~.Imaginarium.~
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaSzukajZaloguj

 

 [Sherlock BBC][D] Wykluczone

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Tony.
Team Heroes
Team Heroes
Tony.


Female Wiek : 27
Skąd : Poznań
Liczba postów : 395
Rejestracja : 19/04/2016

[Sherlock BBC][D] Wykluczone Empty
PisanieTemat: [Sherlock BBC][D] Wykluczone   [Sherlock BBC][D] Wykluczone EmptyPon 16 Sty 2017, 13:25

Fandom: Sherlock BBC
Autor: Tony. aka DallasEve
Beta: -
Paring: Brak, Bohater: tajemnica
Gatunek: angst
Ostrzeżenia: SPOILER DO TRZECIEGO ODCINKA CZWARTEGO SEZONU!!!
NA: Jaram się!!! Sto słów bez tytułu. Rymowanka przetłumaczona przeze mnie z angielskiego (bo mnie wkurzał brak rytmu w tłumaczeniu lektora).


Wykluczone


Pod bukiem jestem, ukryty tu gdzieś,
Wnet Wschodni Wiatr przyjdzie, pomóż mi więc.

Przechylona głowa, skupione spojrzenie, zaciśnięte usta.

Zazdrość, paląca, niepowstrzymana, kłębiąca się tuż pod skórą, grożąca wybuchem.

Zabawa? Śmiech? To nie dla niej. Została wykluczona, a to przecież… wykluczone. Nie do końca rozumie swoje reakcje, ale czuje, jak coś w niej narasta. Nowy element, nowe doznanie. Zapisuje je na dysku - do późniejszego przeanalizowania. Teraz ma ważniejsze rzeczy do roboty.

Szybko opracowuje plan. Prosty, szybki, rozwiązujący problem. Realizuje go następnego dnia.

Szesnaście na sześć, a potem hop w dół…

Szkoda, że Wschodni Wiatr zadął już wpół.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

Sometimes you gotta run before you can walk

Vi stands for Victory, didn't you know?
[Sherlock BBC][D] Wykluczone Vignet12
Powrót do góry Go down
Wirka.
Team Heroes
Team Heroes
Wirka.


Female Wiek : 33
Liczba postów : 1403
Rejestracja : 21/12/2014

[Sherlock BBC][D] Wykluczone Empty
PisanieTemat: Re: [Sherlock BBC][D] Wykluczone   [Sherlock BBC][D] Wykluczone EmptySro 18 Sty 2017, 20:08

To był ten moment kiedy faktycznie mnie zaskoczyli. Tak kompletnie. Ale wszystkie cegiełki wskoczyły też na swoje miejsce. Bo nagle miało sens czemu i gdzie ją odesłano... utopiła chłopca. Szok i wyparcie Sherlocka maja sens, uraza Mycrofta do emocji, wszelkich - teraz wiemy skąd się wzieła. Oni wszyscy są cholernie emocjonalni. E sobie nie poradziła z ilościa danych, posypała się. To trochę jak przeciążenie dysku danymi. Ma ich zbyt wiele, zbyt wiele kropek i połączeń, więc łączy kolejne źle, czasem po prostu sprawdza co się wydarzy... nic dziwnego że kolejne dane, ot taka zazdrość, powodują takie wykraszowanie układów. Geniusz nigdy nie ma lekko i zbyt często geniusz łączy się z psychopatyzmem. Ot spójrzmy na Hannibala. Zadziwiajaco Wschodni Wiatr się klei.och i ta rymowanka zdecydowanie lepiej brzmi z rytmem Smile świetnie technicznie tak wgl, bardzo dobrze ujęta puenta? Caly tekst ma dobry rytm. Super Smile wenuj się!

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~


[Sherlock BBC][D] Wykluczone Giphy
Powrót do góry Go down
dream
Stenograf
Stenograf
dream


Female Skąd : Lbn/de
Liczba postów : 184
Rejestracja : 17/01/2015

[Sherlock BBC][D] Wykluczone Empty
PisanieTemat: Re: [Sherlock BBC][D] Wykluczone   [Sherlock BBC][D] Wykluczone EmptyCzw 19 Sty 2017, 14:11

Dlatego właśnie gardzę zazdrością; sprawia, że ludzie zamieniają się w chaos, a stamtąd już bardzo blisko do upadku. Zaryzykuję jednak stwierdzenie, że widzę to nieco inaczej, bo przecież ona chciała się bawić etc. Mimo jakiejkolwiek inteligencji dzieciak zawsze będzie tylko dzieciakiem i może, na swój sposób, chciała po prostu mieć wolną drogę do całego tego "funu", z którego ją "wykluczono"... Tylko że nie wyszło i stało się zupełnie odwrotnie, bo została odizolowana od tego, do czego lgnęła. Jeśli jej późniejsze zachowanie ma mieć jakikolwiek sens, skłaniam się właśnie ku takiej opcji - przynajmniej trochę je tłumaczy.
*Mi też przypadło do gustu rozwiązanie z psem, no bo... powiedzmy sobie szczerze, niczym więcej za bardzo nas nie zaskoczyli.*
Lektor... nawet nie wiem, jak to wygląda w wykonaniu lektora i uznam to za wielkie szczęście Very Happy
Poprzedni drablik bardziej mnie ruszył, ale ten też jest ok - zwłaszcza zabawa wykluczeniem mi się spodobała.
weny

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~



[Sherlock BBC][D] Wykluczone 2hqdmyh

~ Stay close to people who feel like sunlight ♡

Powrót do góry Go down
Sponsored content





[Sherlock BBC][D] Wykluczone Empty
PisanieTemat: Re: [Sherlock BBC][D] Wykluczone   [Sherlock BBC][D] Wykluczone Empty

Powrót do góry Go down
 
[Sherlock BBC][D] Wykluczone
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» [Sherlock BBC][D] Umierając [MW/JW]
» [Sherlock BBC][D] Chomik [MH/GL]
» [Sherlock BBC][M] W ciemności [MH/GL]
» [Sherlock BBC/JB][M] To nieistotne [MH/GL]
» [Sherlock BBC][D] Zaufanie

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
~.Imaginarium.~ :: FANFICTION :: Serial & Film & Adaptacje :: Ogólne :: +12-
Skocz do: