~.Imaginarium.~
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaSzukajZaloguj

 

 [HP][D] Kij od miotły

Go down 
+3
Myst
Wirka.
Thallia z Yggdrasilu
7 posters
AutorWiadomość
Thallia z Yggdrasilu
Skryba
Skryba
Thallia z Yggdrasilu


Female Wiek : 22
Skąd : Międzywymiar
Liczba postów : 1
Rejestracja : 07/03/2020

[HP][D] Kij od miotły  Empty
PisanieTemat: [HP][D] Kij od miotły    [HP][D] Kij od miotły  EmptyNie 08 Mar 2020, 12:55

Fandom: Harry Potter
Autor: Thallia z Yggdrasilu
Beta: ?
Pairing: niespodzianka
Gatunek: humor?
NA:
nota:
Tak powinien wyglądać nagłówek przed tekstem - pozwoliłam sobie pomóc i na początek wypełnić go za Ciebie Smile Pozdrawiam. W.



Kij od miotły



Uwielbiała ten długi twardy trzon, był zawsze, kiedy go potrzebowała . Z nim mogła wszystko - była tego pewna. Towarzyszył jej od najmłodszych lat, poznali się przecież jeszcze przed Hogwartem. Wszyscy wiedzieli, że są sobie przeznaczeni. Twarda struktura pod jej zaciśniętymi palcami. Przesunęła dłonią po całej długości i rozkoszowała się znajomym uczuciem, robiła to już tyle razy, a zawsze przynosiło jej to tyle samo przyjemności. Czuła jak unosi się wysoko jak jeszcze nigdy... i nagle zaczęła spadać. A może lecieć w dół? Jedno było pewne, z nim da sobie radę, choćby nie wiem co. Bo Rolanda Hooch bardzo kocha kij od miotły...

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

Thalia z Yggdrasilu
Powrót do góry Go down
https://miedzywymiarowy-port.blogspot.com
Wirka.
Team Heroes
Team Heroes
Wirka.


Female Wiek : 33
Liczba postów : 1403
Rejestracja : 21/12/2014

[HP][D] Kij od miotły  Empty
PisanieTemat: Re: [HP][D] Kij od miotły    [HP][D] Kij od miotły  EmptyNie 08 Mar 2020, 23:27

Jako, że jesteś nową autorką na forum, uprzedzę - mamy taki zwyczaj - my, starcy i weterani forów - że zwykle w komentarzach staramy się napisać kilka słów zarówno o stronie fabularnej/wrażeniach, jak i o stronie technicznej. I ja też tak zrobię Smile

Sugestywne Smile Lubię dziwne parringi, również te z przedmiotami, które czasami potrafią wypaść nawet ciekawiej. Prawdę mówiąc, na tyle dobrze dobrałaś słowa, że gdyby ktoś chciał tu dojrzeć więcej, niż pełen satysfakcji lot na miotle - to dojrzy.
Co do warstwy technicznej, jako, że jest to drabble, warto by dopracować każdy przecinek. Dlatego z takich drobnych rzeczy do poprawy:

Cytat :
Uwielbiała ten długi twardy trzon, był zawsze, kiedy go potrzebowała .
tu Ci się wkradła niepotrzebna spacja przed kropką, oraz powtórzenie czasownika "był/była" w dwóch pierwszych zdaniach, poza tym ok.

Reasumując, całkiem nieźle. Chętnie poczytam więcej Smile
W.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~


[HP][D] Kij od miotły  Giphy
Powrót do góry Go down
Myst
Team Heroes
Team Heroes
Myst


Female Wiek : 31
Liczba postów : 600
Rejestracja : 21/12/2014

[HP][D] Kij od miotły  Empty
PisanieTemat: Re: [HP][D] Kij od miotły    [HP][D] Kij od miotły  EmptyPon 09 Mar 2020, 23:29

Przez całe drabble myślałam, że to o Ginny. Rolanda Hooch niby też pasuje, ale jak już mój mózg raz sobie to zilustrował, to niestety na Rolandę przestawić się nie chce.

Drabble jest sugestywne, ale sporo już takich sugestywnych drabbli napisano. Jestem ciekawa, jak wyglądają twoje dłuższe teksty.

Pozdrawiam i weny życzę,
Myst.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

[HP][D] Kij od miotły  MJVczC6

To grant another chance means to give opportunity to correct past mistakes.

[HP][NZ] Jak przestać, jak zacząć [PW/CC][6/8]
Aktualizacja: 24.12.2020
[BnHA][NZ] Niebo pełne słońca [IM/TS][4/?]
Aktualizacja: 24.12.2020

— Moje wszystkie teksty —

Powrót do góry Go down
http://motylebezskrzydel.blogspot.com/
Salomanka
Team Villains
Team Villains
Salomanka


Female Wiek : 32
Skąd : Kołobrzeg
Liczba postów : 746
Rejestracja : 17/01/2015

[HP][D] Kij od miotły  Empty
PisanieTemat: Re: [HP][D] Kij od miotły    [HP][D] Kij od miotły  EmptyPon 16 Mar 2020, 01:03

Jak już się wie, że rzecz ma się Rolandy Hooch, to znacznie łatwiej jest przyswoić sobie taki pairing. Chyba również początkowo typowałam bardziej Ginny, chociaż to znacznie mniej oczywista partnerka. Tekst nie jest ani innowacyjny, ani błyskotliwy, i ja na pewno powalczyłabym z interpunkcją i szykiem zdań, ale całość wypada całkiem nieźle. Jest nietypowa, niebanalna, oferuje nam nowe spojrzenie na znajomy przedmiot, pomijaną zwykle postać, i przypomina o tym, że nawet najtrwalsze związki mają różne tła emocjonalne. To dużo jak na drabble! Powodzenia w dalszym kombinowaniu z innymi tekstami Wink
Powrót do góry Go down
Disharmony
Team Heroes
Team Heroes
Disharmony


Female Wiek : 27
Skąd : Bydgoszcz
Liczba postów : 609
Rejestracja : 20/01/2015

[HP][D] Kij od miotły  Empty
PisanieTemat: Re: [HP][D] Kij od miotły    [HP][D] Kij od miotły  EmptyWto 24 Sie 2021, 23:45

Hmm, okej, do pairingu niespodzianki trochę brakowało mi braku tytułu chyba Very Happy ALbo chociaż jakiś inny, bo wiadome było że miotła, a jak ona, to kto, jeśli nie nauczycielka latania na miotle? Inną możliwością był harry, jakby nie patrzeć, latał jako mały bejbiś, mamy to na fotce! Ale no, raczej nie miałby takich wspomnień Very Happy Chociaż, wyobraźcie sobie Harry\ego zamiatającego dom i mizdrzącego się do miotły <3 Dosiadającego ją… o nie, nie, to idzie zbyt daleko! Very Happy Przyjemne maleństwo!

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

Zamierzam rozpalić ogień w twoich zimnych oczach ~

[HP][D] Kij od miotły  B5pMaSR

[HP][D] Kij od miotły  Tumblr_o9jwcyvean1tg9m4fo1_500


~ Wielbię cię ~

Powrót do góry Go down
http://www.topkoty.pl
Alexandrine
Team Villains
Team Villains
Alexandrine


Female Wiek : 31
Skąd : Ostrów Wielkopolski
Liczba postów : 225
Rejestracja : 21/12/2014

[HP][D] Kij od miotły  Empty
PisanieTemat: Re: [HP][D] Kij od miotły    [HP][D] Kij od miotły  EmptySro 25 Sie 2021, 17:22

Wattpad i jakoś mnie to nie dziwi. Ostatnio nawet tłumaczyłam chłopakowi czym jest ta strona xDD Także taki zbieg okoliczności… co do samej Hooch, to no cóż… to było przewidywalne? Z jej ostrym charakterem, tylko taka twarda sztuka mogła sobie dać radę, co nie? xDD  Obstawiam, że przeprowadza ostre dyskusje na temat strategii przy czymś.. em… wilogtnym.. em.. mokrym.. hmm.. płynnym xD
Weny,
Alexa

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

Już niedługo powiem: „Dzień dobry Harry”, a ty z uśmiechem odpowiesz: „Witaj w domu Draco”.
Powrót do góry Go down
Fia.
Team Villains
Team Villains
Fia.


Female Wiek : 33
Skąd : Poznań
Liczba postów : 410
Rejestracja : 23/12/2014

[HP][D] Kij od miotły  Empty
PisanieTemat: Re: [HP][D] Kij od miotły    [HP][D] Kij od miotły  EmptySro 25 Sie 2021, 17:28


Tytuł mógł mi co nieco podpowiedzieć, prawda? A jednak... Chyba nie zadziałało do końca. Bo absurd tego paringu mnie przygniótł (chociaż w sumie, jest wcale logiczny, jak na paringi ciekawe i z obiektami nieożywionymi).

Generalnie, absurd tego tekstu powoduje zwarcie w moim mózgu. Nie jest to tekst zły, ale co najmniej absurdalny. Tylko, że mi się ten absurd podoba. Czasami absurdy są dobre. I to, jak bawisz się słowem - gdyby nie tytuł, mogłabyś czytelnika trochę dłużej potrzymać w niepewności, co do “istoty” z tego tekstu.

Weny, niech zawsze Ci sprzyja,
Fia.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

[HP][D] Kij od miotły  185163a92861cff084f0f519850b7927a8896c81_hq

Powrót do góry Go down
Sponsored content





[HP][D] Kij od miotły  Empty
PisanieTemat: Re: [HP][D] Kij od miotły    [HP][D] Kij od miotły  Empty

Powrót do góry Go down
 
[HP][D] Kij od miotły
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
~.Imaginarium.~ :: FANFICTION :: Literatura & Ekranizacja :: Harry Potter :: Ogólne :: +12-
Skocz do: