~.Imaginarium.~
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaSzukajZaloguj

 

 [SPN][mM] Kiedy przegrywam [BS/C]

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Konto Nieaktywne
Stenograf
Stenograf



Female Liczba postów : 348
Rejestracja : 03/01/2016

[SPN][mM] Kiedy przegrywam [BS/C] Empty
PisanieTemat: [SPN][mM] Kiedy przegrywam [BS/C]   [SPN][mM] Kiedy przegrywam [BS/C] EmptySob 01 Lip 2017, 18:16

Ten tekst nie jest już dostępny na tym forum.


Ostatnio zmieniony przez Olgie. dnia Pią 11 Maj 2018, 13:25, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Lilka
Skryba
Skryba
Lilka


Female Wiek : 57
Skąd : 9 krąg piekielny
Liczba postów : 99
Rejestracja : 16/01/2015

[SPN][mM] Kiedy przegrywam [BS/C] Empty
PisanieTemat: Re: [SPN][mM] Kiedy przegrywam [BS/C]   [SPN][mM] Kiedy przegrywam [BS/C] EmptyPią 14 Lip 2017, 23:04

Olgie napisał:

Crowley wiedział, że to koniec, dalej nie ma już nic. Nie ma Nieba i Piekła, dla niego nie ma nawet Czyśćca. To ostatnia chwila.
Najgorsza jest nicość właśnie. Dopóki czujesz radość lub nienawiść wiesz, że żyjesz. Dopóki ktoś cię kocha lub nienawidzi - wiesz, że żyjesz i wywołujesz emocje. Pustka i brak zainteresowania zabijają dłużej i boleśniej niż negatywne emocje. Wierz mi.
Olgie napisał:


Były Król Piekieł nie wiedział, jak to jest nie istnieć, ale miał wrażenie, że nieistnienie powinno być bardziej...odrealnione.

Uwielbiam to Twoje poczucie humoru. Odnoszę wrażenie, że komizm całej sytuacji w tych słowach został świetnie określony i jestem pod pozytywnym wrażeniem rozwoju jaki nieustannie czynisz by Twoje opka były coraz lepsze. Ironią wywalczyłaś sobie pozycję wśród literatów i tak trzymaj! Rozmowa z Łowcą była dość mało realistyczna i trącąca absurdem. Gombrowicz się do Ciebie uśmiecha, oj uśmiecha.
Olgie napisał:

Rano do Nieba Bobby’ego zapukali dwaj aniołowie.

ABW? Nieee... Mam dziwne skojarzenie z osobami pukającymi do drzwi. Przypomina to wiadome sytuacje znane z życia xD
Crowley w Niebie? Bo piekło zamarzło, węgiel się skończył a nie było środków na opał. Ot co. Cóż, naprawdę lubisz nas podduszać absurdem, ale to Ci się w zasadzie chwali. Życzę weny. Kawal fajnej lektury za nami.

Jakkolwiek nie jestem entuzjastką SPN-u to na Crowleya zawsze popatrzę.
Weny

*ziew* Lilka pada na pyszczek


~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

Nie było, nie ma, nie będzie
Nie każdy pożar wzbudza narodziny feniksa
Niektóre pożary są jak szatańska pożoga
Niszczą wszystko, co się da
Niszczą solidnie to, co zostało nadszarpnięte duchem czasu
Są tylko taką kropką nad "i" prozy życia
Powrót do góry Go down
 
[SPN][mM] Kiedy przegrywam [BS/C]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» [SPN][D] Kiedy facetom zabraknie jaj
» [SPN][T][M] Cztery razy kiedy Castiel ochronił Deana swoimi skrzydłami [DW/C]
» [TOG][M] Co wydarzyło się naprawdę, kiedy Elide zaczęła sypiać w komnacie Manon [EL/MB]
» [GoodOmens][NZ] Kiedy Piekło zamarznie [Pepper/Brian & Crowley/Aziraphale][1/2]
» [BnHA][T][M] Kiedy powiedziałem, że bycie kotem byłoby miłe, nie o to mi chodziło

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
~.Imaginarium.~ :: FANFICTION :: Inne :: Usunięte-
Skocz do: