~.Imaginarium.~
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaSzukajZaloguj

 

 [DC Comics][T][mM] Świat jest lepszy z tobą [BW/WW]

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Lampira7
Pisarz
Pisarz
Lampira7


Female Liczba postów : 1140
Rejestracja : 16/01/2015

[DC Comics][T][mM] Świat jest lepszy z tobą [BW/WW] Empty
PisanieTemat: [DC Comics][T][mM] Świat jest lepszy z tobą [BW/WW]   [DC Comics][T][mM] Świat jest lepszy z tobą [BW/WW] EmptyCzw 08 Mar 2018, 18:56

Tytuł: Świat jest lepszy z tobą
Oryginalny tytuł: A Better World With You
Autor: BatFlash11
Fandom: Liga Sprawiedliwych
Pairing: Bruce Wayne/Wally West
Uwagi: Akcja dzieje się po „Lepszym Świecie”, gdy Lord Batman żegna się z Ligą Sprawiedliwch
Zgoda na tłumaczenie: Czekam
Tłumaczenie: Lampira7
Beta:  PersianWitch
Link: https://archiveofourown.org/works/10972284

Świat jest lepszy z tobą


— Hej, trzymaj się grupy… co oznacza, że musisz być blisko — powiedział z zarozumiałym uśmiechem Flash.

— Chodź, Jimini — zawołał John, a reszta drużyny zwróciła się w stronę zielono-czarnego portalu, który miał zabrać ich do ich własnego wymiaru.

Flash odwrócił się z zamiarem odejścia, ale zatrzymał się, gdy poczuł rękę chwytającą go za ramię. Obrócił się i stanął twarzą w twarz z Batmanem, a raczej Batmanem z Ligii Panów. Potem, zanim się zorientował, poczuł jak jego ciało zostało pociągnięte do przodu, gdy jedno  ramię owinęło się wokół jego pleców, a drugie okrążyło jego talię. Wally na chwilę zamarł w szoku. Jego oczy były szeroko otwarte ze zdziwienia za szkłami jego maski. Kątem oka zobaczył Batmana, swojego Batmana, obserwującego ich. Nie wydawał się zaskoczony tym, a jeśli nawet był, to nie pokazał tego. Lord Batman zacisnął swój uścisk i wziął głęboki oddech i... wąchał go? Okej, to było bardzo dziwne. Bats go przytulał, a teraz to?

— Dobrze było cię ponownie zobaczyć, Wally.

Och. Och. I nagle przytulał go z powrotem. Postanowił zignorować fakt, że ten człowiek znał jego tożsamość, ponieważ, dajcie spokój, ten koleś był Batmanem. Wally miał podejrzenia, że jego Batman wiedział, kto był za maską Flasha. Wtedy pojawiła się myśl, że może ten mężczyzna wiedział to tylko dlatego, ponieważ jego Flash był martwy. Musiał go zdemaskować i zidentyfikować, aby powiedzieć jego rodzinie i w pracy, że nie wróci. Musiał go pochować.

— Flash. Czas iść.

To był jego Batman, który stał obok portalu. Niechętnie, drugi Batman odsunął się. Jego dłonie pozostały na bicepsach Wally’ego i ścisnęły je delikatnie, gdy rzucił młodszemu mężczyźnie jeszcze jedno ostatnie spojrzenie. Wydawało się, że próbuje zapamiętać każdy szczegół, tak jakby miał go już nigdy nie zobaczyć. Bo tak było. Po chwili, odetchnął i odszedł, odwracając się. Flash obserwował go, widząc jak wrócił na chwilę do komputera, po czym podszedł do jego Batmana. Część Wally’ego, nie całym sobą miał nadzieję, że jego Batman nigdy nie będzie taki smutny. Zwłaszcza z jego powodu. Opuścił głowę i podszedł, nie, pobiegł do portalu. Wiedząc, że drugi Batman go obserwuje, spojrzał do tyłu, chcąc żeby ta dziura, którą zostawiła śmierć jego odpowiednika, została trochę wypełniona, nawet jeśli tylko przez kilka sekund. Potem wbiegł do portalu i wrócił do domu.

Lord Batman patrzył, jak Flash odchodzi, ignorując ból w piersi, spowodowany tym, że Wally odszedł. Na zawsze. Jeszcze raz. Przeniósł wzrok na drugiego Batmana, który wciąż patrzył na niego z nieczytelnym wyrazem twarzy. Posłał mu takie samo spojrzenie i przez kilka chwil wpatrywali się w siebie, zanim w końcu westchnął.

— Powiedz mu.

Serce zabiło mu w piersi. Potem nastąpiło skinięcie głowy. Następnie, Batman odwrócił się i również przeszedł przez portal.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

2024 rok
Opublikowałam 104 rozdziałów
Opublikowałam 16 miniaturek
Rozpoczęłam 14 opowiadań
Zakończyłam 10 opowiadań
Rozpoczęłam 5 nowych serii
Zakończyłam 2 serie

Szukam bety! Zainteresowanych proszę o kontakt.
Powrót do góry Go down
JokerFox.
Team Villains
Team Villains
JokerFox.


Female Wiek : 29
Skąd : Poznań
Liczba postów : 846
Rejestracja : 21/12/2014

[DC Comics][T][mM] Świat jest lepszy z tobą [BW/WW] Empty
PisanieTemat: Re: [DC Comics][T][mM] Świat jest lepszy z tobą [BW/WW]   [DC Comics][T][mM] Świat jest lepszy z tobą [BW/WW] EmptyPon 12 Lip 2021, 22:45

[DC Comics][T][mM] Świat jest lepszy z tobą [BW/WW] FKNd5OM

Jako że nie czytam komiksów DC trudno mi odnieść się do całej przedstawionej tu sytuacji, ale myślę, że wystarczająco dobrze nakreślone jest tło, bym zrozumiała zaistniałą scenę, a ta z kolei... łamie mi trochę serce. Biedny Batman, niezależnie od tego, o którym uniwersum mowa. Mam nadzieję, że faktycznie "ten Batman" powie "temu Flashowi", co do niego czuje - zanim ten umrze. Nie dziwi mnie, że "inny" Bruce potrzebował chociaż chwili, by przytulić dawnego przyjaciela/kochanka, którego w swojej rzeczywistości utracił.
Całkiem udany kawałek, nie mam nic przeciwko większej ilości takich - może nawet wpadnę dzięki temu w DC fandom? Who knows.

Dzięki, Weny!
JokerFox.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

What good comes of something
When I'm just the ghost of nothing, nothing?
I'm just the man on the balcony
Singing "nobody will ever remember me"
(...)
A
composer but never composed
Singing "I only want what I can't have"
I only want what I can't have.


~*~*~

[DC Comics][T][mM] Świat jest lepszy z tobą [BW/WW] TnTYADJ
Powrót do góry Go down
https://imaginarium.forumpolish.com
 
[DC Comics][T][mM] Świat jest lepszy z tobą [BW/WW]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» [MCU/DC Comics][T][M] Opuszczając ten świat
» [DC Comics][T][M] Nigdy nie jest za daleko [BW/WW]
» [DC Comics][T][M] Przytulanki Batflasha [BW/WW]
» [DC Comics][T][Z] Szukając pomocy [BW/WW](5/5)
» [MCU/DC Comics][T][M] Pajęcza głowa

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
~.Imaginarium.~ :: FANFICTION :: Anime & Manga/Komiks & Serial/Film animowany :: Yaoi/Slash :: +12-
Skocz do: