~.Imaginarium.~
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaSzukajZaloguj

 

 [TPSA][D] Pieśń Serca [S/R]

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Konto Nieaktywne
Stenograf
Stenograf



Female Liczba postów : 348
Rejestracja : 03/01/2016

[TPSA][D] Pieśń Serca [S/R] Empty
PisanieTemat: [TPSA][D] Pieśń Serca [S/R]   [TPSA][D] Pieśń Serca [S/R] EmptyCzw 08 Gru 2016, 20:32

Ten tekst nie jest już dostępny na tym forum.


Ostatnio zmieniony przez Olgie. dnia Pią 11 Maj 2018, 13:10, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Wirka.
Team Heroes
Team Heroes
Wirka.


Female Wiek : 33
Liczba postów : 1403
Rejestracja : 21/12/2014

[TPSA][D] Pieśń Serca [S/R] Empty
PisanieTemat: Re: [TPSA][D] Pieśń Serca [S/R]   [TPSA][D] Pieśń Serca [S/R] EmptyNie 11 Gru 2016, 10:20

Wiesz, że to jest coś naprawdę ciekawego, mimo tak absurdalnego tematu? Obejście promptu jest genialne. Ale sama myśl... Relacja między Rozumem a Sercem... No bajka. Niby taki mały drabbel, a ja teraz myślę o tym, jakie teksty można by napisać o tym, jak Rozum walczy z Sercem i na odwrót. Jak robią sobie pod górkę, jak się oszukują. Czy to nie jest właściwie clue naszego życia? W ogóle istoty ludzkiej? Tych sprzeczności między "głosem serca a rozumu"?

Ile razy miałaś tak, że uczona doświadczeniem (albo z powodu jego braku) nie chciałaś czegoś zrobić, powiedzieć, okazać jakiejś emocji, a twoje serce zwyczajnie cię oszukało i popchnęło? Kto ma rację?

Jestem fatalistką. Zwykle zakładam gorsze możliwe zakończenia, woląc się rozczarować pozytywnie. Ale jednocześnie wciąż naiwnie stoję po stronie serca. I wiem, że czasem Serce potrafi naprawdę wyć, zawodzić i zagłuszać Rozum. Myślę, że fajnie by było, gdyby wszystkie Rozumy, częściej słuchały, CO TAK NAPRAWDĘ śpiewa Serce. Zwłaszcza wtedy, gdy Serce śpiewa szeptem.

Dziękuję, weny O!
W.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~


[TPSA][D] Pieśń Serca [S/R] Giphy
Powrót do góry Go down
JokerFox.
Team Villains
Team Villains
JokerFox.


Female Wiek : 29
Skąd : Poznań
Liczba postów : 846
Rejestracja : 21/12/2014

[TPSA][D] Pieśń Serca [S/R] Empty
PisanieTemat: Re: [TPSA][D] Pieśń Serca [S/R]   [TPSA][D] Pieśń Serca [S/R] EmptyWto 27 Gru 2016, 20:54

Uwielbiam te reklamy, a zboczenie wyniesione ze studiów sprawia, że muszę docenić ją podwójnie - nie tylko jako zwykły, szary odbiorca, ale też ze względu na ich super medialny sukces, któremu zresztą trudno się dziwić, bo czyż oni nie są uroczy? Zachowują się jak małżeństwo gejów z wieloletnim stażem, proszę cię. OCZYWIŚCIE, że to ma potencjał na teksty. Dlatego takie maleństwo sprawia, że mam banana na twarzy Very Happy .
Totalnie śpiewał o nim, to QUEEN, ten Rozum jest czasem taki głupi, serio. Swoją drogą, to ulga widzieć, że Serce nie chce żyć bez Rozumu - mniejsza szkodliwość dla społeczeństwa, czy coś?
Na koniec powiem jeszcze, że uwielbiam tę piosenkę i że ten tekst idealnie rozdziewicza fandom, ale chcę tego wincyj!

Pozdrawiam,

Fantasmagoria.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

What good comes of something
When I'm just the ghost of nothing, nothing?
I'm just the man on the balcony
Singing "nobody will ever remember me"
(...)
A
composer but never composed
Singing "I only want what I can't have"
I only want what I can't have.


~*~*~

[TPSA][D] Pieśń Serca [S/R] TnTYADJ
Powrót do góry Go down
https://imaginarium.forumpolish.com
Sponsored content





[TPSA][D] Pieśń Serca [S/R] Empty
PisanieTemat: Re: [TPSA][D] Pieśń Serca [S/R]   [TPSA][D] Pieśń Serca [S/R] Empty

Powrót do góry Go down
 
[TPSA][D] Pieśń Serca [S/R]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
~.Imaginarium.~ :: FANFICTION :: Inne :: Usunięte-
Skocz do: