~.Imaginarium.~
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaSzukajZaloguj

 

 [MCU][D] Zazdrość

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Konto Nieaktywne
Stenograf
Stenograf



Female Liczba postów : 348
Rejestracja : 03/01/2016

[MCU][D] Zazdrość Empty
PisanieTemat: [MCU][D] Zazdrość   [MCU][D] Zazdrość EmptySro 18 Paź 2017, 21:49

Ten tekst nie jest już dostępny na tym forum.


Ostatnio zmieniony przez Olgie. dnia Pią 11 Maj 2018, 13:16, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Tony.
Team Heroes
Team Heroes
Tony.


Female Wiek : 27
Skąd : Poznań
Liczba postów : 395
Rejestracja : 19/04/2016

[MCU][D] Zazdrość Empty
PisanieTemat: Re: [MCU][D] Zazdrość   [MCU][D] Zazdrość EmptyWto 09 Sty 2018, 17:52

Okay, mam tylko jedno pytanie. Czemu nie dostałam do tego linka? :X Nie przeglądam forum tak aktywnie jak kiedyś (nie żeby moja aktywność kiedykolwiek była powalająca) i umknęło mi istnienie tego małego cuda. I to ToSta! : D

Przede wszystkim dzięki za pamięć i za dedykację i za życzenia, ale teraz rzeczy ważne:

-jesli Tony i pizza są umieszczeni w jednym akapicie to znaczy, że piszesz go dobrze. A jeśli do tego padają "hektolitry kawy" to cóż - ja to kupuję Very Happy i nam tu na myśli takiego Tony'ego, a nie pizzę i hektolitry kawy. Bo to swoją drogą. XD

- chyba wiem, co dokladnie śniło się Stephenowi... <3 Very Happy

- Jarvis też może być zazdrosny! W końcu projektowało go najbardziej zazdrosne stworzenie świata na swój obraz i podobieństwo! (Ale może za dużo naczytałam sie i napisałam Ficków w których Jarvis jednak... Bardziej "żyje" niż w kanonie... Jop. Pewnie tak.)

- no i zazdrosna peleryna... To kanon. Powinien być kanonem. Jest kanonem, prawda, czy to tylko znowu moja wyobraźnia natchniona twoim drabblem? :p


Ogólnie jeszcze raz dziękuję, jest śliczne, jest zabawne, pasuje mi i do uniwersum i do ToSta, więc... Może się kiedyś przerzucisz z Sherlocka na Marvela? Czytałabym Very Happy

Pozdrawiam i niech Wen zawsze Ci sprzyja,
Tony.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

Sometimes you gotta run before you can walk

Vi stands for Victory, didn't you know?
[MCU][D] Zazdrość Vignet12
Powrót do góry Go down
 
[MCU][D] Zazdrość
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
~.Imaginarium.~ :: FANFICTION :: Inne :: Usunięte-
Skocz do: