~.Imaginarium.~
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaSzukajZaloguj

 

 [BOP][mM]Margarita i maseczki z brokatem

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
DreamsConstellation
Bard
Bard
DreamsConstellation


Female Wiek : 30
Skąd : Neptun
Liczba postów : 210
Rejestracja : 01/11/2018

[BOP][mM]Margarita i maseczki z brokatem  Empty
PisanieTemat: [BOP][mM]Margarita i maseczki z brokatem    [BOP][mM]Margarita i maseczki z brokatem  EmptyPią 15 Maj 2020, 17:33

[BOP][mM]Margarita i maseczki z brokatem  MhvZ0e4


Fandom: BOP, DC
Autor: DreamsConstellation
Beta: -
Gatunek: gen fluff 
Ostrzeżenia: brak
N/A: Mały tekścik powstały w związku z filmem Ptaki Nocy Smile Akcja ficzka rozgrywa się po wydarzeniach przedstawionych w filmie.

Margarita i maseczki z brokatem
 
            Harley leżała na kanapie, tuląc się do Bruce’a i pojękując cicho. Hiena wtórowała jej smutno, wyraźnie zrozpaczona, że jej pani coś się dzieje. 
            — Możesz przestać? — syknęła Cassandra, nie mogąc już dłużej znieść tych jęków. — Co z tobą, Harley? 
            — Mam okres, okej? I bardzo źle się czuję. 
            Cass jęknęła w duchu, ale doskonale wiedziała co może poprawić humor przyjaciółce w obecnej sytuacji. Chwyciła za telefon i pół godziny później do ich mieszkania wpadły jak burza Helena, Dinah i Renee, wraz z ekwipunkiem przydatnym podczas takich babskich spotkań. 
            — Wstawaj Harley — krzyknęła Dinah, rzucając w nią najnowszym numerem Cosmo. — Pora na babski wieczór. 
            — Nie mam ochoty — miauknęła Quinn, zwijając się w kłębek na kanapie i przytulając mocniej do Bruce’a. 
            — Chyba wiem co postawi cię na nogi — Renee postawiła na stole torbę z zakupami i wyciągnęła z niej tequilę, cointreau i kilka limonek. Harley lekko uniosła głowę. — Całe szczęście, że wciąż pamiętam, gdzie trzymają zarekwirowany alkohol z przemytu. 
            — Chcesz powiedzieć, że zwinęłaś to policji? — Helena uniosła brwi. 
            — Tak i co z tego? Przecież i tak już dla nich nie pracuję. — Montroya wzruszyła ramionami, na co Helena westchnęła ciężko.
            — Zdaje mi się, że stawiasz nas w złym świetle, Renee. 
            — Co to? — przerwała im Cass, wyczuwając nadciągającą burzę i wyciągając kolejną rzecz z torby.
            — Maseczki do twarzy w kształcie pyska jednorożca. z brokatem — odparła Dinah, spoglądając na Harley kątem oka. 
            Dziewczyna na te słowa poderwała się z kanapy i doskoczyła do nich z radosnym piskiem — O rany! Pokaż, pokaż, pokaż! Ale śliiiiiczne! — chwyciła jedno z opakowań z maseczkami. — No, co z tą Margaritą, Renee? 
            — Się robi. — Renee zasalutowała. — Macie tu shaker? 
            — Trzecia szafka od lewej, górna półka, — odparła szybko Cass. 
            — Pomóż mi, dziecinko — poprosiła Montroya. — Trzeba wycisnąć sok z tych limonek.
            Cass wyszczerzyła zęby w podstępnym uśmiechu. — Ale dacie mi się napić? 
            — Kilka łyków. — Była policjantka pogroziła palcem. — I ani kropli więcej. 
 
            Dwadzieścia minut później, wszystkie siedziały w kręgu na dywanie z maseczkami na twarzach, śmiejąc się głośno i popijając drinki. 
            — Dziewczyny, dzięki — westchnęła nagle Harley. — Właśnie tego było mi dziś trzeba.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

[BOP][mM]Margarita i maseczki z brokatem  8Wg3Z2B
Powrót do góry Go down
Niezabudka
Skryba
Skryba
Niezabudka


Female Skąd : Z Wenus
Liczba postów : 144
Rejestracja : 15/03/2020

[BOP][mM]Margarita i maseczki z brokatem  Empty
PisanieTemat: Re: [BOP][mM]Margarita i maseczki z brokatem    [BOP][mM]Margarita i maseczki z brokatem  EmptyPią 10 Lip 2020, 13:47

Przyznaję się bez bicia - nie oglądałam filmu, ale zajrzałam tu z ciekawości i cieszę się, że tak się stało. Znów upewniłam się w przekonaniu, że uwielbiam Twoje wartkie dialogi Smile Uważam, że byłabyś świetnym scenarzystą Very Happy

Życzę weny! :*
Powrót do góry Go down
 
[BOP][mM]Margarita i maseczki z brokatem
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
~.Imaginarium.~ :: FANFICTION :: Serial & Film & Adaptacje :: Ogólne :: +12-
Skocz do: