~.Imaginarium.~
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaSzukajZaloguj

 

 [D] Komnata Tajemnic

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Fia.
Team Villains
Team Villains
Fia.


Female Wiek : 33
Skąd : Poznań
Liczba postów : 410
Rejestracja : 23/12/2014

[D] Komnata Tajemnic Empty
PisanieTemat: [D] Komnata Tajemnic   [D] Komnata Tajemnic EmptySro 31 Sie 2016, 02:59

Fandom: Tak było
Autor: Fia
Beta: brak
Pairing: brak
Gatunek: Obyczaj
Ostrzeżenia: brak
N/A: Dedykowane Wirce. i M., za wieczór i noc pełne wrażeń w mojej prywatnej Komnacie Tajemnic. I może przemilczmy, kto był tej nocy górą...


Komnata Tajemnic



W pokoju słychać było pojedyncze jęki i postękiwania. Nastrojowa muzyka, wino i przekąski wypełniały pomieszczenie, w którym znajdowały się dziewczyny. Światło padające na ich twarze uwydatniało warstwę potu na czołach – wyraz największego skupienia. W końcu to, co za chwilę się stanie, będzie przełomowym momentem w ich relacji.

Wszystkie trzy wstrzymały oddechy. Ostatnie sekundy przed decydującym momentem były dla nich najważniejsze. Ich życie nie będzie po tym doświadczeniu takie samo.
Nagle, niczym grom z jasnego nieba, ciszę przerwał głośny okrzyk najstarszej z nich. Pozostałe jęknęły tylko pokonane.

– Wygrałam! Mam wszystkie złote karty! – Sammy. uśmiechnęła się triumfująco, odrywając wzrok od komputera.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

[D] Komnata Tajemnic 185163a92861cff084f0f519850b7927a8896c81_hq

Powrót do góry Go down
Wirka.
Team Heroes
Team Heroes
Wirka.


Female Wiek : 33
Liczba postów : 1403
Rejestracja : 21/12/2014

[D] Komnata Tajemnic Empty
PisanieTemat: Re: [D] Komnata Tajemnic   [D] Komnata Tajemnic EmptyCzw 26 Sty 2017, 06:12

Bo wygrałam, nie znacie się, nie moja wina, że nie ustaliliśmy zasad na początku i grałam z innym celem kluczowym niż reszta i wgl kłamczycie.

To było całkiem fajne Lan Party i powiem wam, że chętnie bym się zebrała na kolejne. Możemy tym razem grać w Hirołsów. Albo Pottera Jedynkę - jeśli w to się jeszcze da grać wgl xd Bo nie pamiętam totalnie, ale to piekielne lustro na końcu... To jak, podejmujecie wyzwanie?

Fajnie ujęte w drabblu, który pozornie dotyczy jakby czegoś innego.
Wny!
W.


~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~


[D] Komnata Tajemnic Giphy
Powrót do góry Go down
 
[D] Komnata Tajemnic
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
~.Imaginarium.~ :: FANFICTION :: Inne :: Tak Było (+18)-
Skocz do: