~.Imaginarium.~
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaSzukajZaloguj

 

 [HP][D] Ogień, który we mnie płonie

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Disharmony
Team Heroes
Team Heroes
Disharmony


Female Wiek : 27
Skąd : Bydgoszcz
Liczba postów : 609
Rejestracja : 20/01/2015

[HP][D] Ogień, który we mnie płonie Empty
PisanieTemat: [HP][D] Ogień, który we mnie płonie   [HP][D] Ogień, który we mnie płonie EmptyWto 07 Kwi 2020, 20:39

Worek numer 4, prompt 3:
Cytat :
Napisz tekst z punktu widzenia przedmiotu, należącego do bohatera/villaina

Fandom: Harry Potter
Autor: Disharmony
Beta: brak

Ogień, który we mnie płonie



Ciasno. Tak bardzo ciasno. Nie miał jak się poruszyć, nawet, gdyby chciał. Nie pamiętał, ile już tak trwał, otoczony tą przyjemną ciasnotą. Tak naprawdę świata zewnętrznego nie oglądał zbyt często, jedynie w nastrojowych, pełnych napięcia momentach. Wówczas tryskał bez skrępowania, wydalając z siebie wszystko, co tak długo trzymał wewnątrz. Nagle dobiegł go szelest szat i poczuł, jak wprawna, pewna siebie dłoń chwyta go u nasady i mocno ściska. Przyjemne ciepło rozlało się po całej jego długości; gdyby mógł, zamruczałby z rozkoszy, dawno nie otrzymał już tyle czułości od swojego pana. Zazwyczaj ten był zajęty wymyślnymi torturami, pozostawiając go skrytego głęboko pod ciężkimi szatami. Teraz jednak te smukłe palce ciągnęły go i ściskały, wyjmując na zewnątrz, a on już gotował się, pełen napięcia, wiedząc, co go czeka.

- Incendio – Fala ciepła przetoczyła się przez całą jego długość, kiedy Czarny Pan pozwolił mu przysłużyć się światu i rozpalić ogień w jego kominku.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

Zamierzam rozpalić ogień w twoich zimnych oczach ~

[HP][D] Ogień, który we mnie płonie B5pMaSR

[HP][D] Ogień, który we mnie płonie Tumblr_o9jwcyvean1tg9m4fo1_500


~ Wielbię cię ~

Powrót do góry Go down
http://www.topkoty.pl
Salomanka
Team Villains
Team Villains
Salomanka


Female Wiek : 32
Skąd : Kołobrzeg
Liczba postów : 746
Rejestracja : 17/01/2015

[HP][D] Ogień, który we mnie płonie Empty
PisanieTemat: Re: [HP][D] Ogień, który we mnie płonie   [HP][D] Ogień, który we mnie płonie EmptyCzw 09 Kwi 2020, 00:04

Dlaczego tak łatwo jest pisać o różdżkach? Wink
Dobry pomysł, dlatego, że Voldemort faktycznie rzadko sam czarował, on raczej wydawał polecenia, wykorzystywał swój urok (za młodu) lub potęgę (sławę, wzbudzane przerażenie, zwał jak zwał) do osiągania swoich celów, potrafił sobie każdego omotać na wiele sposobów, ale magia... Nie popisywał się nią. Siła i przewaga, jaką miał, były jakby pomimo magii, nie dzięki niej. Może Riddle był bardziej uczepiony świata mugoli, niż nam się to wydaje...? Hm.
Tak czy inaczej, wyobraźnia pracuje, całość prezentuje się nieźle. Zmyślne.
Powrót do góry Go down
Myst
Team Heroes
Team Heroes
Myst


Female Wiek : 31
Liczba postów : 600
Rejestracja : 21/12/2014

[HP][D] Ogień, który we mnie płonie Empty
PisanieTemat: Re: [HP][D] Ogień, który we mnie płonie   [HP][D] Ogień, który we mnie płonie EmptyPon 13 Kwi 2020, 15:14

[HP][D] Ogień, który we mnie płonie Oy7AOJU

13. Skomentuj odnosząc się/stylizując się na dowolną doktrynę/wyznawcę/twórcę postaw moralnych/filozoficznych. - nihilizm

Jakiż jest sens trwania dla tej różki? Czy pan użyje jej raz, czy użyje jej tuzin razy - czy to ma znacznie? I tak powróci do cienia, odłożona na bok, prawie zapomniana. Nie jest ona dla niego niczym więcej niż narzędziem. I nigdy niczym więcej się nie stanie.

Czy jej przywiązanie różdżki pana jest szczere, czy to tylko zwykła ułuda? Ona pragnie być wykorzystana, jednak tak naprawdę nie obchodzi jej, kto przeleje przez nią to upragnione ciepło. Może służyć jemu, może służyć jego wrogowi, zawsze posłuszna i chętna, aby zgarnąć dla siebie odrobinę czułości.

Nie ma żadnej więzi między panem a różdżką, a magia jest jedynie surowcem wymiennym. Tym, co ma mag i tym, czego pragnie różdżka. Niczym więcej.

Czy mają jeszcze jakąś głębię słowa pozdrowienia?
Myst

PS. Bardzo aluzyjne drabble Wink

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

[HP][D] Ogień, który we mnie płonie MJVczC6

To grant another chance means to give opportunity to correct past mistakes.

[HP][NZ] Jak przestać, jak zacząć [PW/CC][6/8]
Aktualizacja: 24.12.2020
[BnHA][NZ] Niebo pełne słońca [IM/TS][4/?]
Aktualizacja: 24.12.2020

— Moje wszystkie teksty —

Powrót do góry Go down
http://motylebezskrzydel.blogspot.com/
Wirka.
Team Heroes
Team Heroes
Wirka.


Female Wiek : 33
Liczba postów : 1403
Rejestracja : 21/12/2014

[HP][D] Ogień, który we mnie płonie Empty
PisanieTemat: Re: [HP][D] Ogień, który we mnie płonie   [HP][D] Ogień, który we mnie płonie EmptySob 31 Lip 2021, 01:06

[HP][D] Ogień, który we mnie płonie Oy7AOJU

Hah, jakie urocze <3 No dosłownie różdżki mają niesamowity potencjał fickogenny, wszak samo "polerowanie różdżki" totalnie weszło nam do języka Wink Świetnie ujęta forma do samego końca dwuznaczna Very Happy Nie mogę nic poradzić, że od razu przychodzą mi na myśl inne wariacje z użyciem różdżki - bo, czy myślałaś kiedyś, ile dzieciaków było na tyle głupich/szalonych/odważnych/zdesperowanych, by posłużyć się swoją różdżką w TEN sposób? O całym spektrum magii "erotycznej" nie wspomnę. Nawet nie chcę myśleć, ile razy Pani Pomfrey musiała naprawiać efekty nieudanych zaklęć powiększających przyrodzenie - bo wiadomo, że WIĘKSZOŚĆ chłopaków by spróbowała Razz
Wenuj się i wracaj do pisania!
W.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~


[HP][D] Ogień, który we mnie płonie Giphy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





[HP][D] Ogień, który we mnie płonie Empty
PisanieTemat: Re: [HP][D] Ogień, który we mnie płonie   [HP][D] Ogień, który we mnie płonie Empty

Powrót do góry Go down
 
[HP][D] Ogień, który we mnie płonie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
~.Imaginarium.~ :: FANFICTION :: Literatura & Ekranizacja :: Harry Potter :: Ogólne :: +12-
Skocz do: