~.Imaginarium.~
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaSzukajZaloguj

 

 [HP][D] Matka [RW/BL]

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Disharmony
Team Heroes
Team Heroes
Disharmony


Female Wiek : 27
Skąd : Bydgoszcz
Liczba postów : 609
Rejestracja : 20/01/2015

[HP][D] Matka  [RW/BL] Empty
PisanieTemat: [HP][D] Matka [RW/BL]   [HP][D] Matka  [RW/BL] EmptySro 18 Sie 2021, 19:25

Autor: Disharmony
Beta: Brak
Pairing: Ron Weasley / Bellatriks Lestrange
Fandom: Harry Potter
Gatunek: kto to wie
Ostrzeżenia: Brak
A/N: WOREK 6 - 5. Ron Weasley / Bellatriks Lestrange

Matka


Kiedy Ron myślał o wymarzonej dziewczynie, nie widział konkretnej twarzy.
Nie miał wielu potrzeb, naprawdę.

Lata obserwacji jednak upewniły go w tym, że nie lubi dziewczyn namolnych. Ani smutnych. Przeszkadzały mu jasne włosy, a Fred i George upewnili się, by nigdy nie myślał o wielkich melonach.

Nie, Ron nie miał wielu potrzeb.

Wojna dobiegała końca, a on wciąż czuł się samotny. Widział jak Harry patrzył na Ginny - Bleh! Nie umknęły mu spojrzenia rzucane Draco przez Hermionę - podwójne bleh!
A on? Wbijając kieł raz po raz w martwe truchło Nagini, wciąż czuł, że nie zamoczy w tym stuleciu. Ba! Nawet Luna przyparła Neville’a do muru po tym, jak zniszczył przedostatniego horkruksa.

- Nie w moją córkę, suko!

Głos jego matki, wybił go z rozmyślań. Podniósł wzrok i zobaczył dwie kobiety szarpiące się pośród gruzów. Potarł czoło i ruszył w ich stronę, gotowy interweniować, kiedy nagle rozległ się plask i krzyk.

- To nie jest małe dziecko, wariatko! - rozdarła się Bellatrix, odpychając nacierające na nią ciało. Ron szedł jak zaczarowany, doznawszy objawienia.

To właśnie takiej kobiety potrzebował!

Kobiety, która obroni go przed własną matką!

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

Zamierzam rozpalić ogień w twoich zimnych oczach ~

[HP][D] Matka  [RW/BL] B5pMaSR

[HP][D] Matka  [RW/BL] Tumblr_o9jwcyvean1tg9m4fo1_500


~ Wielbię cię ~

Powrót do góry Go down
http://www.topkoty.pl
Tony.
Team Heroes
Team Heroes
Tony.


Female Wiek : 27
Skąd : Poznań
Liczba postów : 395
Rejestracja : 19/04/2016

[HP][D] Matka  [RW/BL] Empty
PisanieTemat: Re: [HP][D] Matka [RW/BL]   [HP][D] Matka  [RW/BL] EmptySro 18 Sie 2021, 19:25

No nie mogę z tego tekstu xDD Serio. Serio? XD Po pierwsze - jak Fred i George upewnili się, by nie myślał o wielkich melonach? Czy, jak to starsi brata, naśmiewali się z niego tak długo, aż uznał, że to jednak nie dla niego? Czy po prostu z góry zaklepali wszystkie laski z wielkimi melonami? XD

Dziewczyny namolne - Patil, Brown. Dziewczyny smutne - Cho i … jęcząca Marta? XDD Trochę mnie bawi to połączenie, ale w sumie to mają wspólnego. Gdyby Cho umarła to byłaby płaczącym duchem. Tylko łazienkę musiałaby znaleźć inną, bo Marta by ją zagadała na śmierć.

Bardzo mi się podoba kilka rzeczy, pierwsza: HUMOR! Brakuje mi tego w naszych akcjach, że każdy sięga bardziej po H/C, po angsty, a mi brakuje… uśmiechu! Gatunek to moim zdaniem… komedia obyczajowa? XD Ciężko to chyba inaczej nazwać Very Happy Kolejna z fajnych rzeczy: Draco i Hermiona. Jakoś mi się oni razem dodają o wiele bardziej niż Ron I Hermiona. Bądźmy szczerzy, on jest dla niej za głupi Z Draco mogłaby się rozwijać, być szczęśliwa… welp, ale to już inna historia. ALE LUBIĘ! Nawet we wspomince Very Happy

No i jest ona, kobieta idealna. Już to widzę: Ron podbija, petryfikuje ją i zaciąga do swojej jaskini. Przykuwa kajdanami do ściany i zaczyna jej wyjaśniac swój punkt widzenia. A wariatka, oczywiście, zakochuje się w nim bez pamięci, bo zdrajcy krwi są fajnymi zabawkami, i bo zagra tak na nosie Molly. Ach, te rodzinne obiadki… ^^.

Pozdrawiam, i niech Wen zawsze Ci sprzyja!
Tony.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

Sometimes you gotta run before you can walk

Vi stands for Victory, didn't you know?
[HP][D] Matka  [RW/BL] Vignet12


Ostatnio zmieniony przez Tony. dnia Sob 21 Sie 2021, 23:05, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Alexandrine
Team Villains
Team Villains
Alexandrine


Female Wiek : 31
Skąd : Ostrów Wielkopolski
Liczba postów : 225
Rejestracja : 21/12/2014

[HP][D] Matka  [RW/BL] Empty
PisanieTemat: Re: [HP][D] Matka [RW/BL]   [HP][D] Matka  [RW/BL] EmptySro 18 Sie 2021, 20:08

Awww.... Jakie to urocze, w życiu nie spodziewałam się, że tak kanonicznie ładnie ujmiesz ten parring. Ja podeszłam do tego bardziej drastycznie. Faktycznie Ron potrzebuje silnej kobiety, która będzie zarządzać nim i postawi się jego matce. To jest to! Bardzo fajnie ujęłaś podejście Rona do tego wszystkiego, a do tego jak zabawnie pokazałaś spojrzenie na związek Harrego i Hermiony! Hahaha, też mam takie bleh.

[HP][D] Matka  [RW/BL] Img-4410

Weny, Alexa


Ostatnio zmieniony przez Alexandrine dnia Pią 20 Sie 2021, 08:08, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Wirka.
Team Heroes
Team Heroes
Wirka.


Female Wiek : 33
Liczba postów : 1403
Rejestracja : 21/12/2014

[HP][D] Matka  [RW/BL] Empty
PisanieTemat: Re: [HP][D] Matka [RW/BL]   [HP][D] Matka  [RW/BL] EmptyCzw 19 Sie 2021, 00:28

13. Skomentuj nie używając czasowników

Ha! Gatunek - Crack, jeśli już, chyba Smile Ale całkiem zgrabna myśl! Nie wiadomo skąd, niemniej pasuje świetnie. Zgrabnie i bez widocznych błędów. Śmiesznie. Niespodziewanie, bo łatwiej w torturach, bólu, zemście, angście ogólnie, ale w sumie, dlaczego nie tak, śmiech czasem też pożądany. Mina rodziny w tej sytuacji? affraid XD   I, nawet w filmie, on i ona - ten pomysł kuszący coraz bardziej xd Co dalej? Kisiel, kisiel, kisiel xd
Zmęczenie bardzo, przeprosiny Very Happy
Życzenia weny!
W.


[HP][D] Matka  [RW/BL] Przech10

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~


[HP][D] Matka  [RW/BL] Giphy
Powrót do góry Go down
Salomanka
Team Villains
Team Villains
Salomanka


Female Wiek : 32
Skąd : Kołobrzeg
Liczba postów : 746
Rejestracja : 17/01/2015

[HP][D] Matka  [RW/BL] Empty
PisanieTemat: Re: [HP][D] Matka [RW/BL]   [HP][D] Matka  [RW/BL] EmptyCzw 19 Sie 2021, 01:01

No dobra... Czekałam na tę puenę, na tę realizację promptu, i czuję lekki niedosyt. Nie podważam realizacji pormptu, ale żałuję, że ten pairing nie doczekał się jednak jakiegoś spełnienia, jakiegoś odważnego gestu ze strony Rona albo chociaż udziału Belli w całym tym napływie świadomości Weasley'a. Dzięki tobie widzę, że taka para ma sens, i to nie tylko w drastycznym, angstowym wydaniu. Ronuś faktycznie potrzebuje takiej silnej, ostrej baby, co nim pokieruje, bo sam to niespecjanie sobie radzi. Fajne to, zaskakująco trafne spostrzeżenie. Podoba mi się.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





[HP][D] Matka  [RW/BL] Empty
PisanieTemat: Re: [HP][D] Matka [RW/BL]   [HP][D] Matka  [RW/BL] Empty

Powrót do góry Go down
 
[HP][D] Matka [RW/BL]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
~.Imaginarium.~ :: FANFICTION :: Literatura & Ekranizacja :: Harry Potter :: Ogólne :: +12-
Skocz do: