~.Imaginarium.~
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaSzukajZaloguj

 

 [HP][D] Drobne przyjemności [LM/HA]

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Disharmony
Team Heroes
Team Heroes
Disharmony


Female Wiek : 27
Skąd : Bydgoszcz
Liczba postów : 609
Rejestracja : 20/01/2015

[HP][D] Drobne przyjemności [LM/HA] Empty
PisanieTemat: [HP][D] Drobne przyjemności [LM/HA]   [HP][D] Drobne przyjemności [LM/HA] EmptyWto 17 Sie 2021, 20:43

Autor: Disharmony
Beta: Brak
Pairing: Lucjusz x Hanna Abbott
Fandom: Harry Potter
Gatunek: H/C
Ostrzeżenia: Brak
A/N: Rozdziewiczam 6 worek Wink 4. Lucjusz Malfoy / Hanna Abbott; 200słów

Drobne Przyjemności



Drobne przyjemności. Palce wplątane w długie, jasne pukle.

Kiedy wracał ze spotkań z Czarnym Panem, lubił wylegiwać się w dużej wannie z gorącą wodą. Jego włosy swobodnie unosiły się na wodzie, a on rozmasowywał obolałe ciało, myśląc o czekającej go, kolejnej drobnej przyjemności.

Gdy ostatnie bąbelki pękały, a on podnosił się w całej swojej okazałości, nie czekał, aż jego włosy wyschną. Zamykał za sobą drzwi; najpierw jedne, potem drugie, aż przechodził do odległych zakątków posiadłości.

Drobne przyjemności. Krzyki odbijające się echem po pustych korytarzach.


Gdy zbliżał się do jednej z cel, czuł suchość w ustach na myśl, co go czeka.
Surowe ciało Narcyzy przestało sprawiać mu przyjemność dawno temu. Upodobał sobie miękkość, która tak pięknie czerwieniła się pod jego palcami. Uwielbiał naznaczać ich skórę.

W tych ponurych czasach, nie zaznał piękniejszego widoku, niż rozciągnięte na pościeli ciało młodej Hanny Abbott, tak chętnie poddającej się jego woli.

Drobne przyjemności. Niebieskie oczy zaszklone łzami.


Kiedy w końcu z nią skończył, wsunął zbłąkany kosmyk włosów za jej ucho i położył głowę na poduszce. Przypominała mu młodą Narcyzę; pełną pasji i marzeń.

A on, rok po roku, z uporem odzierał ją z nadziei.

Teraz pozostało mu już tylko jedno.

Drobne przyjemności. Małe Hanny Abbott.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

Zamierzam rozpalić ogień w twoich zimnych oczach ~

[HP][D] Drobne przyjemności [LM/HA] B5pMaSR

[HP][D] Drobne przyjemności [LM/HA] Tumblr_o9jwcyvean1tg9m4fo1_500


~ Wielbię cię ~

Powrót do góry Go down
http://www.topkoty.pl
Tony.
Team Heroes
Team Heroes
Tony.


Female Wiek : 27
Skąd : Poznań
Liczba postów : 395
Rejestracja : 19/04/2016

[HP][D] Drobne przyjemności [LM/HA] Empty
PisanieTemat: Re: [HP][D] Drobne przyjemności [LM/HA]   [HP][D] Drobne przyjemności [LM/HA] EmptyWto 17 Sie 2021, 20:47

.O tym, że Lucjusz jest cholernym sadystą wiem - chyba tylko jeden raz czytałam ficka, z resztą creature!Drarry, gdzie Lucjusz dał się lubić (ale tam był towarzyszem Severusa, więc dostał dawkę sympatii na samym starcie xD). Poza tym widuję go albo w kanonicznej wersji albo właśnie takim - no po prostu przeważnie w fickach jest psycholem. Ni mniej ni więcej.

Rok po roku. A więc Lucjusz od kilku lat trzymał sobie seksualną zabaweczkę w celi i nikt mu nic z tego nie robił. Podejrzewam, że Narcyza po prostu była szczęśliwa, że to nie ona, nie tym razem. Że dał jej spokój, może. Ale Draco? Po pierwsze, że nie wyrzucił ojcu, że zabawia się z wiedźmą pół-krwi. Po drugie - lubię myśleć, że młody nie był tak do szpiku kości zły, jak jego ojciec, i że nie wiem. Zrobiłby coś. Mam w tej chwili w głowie wizję, że to się dzieje po wojnie - Draco pracuje dla jasnej strony, Lucjusz przetrwał, wyłgał się na procesie i tak sobie żyje, bez kontroli, zabawiając się od kilku lat z Hanną. Nigdy jej specjalnie nie lubiłam, ale to los, jakiego nikomu bym nie życzyła.

PS. nie żeby coś, ale to jest IMHO angst. Tu nie ma nic komfortowego. xD

Pozdrawiam, i niech Wen zawsze Ci sprzyja!
Tony.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

Sometimes you gotta run before you can walk

Vi stands for Victory, didn't you know?
[HP][D] Drobne przyjemności [LM/HA] Vignet12


Ostatnio zmieniony przez Tony. dnia Sob 21 Sie 2021, 12:15, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Salomanka
Team Villains
Team Villains
Salomanka


Female Wiek : 32
Skąd : Kołobrzeg
Liczba postów : 746
Rejestracja : 17/01/2015

[HP][D] Drobne przyjemności [LM/HA] Empty
PisanieTemat: Re: [HP][D] Drobne przyjemności [LM/HA]   [HP][D] Drobne przyjemności [LM/HA] EmptyWto 17 Sie 2021, 21:45

Wiedziałam, że ten prompt pójdzie tą drogą.
Jest dobrze, krótko, ale treściwie, pełna porażka Narcyzy jako żony i kochanki, liczą się potrzeby samca, dumnego Malfoya. Najbardziej podobał mi się ten fragment o uporczywym obdzieraniu z marzeń; bardzo trafne, dobrze współgrające z tekstem określenie.
Wszystko się zgadza, nic mnie nie zaskoczyło, ale jest nieźle, pairing zaliczony :p
Powrót do góry Go down
Alexandrine
Team Villains
Team Villains
Alexandrine


Female Wiek : 31
Skąd : Ostrów Wielkopolski
Liczba postów : 225
Rejestracja : 21/12/2014

[HP][D] Drobne przyjemności [LM/HA] Empty
PisanieTemat: Re: [HP][D] Drobne przyjemności [LM/HA]   [HP][D] Drobne przyjemności [LM/HA] EmptyCzw 19 Sie 2021, 09:19

Mam pewne opory przed tym tekstem... Mamy spotkania Śmiercożerców... I Hanne... Ona była w wieku Draco.. więc ogólnie no, w kanonie była jeszcze dzieckiem... I te kilka lat.. Kilka lat jak był sługą Czarnego Pana, czy kilka lat po , gdy pewnie większość myślała, że Hanna nie żyje? Dużo jest tu nie jasnych rzeczy, trochę bardzo gryzących się ze sobą.. I Młode Hanny? Wgl takie to zdanie zgrabne bardzo. Tekst mnie lekko przeraża. Lucjusz przetrzymuje latami w celi laskę, równolatkę własnego dziedzica, robi sobie z nią co chce, mimo, że ona jest chętna na to (o ile to nie imperius) i nikt nie ma niczego do powiedzenia. Nikt o tym nie wie, czy nikt nie sprzeciwi się Głowie Rodu? Takie to strasznie pokręcone, co prawda nie widzę innego wyjścia dla tego paringu jak ta ścieżka... ale ten angst tutaj jest już creepy... Co na to Narcyza? Ogarniam, że raczej chłodna postawa Pani Domu może nie zadowalać Seniora, ale noo... Ludzka, wieloletnia zabawka jest dosyć podejrzana... A Draco? Nie jest świadomy koleżanki w lochach? W dodatku wcale nie czystokrwistej, chyba, że tylko czystokriwstej byłoby mu żal. Ale lubię myśleć, że Draco oddalił się od ciemnej strony czystości krwi.
Weny ci,
Alexa

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

Już niedługo powiem: „Dzień dobry Harry”, a ty z uśmiechem odpowiesz: „Witaj w domu Draco”.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





[HP][D] Drobne przyjemności [LM/HA] Empty
PisanieTemat: Re: [HP][D] Drobne przyjemności [LM/HA]   [HP][D] Drobne przyjemności [LM/HA] Empty

Powrót do góry Go down
 
[HP][D] Drobne przyjemności [LM/HA]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
~.Imaginarium.~ :: FANFICTION :: Literatura & Ekranizacja :: Harry Potter :: Ogólne :: +12-
Skocz do: