~.Imaginarium.~
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaSzukajZaloguj

 

 [YoI][NZ] Yuri on Ice [KY/VN] [1/?]

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Lobo Bathory
Kaligraf
Kaligraf
Lobo Bathory


Female Wiek : 36
Skąd : Antykwariat Marzeń
Liczba postów : 95
Rejestracja : 10/02/2015

[YoI][NZ] Yuri on Ice [KY/VN] [1/?] Empty
PisanieTemat: [YoI][NZ] Yuri on Ice [KY/VN] [1/?]   [YoI][NZ] Yuri on Ice [KY/VN] [1/?] EmptyNie 27 Lis 2016, 16:33

Fandom/Fandomy:Yuri on Ice
Autor/autorzy: Lobo
Beta/bety: otemporaetmores
Pairing: Katsuki Yuuri/Victor Nikiforov
Gatunek:?
Ostrzeżenia:-
N/A*:pozbawiona tytułu seria drabbli na podstawie anime Yuri on Ice. Tutaj post 8 odcinek. Żadnych spoilerów.
[Wszystkie teksty z tej serii są prezentem dla Negatywki]


1.

Yuri z ulgą opadł na krzesło, stęknął, czując, jak kręgosłup wreszcie się prostuje, z ulgą wyciągnął nogi. Odchylił głowę i przymknął na chwilę oczy. Każdy trening z Wiktorem był wyczerpujący, ale dzisiaj poszło mu dobrze, utrzymywał kondycję z zawodów, a nawet miał wrażenie, że skacze wyżej, wznosząc się do poziomu, na którym chciał go widzieć Wiktor.

Otworzył oczy, kiedy poczuł dotknięcie na kostce.

Wiktor klęczał przed nim, unosząc delikatnie jego stopę i odwiązując łyżwy, tak skupiony na tym zadaniu, że nie zauważył zmieszania swojego podopiecznego.

– Wi… Wiktor… – wyjąkał Yuri, próbując zabrać stopę, ale wtedy mężczyzna tylko chwycił go mocniej i nie pozwolił mu się wyrwać. – Daj spokój, co robisz, tu już nie ma kamer…

Wiktor uniósł głowę i spojrzał na niego tymi jasnoniebieskimi oczyma z tęczówkami koloru najczystszego lodu, jaki Yuri kiedykolwiek widział.

– Ale ty jesteś… – powiedział Wiktor. Łagodny uśmiech kłócił się z uczuciem zawartym w tych słowach, z intensywnością jego spojrzenia.

Yuri przełknął ślinę, chociaż nagle zabrakło mu jej w ustach, nerwowo oblizał wargi, obserwując, jak wzrok Wiktora podąża za tym ruchem.

I, jak zawsze, zrelaksował się pod wpływem jego dotyku.

Westchnął ciężko, rozgorączkowany, kiedy Wiktor poszedł odnieść łyżwy na miejsce.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

[YoI][NZ] Yuri on Ice [KY/VN] [1/?] Tumblr_o837fuXh3h1rv0fbdo2_500
Powrót do góry Go down
Wirka.
Team Heroes
Team Heroes
Wirka.


Female Wiek : 33
Liczba postów : 1403
Rejestracja : 21/12/2014

[YoI][NZ] Yuri on Ice [KY/VN] [1/?] Empty
PisanieTemat: Re: [YoI][NZ] Yuri on Ice [KY/VN] [1/?]   [YoI][NZ] Yuri on Ice [KY/VN] [1/?] EmptyPią 09 Lis 2018, 01:38

Hej ho, dawnoż się nie czytałyśmy mam wrażenie. Przybywam xd

Ja tak tylko na moment tutaj. Nie znam kanonu niestety, ale co ciekawe myślę, mam małą anegdotę. Moja młodsza siostra kupiła sobie kubek. Jakiś czas temu. Patrzę raz, a tam dwaj, lekko roznegliżowani panowie w mangowym klimacie. Pytam ją, kto to w sumie, a ona na mnie z taką pogardą "Yuri? Serio nie znasz?"... Kiedy to się stało, że siedzi w fandomach mocniej niż ja XD

Dobra, koniec szalonej anegdoty. Wiesz, masz to do siebie, że nie muszę wiedzieć dokładnie o kim czytam i tak lubię czytać, co napiszesz. Pomyśleć chwilę o łyżwach i o tym, jak świetnie wyglądają ludzie spinający mięśnie w ten konkretny "robię pierdyliard piruetów" sposób. Oraz o tym jak niebezpieczną pułapką byłby dla mnie lód. I o tym, że może się w końcu z Yuri czas polubić Smile

Weny L!
W.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~


[YoI][NZ] Yuri on Ice [KY/VN] [1/?] Giphy
Powrót do góry Go down
Averal24
Skryba
Skryba
Averal24


Female Wiek : 29
Skąd : WROCŁAW
Liczba postów : 35
Rejestracja : 29/06/2022

[YoI][NZ] Yuri on Ice [KY/VN] [1/?] Empty
PisanieTemat: Re: [YoI][NZ] Yuri on Ice [KY/VN] [1/?]   [YoI][NZ] Yuri on Ice [KY/VN] [1/?] EmptySro 29 Cze 2022, 21:33

Jestem świeżą w YOI niedawno dopiero poznałam serie ale pokochałam!
Dzięki za ten tekścik ale jak zawsze dla mnie miniaturki są za małe xDD

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

Z wyrazami szacunku,
wierna i oddana sługa
jedynego prawdziwego Czarnego Pana
Severusa Snape oczywiście!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





[YoI][NZ] Yuri on Ice [KY/VN] [1/?] Empty
PisanieTemat: Re: [YoI][NZ] Yuri on Ice [KY/VN] [1/?]   [YoI][NZ] Yuri on Ice [KY/VN] [1/?] Empty

Powrót do góry Go down
 
[YoI][NZ] Yuri on Ice [KY/VN] [1/?]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
~.Imaginarium.~ :: FANFICTION :: Anime & Manga/Komiks & Serial/Film animowany :: Yaoi/Slash :: +12-
Skocz do: