IndeksRejestracjaSzukajFAQZaloguj

Share | 

[Sherlock BBC][mM] Powód

Go down 
AutorWiadomość
Olgie.
Laureat Roku
Laureat Roku

Female Liczba postów : 396

PisanieTemat: [Sherlock BBC][mM] Powód   Pon Lis 07 2016, 00:56

Ten tekst nie jest już dostępny na tym forum.

Ostatnio zmieniony przez Olgie. dnia Pią Maj 11 2018, 13:26, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Tony.
Laureat Roku
Laureat Roku

Female Wiek : 21
Liczba postów : 170

PisanieTemat: Re: [Sherlock BBC][mM] Powód   Pon Lis 07 2016, 02:14

Spoiler:

No tak. Lestrade, podpora społeczeństwa, obrońca uciśnionych. On, mordujący? Przecież on jest łagodny jak baranek. Czyż sam tego o sobie nie mówi - "Fajtłapowaty inspektor"?
W sumie to i dobrze, że wziął się za Molly, ale jeszcze lepiej byłoby, gdyby wziął się za Mary. Po co się ograniczać? Gdyby Lestrade pozbył się pani Watson, pozbyłby się swoich problemów, a już na pewno Sherlocka (hej, wolny John, wdowiec, kto by nie brał? Najlepiej od tyłu i na trumnie?).
Chociaż Molly też jest całkiem niezłym wyborem, a już na pewno lepszym niż pani Hudson, bo co to za zabawa zabijać kogoś, kto jest już jedną nogą w grobie?

Mówi się, że życie jest jak pudełko ciasteczek, u grubych ludzi kończy się szybciej. Jeśli Twoje teksty to ciasteczka, to jestem cholernie grubym człowiekiem - zawsze kończą się za szybko.
Pozdrawiam i niech Wen zawsze Ci sprzyja!
Tony

Sometimes you gotta run before you can walk
Powrót do góry Go down
M.
Moderator
Moderator

Female Wiek : 22
Liczba postów : 126

PisanieTemat: Re: [Sherlock BBC][mM] Powód   Pią Lis 11 2016, 21:58

Cytat :
Może to doprowadzi to jego zguby.
powinno być "do".

Niechcący przeczytałam najpierw komentarz Tony, bo patrzyłam jak jej wyszedł ten prompt i wszystko sobie zaspoilerowałam. A takie by było fajne zaskoczenie. już drugi tekst (a może jeszcze więcej, ale nie przeczytałam jeszcze) w którym robisz zabójce z zimną krwią z Lestrada. I wydaje mi się to bardzo dobrym zabiegiem. Bo ta postać jest za delikatna i nijaka w serialu. Sama piszesz "fajtłapowaty inspektor". Przyda mu się taki pazur jak u Ciebie Very Happy

M.

I'm P A N D A
Powrót do góry Go down
Lilka
Skryba
Skryba

Female Wiek : 52
Liczba postów : 100

PisanieTemat: Re: [Sherlock BBC][mM] Powód   Nie Maj 14 2017, 20:55

Olgie napisał:
— Przyćpał i żeby ugłaskać Mycrofta wziął jego sprawę. Wiesz, Anglia.

Co do tego ma Anglia? Mym...Kombinacja mordercy, by zabić tak blisko Sherlocka jednak mądra nie była. W końcu można wziąć to osobiście - jako ambiszjon, co spowoduje, że człowiek jeszcze bardziej się nakręci i będzie chciał to rozwiązać. U mężczyzny słowo "ambicja" naprawdę odgrywa dużą rolę. Nie będą mogli spać jeśli nie rozwiążą TEJ konkretnej zagadki. Tak sądzę.

Ale potem, co zrobiłaś... To było ZŁE. Naprawdę ZŁE. Bo przecież Lestrade nie może być zły! I to właśnie powinno pokazać ludziom, że ignorowanie osób uznanych za słabe może potem być źródłem dużych problemów. Bo albo fajtłapy okażą się psycholami a'la Moriarty albo pomocnymi jednostkami, które nie chcą słowa dziękuje i gdy je słyszą - to odchodzą zostawiając otoczenie w głębokiej konsternacji.
Pozostaje mi życzyć weny.

Lilka

Wracam po długiej przerwie od komciania
Proszę o wyrozumiałość!!!
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: [Sherlock BBC][mM] Powód   

Powrót do góry Go down

[Sherlock BBC][mM] Powód
Powrót do góry 
Strona 1 z 1