~.Imaginarium.~
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaSzukajZaloguj

 

 [HP][D] Nagroda

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Disharmony
Team Heroes
Team Heroes
Disharmony


Female Wiek : 27
Skąd : Bydgoszcz
Liczba postów : 609
Rejestracja : 20/01/2015

[HP][D] Nagroda  Empty
PisanieTemat: [HP][D] Nagroda    [HP][D] Nagroda  EmptySro 02 Lis 2016, 22:13

Fandom: Harry Potter
Autor: Disharmony
Beta: Brak
Gatunek: Thriller
Ostrzeżenia: Brak
Info: Tekst pisany na akcję Opracy i Ofiary, prompt 3. Napisz tekst, w którym pojawia się duch.

[HP][D] Nagroda  Tumblr_og18oymmbW1tg9m4fo1_500

Nagroda


To miała być wielka noc. Od dawna czuła, że zło nadchodzi, powoli przenikając przez potężne hogwarckie mury, ale teraz całym jej ciałem wstrząsały dreszcze.

Przemykając korytarzami między walczącymi, ślizgała się w kałużach krwi.

Od jakiegoś czasu na polecenie swojego przyjaciela próbowała znaleźć Pottera i właśnie dostrzegła go kątem oka. Najwyraźniej był pogrążony w rozmowie z duchem Heleny Ravenclaw, która wydawała się jej przerażona. Nagle poczuła jak krew zaczyna szybciej krążyć w jej żyłach. Patrząc prosto przez ducha, dojrzała skrytego w cieniu Śmierciożercę, który celował w plecy Złotego Chłopca. Bez zastanowienia rzuciła się do przodu, wbiła pazury w ramiona i wgryzła się w kark. Kiedy mężczyzna zamachał rękoma, tylko potęgując jej chęć mordu, oderwała się od jego obrzydliwego ciała i wgryzła jeszcze raz, rozszarpując skórę. Zeskoczyła, gdy jej ofiara zachwiała się i upadła na plecy, ale było już zbyt późno, by się zatrzymać. Cały jej świat zalała czerwień, gdy drapała i rozgryzała gardło. Nagle jednak zawahała się, unosząc wzrok i wówczas dotarło do niej, czego tak naprawdę potrzebowała. Stanęła dwiema łapami na twarzy mężczyzny i jednym szybkim ruchem wgryzła się w tę cudowną, okrągłą piłeczkę. Szarpała głową tak długo, aż przetoczyła się na bok pod wpływem odrzutu.


Pani Norris nie pamiętała, kiedy ostatnio czuła tak wielką radość jak teraz, gdy popchnęła zabawkę i ruszyła za nią biegiem, pozostawiając za sobą czerwone ślady łap.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

Zamierzam rozpalić ogień w twoich zimnych oczach ~

[HP][D] Nagroda  B5pMaSR

[HP][D] Nagroda  Tumblr_o9jwcyvean1tg9m4fo1_500


~ Wielbię cię ~

Powrót do góry Go down
http://www.topkoty.pl
JokerFox.
Team Villains
Team Villains
JokerFox.


Female Wiek : 29
Skąd : Poznań
Liczba postów : 846
Rejestracja : 21/12/2014

[HP][D] Nagroda  Empty
PisanieTemat: Re: [HP][D] Nagroda    [HP][D] Nagroda  EmptyCzw 17 Lis 2016, 23:16

Zawsze uważałam, że Pani Norris jest przerażająca. Wyłaniając się z tych korytarzy, prześladując, no typowy oprawca. Serio, kij z Nagini, Norbertem, Puszkiem czy tym podobnymi - to Pani Norris zajmuje pierwsze miejsce. Zawsze. Może dlatego, że mam uraz z dzieciństwa do kotów, a może dlatego, że czytałam Pottera jak sama byłam uczniem i totalnie rozumiałam ich nienawiść do tego stworzenia, bo gdybym ja miała TAKIE COŚ w szkole, też bym to nienawidziła.
Ale abstrahując już od tego, ustraszniłaś Panią Norris. Nie wiem, jak ci się to udało, ale ci się udało, no. Teraz będę miała do niej jeszcze większy uraz, no dzięki. Kot, który wyrywa jabłko Adama swojej ofierze, by pobawić się kuleczką... jej to dopiero na łeb padło po tej petryfikacji. A może ona zawsze była seryjnym mordercą, ale wszystkie zniknięcia uczniów przypisywało się komuś innemu? O.O
Może to ona zabiła Martę? O.O Przerażająca perspektywa. Ale cóż, przynajmniej choć raz przysłużyła się jakiemuś uczniowi, co prawda Potterowi, no ale niech już będzie...

Pozdrawiam, życzę Weny, Kochana!
Fantasmagoria.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

What good comes of something
When I'm just the ghost of nothing, nothing?
I'm just the man on the balcony
Singing "nobody will ever remember me"
(...)
A
composer but never composed
Singing "I only want what I can't have"
I only want what I can't have.


~*~*~

[HP][D] Nagroda  TnTYADJ
Powrót do góry Go down
https://imaginarium.forumpolish.com
Wirka.
Team Heroes
Team Heroes
Wirka.


Female Wiek : 33
Liczba postów : 1403
Rejestracja : 21/12/2014

[HP][D] Nagroda  Empty
PisanieTemat: Re: [HP][D] Nagroda    [HP][D] Nagroda  EmptyWto 02 Maj 2017, 17:50


No ej. I tego też w końcu nie skomentowałam? Zła ja.

Lubiłam Panią Norris i zawsze uważałam, że to ona była tym mądrzejszym „woźnym”, czy też strażnikiem. To ona widziała przez pelerynę niewidkę, ona słyszała, że ktoś się czai w ciemności. Wybitnie mądry kotek, a kiedy ją spetryfikowano, było mi autentycznie żal Filcha. Nieodłącznie jego wątek i wątek Norris kojarzy mi się z Westmorelandem z Prison Breaka, który też miał taką swoją kotkę, jedyne zwierze w całym więzieniu, z czasów, gdy jeszcze pozwalali więźniom trzymać zwierzęta w celach. I to, jak jego wątek się potoczył, jak jego kotka została uduszona, a ja do końca serialu nie wybaczyłam tego gnojkowi, który to zrobił, nawet jeśli wielokrotnie się zrehabilitował za swoje inne grzechy i ostatecznie poświęcił – ta utrata kota, ten starzec, który stracił jedne bliskie mu stworzenie – to istny obraz Filcha. Dlatego nie wyobrażam sobie Hogwartu bez Pani Norris i dlatego jestem pewna, że musiała być chroniona jakimiś czarami. A kto wie, może tak naprawdę, była animagiem, który po latach zapomniał już, że był kiedyś człowiekiem?

Dobra, rozkręciłam się, przepraszam xd
W każdym razie świetna scena, chętnie ujrzałaby w filmie, jak kotka skacze i rozszarpuje gardła śmierciożerców Very Happy
W.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~


[HP][D] Nagroda  Giphy
Powrót do góry Go down
Salomanka
Team Villains
Team Villains
Salomanka


Female Wiek : 32
Skąd : Kołobrzeg
Liczba postów : 746
Rejestracja : 17/01/2015

[HP][D] Nagroda  Empty
PisanieTemat: Re: [HP][D] Nagroda    [HP][D] Nagroda  EmptyPon 20 Kwi 2020, 00:02

Jeżu.
Podobało mi się, chociaż szczerze wątpię, by kot miał siłę przegryźć człowiekowi gardło. No, chyba, że taki naprawdę spragniony... zabawy. A krew jest cholernie zabawna, to przecież jasne. Kuleczka, pycha.
Pani Norris nigdy nie była dla mnie "dzika", raczej niesamowicie sumiennie wywiązywała się ze swoich obowiązków. Szkoła to zdaje się jedyne miejsce, jakie zna, jej jedyny dom. No i pamiętajmy, że wredny Filch był chyba jedynym cżłowiekiem w kanonie, który ją lubił, wszyscy inni ją przeganiali, bali się jej albo się z nią droczyli. Przyjmując, że była "tylko" kotem, było to cholernie niesprawiedliwe traktowanie. Taka na przykład pani Pince z biblioteki tez nie była szczególnie uprzejma i miała równie wielką szajbę na punkcie swoich obowiązków, ale nikt jej nie dokuczał. A zwierzątko to wolno dręczyć, tak? Niedoczekanie!
Świetnie, że w swoim tekście dałaś jej tę chwilę radości, zwłaszcza że wygląda na to, że pani Norris bardzo się Potterowi przysłużyła.
A zauważyliście, że w kanonie jest chyba tylko jeden pies, w dodatku ma trzy głowy i jest wredny? A kotów multum i większość jej przemiła Wink

Wirka. napisał:
A kto wie, może tak naprawdę, była animagiem, który po latach zapomniał już, że był kiedyś człowiekiem?
OOOOO. Ale strzeliłaś pięknym pomysłem na tekst. Napisałaś to już? Ja to CHCĘ! <3 <3 <3
Powrót do góry Go down
Sponsored content





[HP][D] Nagroda  Empty
PisanieTemat: Re: [HP][D] Nagroda    [HP][D] Nagroda  Empty

Powrót do góry Go down
 
[HP][D] Nagroda
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
~.Imaginarium.~ :: FANFICTION :: Literatura & Ekranizacja :: Harry Potter :: Ogólne :: +12-
Skocz do: