~.Imaginarium.~
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaSzukajZaloguj

 

 [SPN][mM] Comic Con

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Konto Nieaktywne
Stenograf
Stenograf



Female Liczba postów : 348
Rejestracja : 03/01/2016

[SPN][mM] Comic Con Empty
PisanieTemat: [SPN][mM] Comic Con   [SPN][mM] Comic Con EmptyWto 11 Lip 2017, 17:11

Ten tekst nie jest już dostępny na tym forum.


Ostatnio zmieniony przez Olgie. dnia Pią 11 Maj 2018, 13:24, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Lilka
Skryba
Skryba
Lilka


Female Wiek : 57
Skąd : 9 krąg piekielny
Liczba postów : 99
Rejestracja : 16/01/2015

[SPN][mM] Comic Con Empty
PisanieTemat: Re: [SPN][mM] Comic Con   [SPN][mM] Comic Con EmptyWto 18 Lip 2017, 20:37

Zakończenie dla mnie jest niezrozumiałe, ale pozostała część całkiem spoko. No cóż. Liczyłam, że będzie więcej pikanterii, ale ubicie potwora przez Charlie też w sumie było dość ciekawie określone. Generalnie język był zrozumiały i pełen dowcipów, aż przyjemnie się czytało. Ujęło mnie to:
Olgie napisał:

Nikt nie zauważy od razu zniknięcia dwóch czy trzech nastoletnich, napalonych dziewic, które otwarcie mówią, że mają ochotę stracić cnotę z jakimś przystojnym geekiem.

Urocze. 50 tyś a 3 osoby? Taki tam szczegół. Weny i rozwoju do kolejnych wspaniałych opowiadań.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

Nie było, nie ma, nie będzie
Nie każdy pożar wzbudza narodziny feniksa
Niektóre pożary są jak szatańska pożoga
Niszczą wszystko, co się da
Niszczą solidnie to, co zostało nadszarpnięte duchem czasu
Są tylko taką kropką nad "i" prozy życia
Powrót do góry Go down
Wirka.
Team Heroes
Team Heroes
Wirka.


Female Wiek : 33
Liczba postów : 1403
Rejestracja : 21/12/2014

[SPN][mM] Comic Con Empty
PisanieTemat: Re: [SPN][mM] Comic Con   [SPN][mM] Comic Con EmptySob 12 Sie 2017, 16:40

Hah, cała Charlie Smile Ogólnie - podoba się. Ładnie wplecione w realne wydarzenia, całkiem prawdopodobne, no może pomijając obecność Imago w San Diego [maaaarzeeeeenie <3 ]. Może jedynie... za szybko. Chętnie poczytałabym dłużej o jakimś śledztwie, Charlie zawsze jest jednak za mało.

Swoją drogą masz rację. Takie ComicConowe spendy to naprawdę dobra okazja dla potworów. Przecież po tegorocznym Pyrkonie też szukali jakiegoś chłopaka - mam nadzieję, że się znalazł, choć przyznaję, sprawa mi zupełnie jakoś uciekła z widoku. Trzeba się pilnować. I zawsze zabierać ze sobą drużynę!

To co... idziemy polować?
W.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~


[SPN][mM] Comic Con Giphy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





[SPN][mM] Comic Con Empty
PisanieTemat: Re: [SPN][mM] Comic Con   [SPN][mM] Comic Con Empty

Powrót do góry Go down
 
[SPN][mM] Comic Con
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
~.Imaginarium.~ :: FANFICTION :: Inne :: Usunięte-
Skocz do: