~.Imaginarium.~
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaSzukajZaloguj

 

 [HP][D] Makijaż [HP/GW]

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Alexandrine
Team Villains
Team Villains
Alexandrine


Female Wiek : 31
Skąd : Ostrów Wielkopolski
Liczba postów : 225
Rejestracja : 21/12/2014

[HP][D] Makijaż [HP/GW]  Empty
PisanieTemat: [HP][D] Makijaż [HP/GW]    [HP][D] Makijaż [HP/GW]  EmptyCzw 12 Sie 2021, 16:56

b]Fandom[/b]: Harry Potter
Autor: Alexandrine
Beta: brak
Parring: Harry Potter/Ginny Weasley
Gatunek: humor
Nota : 100 słów bez tytułu
Nota 2: tekst realizuje prompt numer 9 z worka numer 5 w akcji H&V II.


[HP][D] Makijaż [HP/GW]  327epl10


Makijaż

Budzi ją głośne nucenie z głębi domu, z kuchni. Zastanawia się, jak można być takim żywym od rana? Radosny poranek to powinien być oksymoron, szczególnie w takie dni jak ten, gdy jedyne o czym marzy to ocean kawy. Może dwa.
— Harry, zlituj się
— Dzie….eee… Ginny? — przerażenie malujące się w oczach chłopaka było dekoncentrujące — Dobrze się czujesz ?
— Poza tym, że mnie wyrwałeś z snu?
— Chyba z grobu…
Wstaję z zdezorientowaną miną, kierując się do łazienki. Naprawdę nie mogła wyglądać aż tak źle. Makijaż powinien załatwić sprawę...
— O kurwa. Jestem zombie!!!
Albo i nie.


Ostatnio zmieniony przez Alexandrine dnia Pią 13 Sie 2021, 06:12, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Disharmony
Team Heroes
Team Heroes
Disharmony


Female Wiek : 27
Skąd : Bydgoszcz
Liczba postów : 609
Rejestracja : 20/01/2015

[HP][D] Makijaż [HP/GW]  Empty
PisanieTemat: Re: [HP][D] Makijaż [HP/GW]    [HP][D] Makijaż [HP/GW]  EmptyCzw 12 Sie 2021, 16:58

Wstaje, nie wstaję Wink

I jeeny, totalnie zgadzam się z Sal. Dlaczego ona?! Kto pisze Harry'ego z Ginny, a tfu! Niestety, powinna być jakaś cenzura na tym forum! Precz z taką obrazą! Very Happy

A bez żartów, fajnie napisane, może zamist kurwy widziałabym cholerę, jakoś tak bardziej kojarzy mi się z serią, ale to też moga być tam jakieś osobiste wyobrażenia, jak już ustaiłam, książki mam dawno za sobą i pamięć już nie ta. Wiele osób podobnoż bez kawy nie funkcjonuje, ja z pierwszym dźwiękiem budzika jednak zazwyczaj czuję się, jakbym mogła świat podbijać, także totalnie tego nie rozumiem :d A już myślałam, że Ginny może poszła spać z rozmazanym makijażem po kąpieli czy coś Very Happy A tu taka oczywista oczywistość!

Weny, Alex!

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

Zamierzam rozpalić ogień w twoich zimnych oczach ~

[HP][D] Makijaż [HP/GW]  B5pMaSR

[HP][D] Makijaż [HP/GW]  Tumblr_o9jwcyvean1tg9m4fo1_500


~ Wielbię cię ~



Ostatnio zmieniony przez Disharmony dnia Nie 22 Sie 2021, 22:50, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://www.topkoty.pl
Salomanka
Team Villains
Team Villains
Salomanka


Female Wiek : 32
Skąd : Kołobrzeg
Liczba postów : 746
Rejestracja : 17/01/2015

[HP][D] Makijaż [HP/GW]  Empty
PisanieTemat: Re: [HP][D] Makijaż [HP/GW]    [HP][D] Makijaż [HP/GW]  EmptyCzw 12 Sie 2021, 17:02

Samo założenie jest dobre i w pełni się z nim zgadzam – także jestem zombie bez kawy, i to chyba nawet bardziej z przyzwyczajenia niż z prawdziwej potrzeby delektowania się, rozbudzania tym boskim naparem, tą ambrozją, pyszną, mocną i gorzką porcją doskonałości na rozpoczęcie dnia. Rozumiem więc Ginny, jej potrzebę napicia się czegoś ciepłego zanim wejdzie na nowy tryb i rozpocznie dzień. Tylko... dlaczego to musi być właśnie ona? Ugh, wrzuć kogokolwiek na jej miejsce i będę szczęśliwsza, pewnie nawet Rona jakoś dałabym radę łatwiej przecierpieć od niej. Bleeeeee. Ale Ronald nie potrzebuje tapety... No to może Cho? Spróbuję to sobie wyobrazić z nią... Hmm... Tak, jest lepiej. Nieznacznie, ale lepiej xD
A poza tym – czas ci pływa, co? XD To nic, do się poprawić bez szkody dla tekst i limitu słów, a doskonale rozumiem presję, w jakiej powstawały teksty xD Też mam nadzieję, że moje zostaną ocenione ulgowo Very Happy Niewielka korekta spokojnie załatwi wszystkie niedociągnięcia, nie ma błędów wypalających oczy, jest naprawdę przyzwoicie.
Nie wiem, jak na to wpadłaś, co cię natchnęło i jak się z tym wyrobiłaś, ale sama idea, rozwinięcie promptu, jest dobre. Niewyszukane, ale dobrze się broni. Pogrąża trochę Ginny, więc mnie się podoba, wiadomo.
„Nie pisz” dalej xD

Alexandrine likes this post

Powrót do góry Go down
Sponsored content





[HP][D] Makijaż [HP/GW]  Empty
PisanieTemat: Re: [HP][D] Makijaż [HP/GW]    [HP][D] Makijaż [HP/GW]  Empty

Powrót do góry Go down
 
[HP][D] Makijaż [HP/GW]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
~.Imaginarium.~ :: FANFICTION :: Literatura & Ekranizacja :: Harry Potter :: Ogólne :: +12-
Skocz do: