ciebie zaczynają się dziać dziwne rzeczy, możesz wnioskować, że stoi za tym zaborczy ukochany. Jeśli chcesz uniknąć rozlewu krwi pod żadnym pozorem NIE KŁÓĆ SIĘ Z NIM.

4. Jeżeli jednak ci się to nie udało i wywołałeś burzę, po której wiesz, że coś złego się wydarzy, pozostaje ci już tylko przyzwyczaić się do myśli, że twój ukochany ma krew na rękach. A jeśli to krew twojej żony, wykonaj kilka podstawowych czynności:
a) Podziękuj ukochanemu za rozwiązanie waszego problemu.
b) Powiedz mu, że go kochasz i doceniasz jego gest.
c) Zabierz go na jakąś fantastyczną randkę za pieniądze, które pochłonąłby proces rozwodowy.

5. A jeśli życie ci miłe, nigdy nawet nie pomyśl o zdradzie.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

Zamierzam rozpalić ogień w twoich zimnych oczach ~

[Sherlock BBC][mM] Mieć Cię tylko dla siebie [MH/GL] B5pMaSR

[Sherlock BBC][mM] Mieć Cię tylko dla siebie [MH/GL] Tumblr_o9jwcyvean1tg9m4fo1_500


~ Wielbię cię ~

Powrót do góry Go down
http://www.topkoty.pl
Konto Nieaktywne
Stenograf
Stenograf



Female Liczba postów : 348
Rejestracja : 03/01/2016

[Sherlock BBC][mM] Mieć Cię tylko dla siebie [MH/GL] Empty
PisanieTemat: Re: [Sherlock BBC][mM] Mieć Cię tylko dla siebie [MH/GL]   [Sherlock BBC][mM] Mieć Cię tylko dla siebie [MH/GL] EmptySob 05 Lis 2016, 19:25

O mój Borze, Disharmony, jesteś cudowna.

Twój komentarz jest fantastyczny, z pomysłem i pełen czarnego humoru.

Bardzo, bardzo podoba mi się punkt 3 i punkt 4c. W tym wypadku mogę tylko podpowiedzieć, żeby zabrał go do fabryki parasolek <3

Pozdrawiam i życzę weny.
Powrót do góry Go down
JokerFox.
Team Villains
Team Villains
JokerFox.


Female Wiek : 29
Skąd : Poznań
Liczba postów : 846
Rejestracja : 21/12/2014

[Sherlock BBC][mM] Mieć Cię tylko dla siebie [MH/GL] Empty
PisanieTemat: Re: [Sherlock BBC][mM] Mieć Cię tylko dla siebie [MH/GL]   [Sherlock BBC][mM] Mieć Cię tylko dla siebie [MH/GL] EmptySob 05 Lis 2016, 20:55

Zanim przejdę do komentowania tekstu - Dis, to jest cudne! Wydrukuję sobie i oprawię w ramkę i będzie wisieć nad komodą i telewizorem! <3

Pamiętam, jak siedzieliśmy nad tym tekstem jeszcze przed rozpoczęciem akcji - fluffy w tych gatunkach są STRASZNE, ale co trzeba oddać, podołałaś całkiem nieźle, a serio, to mega wyczyn. Dlatego jeszcze raz, ukłony w twą stronę, ja bym chyba nie podołała.

Podoba mi się taki Mycroft, mimo że kanoniczniej byłoby, gdyby wysłał kogoś, kto zabiłby za niego - niemniej, tutaj jestem skłonna uznać, iż jak najbardziej CHCIAŁ, by Greg wiedział, iż to on. By mu pokazać, co mu grozi, jak zrobi coś takiego jeszcze raz. Odrażające, doprawdy, jak mógł mieć problem z rozwodem?!
I dużo mówi się o tym, że morduje się z miłości, kto by pomyślał, że i Mycroft się w to złapał... i oczywiście, że Sherlock chodzi w kółko, dla niego miłość jest niezrozumiała, przynajmniej tak twierdzi. Ja tam kocham Johnlocki więc nic a nic w to nie wierzę, niemniej jednak Sherlock pewnie szuka jakiegoś wzoru "normalnych" ludzi zapominając, że niektórzy np. Mycroft, myślą w bardzo podobny sposób do niego... Nasz kochany detektyw-konsultant jest czasem takim idiotą xd

Swoją drogą:
Cytat :
— Pogrzeb we wtorek, a za tydzień możesz się wprowadzać.
Już od pierwszego przeczytania, ten fragment bawił mnie niesamowicie. Co, daje mu tydzień na żałobę, potem nie ma już do niej prawa? XD A może to żeby nie było skapy, czy coś? XD

Cytat :
Wręcz przeciwnie, wierzył, że z nim będzie mu lepiej.
Cóż można rzec... typowy Holmes!

Niemniej, odsuwanie wszystkich przyjaciół od Grega... to chyba już nie jest dobrze, co? I mean, czaję, Mycroft normalny do końca nie jest, ale... nie, to zbyt toksyczne! Bo zostaną mu tylko Holmesowie i John, Lestrade zwariuje do końca... biedactwo. I widzisz, co żeś zrobiła?! Współczucie wywołałaś! Jak mogłaś! We mnie?! Toż to niedopuszczalne!

Niemniej, dziękuję za ten tekst, Olgie, życzę ci mega, mega dużo Wena!

Pozdrawiam,
Fantasmagoria.

PS Nie zdrabniaj, proszę, Mycrofta do "Myc". Moje serce na tym cierpi. Nie wiem czemu, może skojarzenie z "mycką", ale nie rób mi tego, jak chcesz,żebym przychodziła do twoich Mystradów... ;(

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

What good comes of something
When I'm just the ghost of nothing, nothing?
I'm just the man on the balcony
Singing "nobody will ever remember me"
(...)
A
composer but never composed
Singing "I only want what I can't have"
I only want what I can't have.


~*~*~

[Sherlock BBC][mM] Mieć Cię tylko dla siebie [MH/GL] TnTYADJ
Powrót do góry Go down
https://imaginarium.forumpolish.com
Lilka
Skryba
Skryba
Lilka


Female Wiek : 57
Skąd : 9 krąg piekielny
Liczba postów : 99
Rejestracja : 16/01/2015

[Sherlock BBC][mM] Mieć Cię tylko dla siebie [MH/GL] Empty
PisanieTemat: Re: [Sherlock BBC][mM] Mieć Cię tylko dla siebie [MH/GL]   [Sherlock BBC][mM] Mieć Cię tylko dla siebie [MH/GL] EmptyNie 14 Maj 2017, 22:08

Rodzinne sprawy czasem trzeba i tak załatwić. Raz na wozie... Raz i pod wozem. Cóż, Mycroft kontra Sherlock? Wiadomo, że wygra Sherlock. Sorry, ale Sherlock jest inteligentny - wręcz patologicznie inteligentny więc prędzej czy później dojdzie że to jego brat zorganizował przeniesienie się Pani Lestrade na łono abrahama. Ale nic z tym nie zrobi, bo:
1) to jego brat - mhm, tak jest zaiste
2) ten jego brat bywa użyteczny

optuję (jak i pewnie reszta z nas) za pozycją drugą. Także Sherlock może stwierdzić, że bardziej kalkuluje się mu mieć brata po swojej stronie aniżeli przeciwko. No i MAMUSIA by mu tego nie wybaczyła. Zatem rozwikłując tę grecką tragedię (może i tragikomedię) uznaję, że dobrze się stało, że wszystko...jakoś się ułożyło.

WENY
Lilka

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

Nie było, nie ma, nie będzie
Nie każdy pożar wzbudza narodziny feniksa
Niektóre pożary są jak szatańska pożoga
Niszczą wszystko, co się da
Niszczą solidnie to, co zostało nadszarpnięte duchem czasu
Są tylko taką kropką nad "i" prozy życia
Powrót do góry Go down
Sponsored content





[Sherlock BBC][mM] Mieć Cię tylko dla siebie [MH/GL] Empty
PisanieTemat: Re: [Sherlock BBC][mM] Mieć Cię tylko dla siebie [MH/GL]   [Sherlock BBC][mM] Mieć Cię tylko dla siebie [MH/GL] Empty

Powrót do góry Go down
 
[Sherlock BBC][mM] Mieć Cię tylko dla siebie [MH/GL]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» [Sherlock BBC][M] Zamiast siebie [SH/JW]
» [GoodOmens][mM] Słuchając siebie (A/C)
» [M] To tylko gra
» [Sherlock BBC][mM] Obsesja
» [Sherlock BBC][mM] Płonąc [MH/GL]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
~.Imaginarium.~ :: FANFICTION :: Inne :: Usunięte-
Skocz do: