IndeksRejestracjaSzukajFAQZaloguj

Share | 

[HP][D] Chili Chocolate [HP/SS]

Go down 
AutorWiadomość
Fia.
Moderator
Moderator

Female Wiek : 28
Liczba postów : 276

PisanieTemat: [HP][D] Chili Chocolate [HP/SS]   Pią Lis 04 2016, 03:02

Fandom: Harry Potter
Autor: Fia.
Beta: Satan, tak jakby
Paring: Harry Potter x Severus Snape
Gatunek: Obyczaj
Ostrzeżenia: brak, może humor mój
N/A: Czwarta - ostatnia - część Serii czekoladowej pisanej na Tydzień Kreaturek na Gospodzie pod Złamanym Piórem.
Część 1: White chocolate
Część 2: Dark chocolate
Część 3: Toffee chocolate

Chili chocolate

Wojna zmieniła ich życie nieodwracalnie. Już wcześniej, za sprawą wspólnych treningów i dziesiątek ( początkowo częściej niż rzadziej kończących się awanturą) rozmów udało im się najpierw zakopać topór wojenny, a później stworzyć coś na kształt przyjaźni. Potter przestał być irytującym, naiwnym bachorem, wykazując się sprytem i ciętym językiem godnym Ślizgona, a Snape wreszcie zrozumiał, że chłopak jest synem nie tylko Jamesa, ale też Lily. Kochanej, słodkiej Lily.

Kiedy jednak z powodu jednej klątwy obaj stali się „stworzeniami”, ich przyjaźń ewoluowała w pełen pasji i namiętności związek.

~*~

– Smakujesz jak czekolada z chili – wymruczał Potter w szyję kochanka, po wyjątkowo ostrym i gorącym seksie.

Powrót do góry Go down
Tony.
Kaligraf
Kaligraf

Female Wiek : 22
Liczba postów : 170

PisanieTemat: Re: [HP][D] Chili Chocolate [HP/SS]   Wto Lis 22 2016, 22:08

Moja ulubiona "Czekoladka", zdecydowanie Smile Bo pokazujesz tu ten... proces. Trwanie. Nawiązywanie relacji. Najpierw powoli, małymi kroczkami dochodzenie do ładu ze swoją wzajemną nienawiścią, aż po zrozumienie i miłość. I nie użyłaś do tego wcale wiele słów, a jednak widać ten background, a jak dla mnie to jest bardzo ważne, bo przez to wszystkie "Czekoladki" są bardziej wiarygodne Smile

Uwielbiam ideę. Smile I Snarry. A w takim wydaniu już w ogóle je uwielbiam. Krótko, na temat i wiele pozostawiasz wyobraźni, ale kreuje się z tego naprawdę miła rzecz Wink

Pozdrawiam i niech Wen zawsze Ci sprzyja!
Tony

Sometimes you gotta run before you can walk
Powrót do góry Go down
Olgie.
Stenograf
Stenograf

Female Liczba postów : 388

PisanieTemat: Re: [HP][D] Chili Chocolate [HP/SS]   Sob Lis 26 2016, 20:00

Wykorzystałaś motyw, którego nie znoszę, mianowicie związek z Lily. Na boga, co napadło Rowling, żeby to wymyślić.

Jest to drabbel, ale praktycznie cała jego konstrukcja leży na tej nieszczęsnej przyjaźni, brrrrr.

Jednak muszę przyznać, że mi się podoba, no jak mogłoby nie, Królowo Drabbli. Masz dar przekazania w stu słowach WSZYSTKIEGO. Jest idealnie, i jestem pewna, że jakbyś chciała to i reklamę opon zimowych podałabyś nam w drabblu w sposób piękny, wytworny i z treścią.

Jeśli chodzi o całą serię, to jest to czekoladka, którą lubię najmniej. Ale to tylko dlatego, że pozostałę są jeszcze lepsze.

Pozdrawiam i życzę weny.
Powrót do góry Go down
M.
Moderator
Moderator

Female Wiek : 22
Liczba postów : 127

PisanieTemat: Re: [HP][D] Chili Chocolate [HP/SS]   Wto Gru 27 2016, 16:48

Odeszłaś tutaj od schematu koloru włosów i dlatego nie mogłam sobie przypomnieć kto jest ostatnią czekoladka. Trudno mi ocenić czy jest to moja ulubiona czekoladka. Zdecydowanie jest trochę inna. Nie opiera się jedynie na smaku, ale opisujesz też relacje Harry'ego i Snape'a. Zakończenie wywołuje uśmiech na ustach.

M.

I'm P A N D A
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: [HP][D] Chili Chocolate [HP/SS]   

Powrót do góry Go down

[HP][D] Chili Chocolate [HP/SS]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1