~.Imaginarium.~
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaSzukajZaloguj

 

 [D] Wyprawa do sklepu

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Konto Nieaktywne
Stenograf
Stenograf



Female Liczba postów : 348
Rejestracja : 03/01/2016

[D] Wyprawa do sklepu Empty
PisanieTemat: [D] Wyprawa do sklepu   [D] Wyprawa do sklepu EmptySob 12 Lis 2016, 19:57

Ten tekst nie jest już dostępny na tym forum.


Ostatnio zmieniony przez Olgie. dnia Pią 11 Maj 2018, 13:23, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
Tony.
Team Heroes
Team Heroes
Tony.


Female Wiek : 27
Skąd : Poznań
Liczba postów : 395
Rejestracja : 19/04/2016

[D] Wyprawa do sklepu Empty
PisanieTemat: Re: [D] Wyprawa do sklepu   [D] Wyprawa do sklepu EmptyWto 22 Lis 2016, 17:30

Byłam przekonana, że już to komentowałam o.O Ale widać - ja i moje przekonania czasem rozmijamy się z prawdą, więc co mi tam xD Skomentuję znowu Razz

Pytania o wiśniową galaretkę były w pełni uzasadnione! Bo ona grzebała wtedy w tych galaretkach i miałam nadzieję, że jednak jakaś wiśniowa się pojawi, czy coś xD Wiesz, zaklinanie rzeczywistości ;P

Właśnie się zorientowałam, że ja naprawdę napisałam komentarz, tylko nie tu xD Wyciągając puentę z tego, co mam w głowie teraz, i co miałam w głowie przy pierwszym komentarzu (który uz znalazłam xD):  Im więcej tekstów o nas tym więcej nieśmiertelnych wspomnień, więc cieszę się, że postanowiłaś nas uwiecznić Wink

Pozdrawiam i niech Wen zawsze Ci sprzyja!
Tony.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

Sometimes you gotta run before you can walk

Vi stands for Victory, didn't you know?
[D] Wyprawa do sklepu Vignet12
Powrót do góry Go down
Wirka.
Team Heroes
Team Heroes
Wirka.


Female Wiek : 33
Liczba postów : 1403
Rejestracja : 21/12/2014

[D] Wyprawa do sklepu Empty
PisanieTemat: Re: [D] Wyprawa do sklepu   [D] Wyprawa do sklepu EmptyCzw 26 Sty 2017, 06:20

W sumie stwierdzam, że jednak bardzo dobrze, że mnie nie było wtedy z wami. A już szczególnie na zakupach na które z tymi Dwiema jeździć raczej nie mogę. My mamy totalnie odmienne stany umysłowe, jak robimy zakupy, zresztą w sumie każdy ma, ale wyobraźcie sobie teraz, że jeszcze ja tam stoje i w moim stanie wtedy, kłócę się o to, że biały ryż to najgorsze ścierwo bo z chin, bo metale ciężkie, niech wezmą kaszę; Że galaretke to pomarańczową lubię. Że KLAMERKI. Że cholera ZNOWU mi w TESCO wszystko poprzestawiali, cały sklep do góry nogami, człowiek się raz nauczy gdzie co jest, przyjeżdża regularnie po roku, a oni POPRZESTAWIALI cebula jedna.

A różowe chusteczki są fuj, a te biedronkowe wcale nie śmierdzą. Może i Morwena łamała paznokcie próbując mi odpisać równie mocno uderzając w telefon co ja po drugiej stronie, ale gdybyśmy stały obok... Mielibyśmy Morwena VS Sammy w istnym Darwinowskim stylu pewnie [Ze zwłokami].

Ale wiecie. Jeden plus, że zwykle udaje IM się kupić to, po co pojechały. Nie to co Stark, która wychodzi po mleko i wraca z torbą rzeczy, ale bez mleka.
Wenuj się Olgie i rejestruj wytwory naszych chorych mózgów. Będziesz miała jako materiał dowodowy jakby co.
W.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~


[D] Wyprawa do sklepu Giphy
Powrót do góry Go down
Lilka
Skryba
Skryba
Lilka


Female Wiek : 57
Skąd : 9 krąg piekielny
Liczba postów : 99
Rejestracja : 16/01/2015

[D] Wyprawa do sklepu Empty
PisanieTemat: Re: [D] Wyprawa do sklepu   [D] Wyprawa do sklepu EmptyNie 27 Sie 2017, 11:49

Najpiękniejsze drabble jakie widziałam, bo oto wszystkie sytuacje z życia wzięte. I te regionalizmy. Jedni mówią spinacze (ej, ale to jest to czym spinasz, ale dokumenty), a inni klamerki. Ja mówię spinki, ale akceptuję klamerki. Wątek w sklepie z chusteczkami też był przaśny. Tak...zakupy mogą być inspiracją do napisania opowiadania jeśli tylko jest się z Właściwymi ludźmi we właściwym czasie i właściwym miejscu.
Cudo i to gwarantujące śmiech

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

Nie było, nie ma, nie będzie
Nie każdy pożar wzbudza narodziny feniksa
Niektóre pożary są jak szatańska pożoga
Niszczą wszystko, co się da
Niszczą solidnie to, co zostało nadszarpnięte duchem czasu
Są tylko taką kropką nad "i" prozy życia
Powrót do góry Go down
Sponsored content





[D] Wyprawa do sklepu Empty
PisanieTemat: Re: [D] Wyprawa do sklepu   [D] Wyprawa do sklepu Empty

Powrót do góry Go down
 
[D] Wyprawa do sklepu
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
~.Imaginarium.~ :: FANFICTION :: Inne :: Usunięte-
Skocz do: