~.Imaginarium.~
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaSzukajZaloguj

 

 [Poke][D] Artysta

Go down 
+3
Salomanka
M.
Wirka.
7 posters
AutorWiadomość
Wirka.
Team Heroes
Team Heroes
Wirka.


Female Wiek : 33
Liczba postów : 1403
Rejestracja : 21/12/2014

[Poke][D] Artysta Empty
PisanieTemat: [Poke][D] Artysta   [Poke][D] Artysta EmptyNie 04 Wrz 2016, 23:01

Fandom Pokemon
Autor Wirka.
Beta/bety: -
Pairing:  lekka sugestia do
spoiler:
Gatunek: Fluff? Ale w sumie to Angst? nie wiem...
Ostrzeżenia: Na specjalne życzenie M. Nie biorę odpowiedzialności za wasze mózgi po lekturze.


Artysta


Jakże czysty głos. Kiedy słyszał dobiegający z oddali śpiew, zawsze nasłuchiwał, choćby tylko przez chwilę, zanim znów zapadał w twardy sen. Pieśń wzbijała się ponad drzewa, łagodnie otulając cały las. Jednak te wysokie, delikatne nuty nie były dla niego tylko kołysanką, jak dla reszty świata. Nigdy nie słyszał nic piękniejszego. Ta spokojna, harmonijna melodia, nieuchronnie ciągnąca go w objęcia snu, nawet jeśli - wbrew wszystkiemu, co o nim mówiono - wolałby się ocknąć. Chciałby choć raz wysłuchać pieśni do końca i usłyszeć śmiech docenionego artysty.

Jiggli niekiedy przystawał nieopodal wielkiego Snorlaxa i choć nigdy by tego nie przyznał, śpiewał specjalnie dla niego.


~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~


[Poke][D] Artysta Giphy


Ostatnio zmieniony przez Wirka. dnia Wto 06 Wrz 2016, 21:39, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
M.
Team Villains
Team Villains
M.


Female Wiek : 28
Skąd : Poznań/Zielona Góra
Liczba postów : 241
Rejestracja : 18/08/2015

[Poke][D] Artysta Empty
PisanieTemat: Re: [Poke][D] Artysta   [Poke][D] Artysta EmptyNie 04 Wrz 2016, 23:05

Mój ukochany parring. Dziękuję, że to dla mnie napisałaś <3 Jest cudowne Smile

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

[Poke][D] Artysta FAf9hm8
Powrót do góry Go down
Salomanka
Team Villains
Team Villains
Salomanka


Female Wiek : 32
Skąd : Kołobrzeg
Liczba postów : 746
Rejestracja : 17/01/2015

[Poke][D] Artysta Empty
PisanieTemat: Re: [Poke][D] Artysta   [Poke][D] Artysta EmptyNie 19 Kwi 2020, 00:57

Jag skriver en kommentar till åtgärden. Jag kan svenska mycket bra inte, jag studerade lite på gymnasiet, men jag ska försöka bäst beskriva vad jag tycker om din berättelse. Google kommer att hjälpa: D Jag har aldrig läst något om Pokémon, skulle inte tänka att para dem utanför arter. Intressant. Snorlax och Jigglypuff verkar vara ett bra val. De kommer att sakna sin stora affär. Jiggly kommer aldrig att veta att hennes känslor är ömsesidiga. Det är en tragisk kärlekshistoria. Ganska mycket för Pokémon! Tack!
Powrót do góry Go down
JokerFox.
Team Villains
Team Villains
JokerFox.


Female Wiek : 29
Skąd : Poznań
Liczba postów : 846
Rejestracja : 21/12/2014

[Poke][D] Artysta Empty
PisanieTemat: Re: [Poke][D] Artysta   [Poke][D] Artysta EmptyPon 12 Lip 2021, 23:04

[Poke][D] Artysta Fknd5o10

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

What good comes of something
When I'm just the ghost of nothing, nothing?
I'm just the man on the balcony
Singing "nobody will ever remember me"
(...)
A
composer but never composed
Singing "I only want what I can't have"
I only want what I can't have.


~*~*~

[Poke][D] Artysta TnTYADJ
Powrót do góry Go down
https://imaginarium.forumpolish.com
Alexandrine
Team Villains
Team Villains
Alexandrine


Female Wiek : 31
Skąd : Ostrów Wielkopolski
Liczba postów : 225
Rejestracja : 21/12/2014

[Poke][D] Artysta Empty
PisanieTemat: Re: [Poke][D] Artysta   [Poke][D] Artysta EmptySro 18 Sie 2021, 11:19

W sumie to pod względem umiejętności pasują do siebie, rozmiarowo już nie bardzo, ale noo... To tylko bajka, kto powiedział, że mają ograniczyć się do swojego gatunku? Bardzo fajny tekst, szczególnie, że noo.. Śpiący pokemon chcący wysłuchać usypiającej piosenki do końca to zabawny fragment. Przecież wystarczy, że usiądzie a on już śpi. i mały jiggli, awww.. jakie to słodkie, że śpiewa dla niego, czyż nie? Ciekawe czy maluje go potem w serduszka? Tyle pola do manewru.

Weny,
Alexa

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

Już niedługo powiem: „Dzień dobry Harry”, a ty z uśmiechem odpowiesz: „Witaj w domu Draco”.
Powrót do góry Go down
Disharmony
Team Heroes
Team Heroes
Disharmony


Female Wiek : 27
Skąd : Bydgoszcz
Liczba postów : 609
Rejestracja : 20/01/2015

[Poke][D] Artysta Empty
PisanieTemat: Re: [Poke][D] Artysta   [Poke][D] Artysta EmptyWto 24 Sie 2021, 22:06

O jeny, Wir! To jest z jednej strony urocze, szczególnie jak sobie wyobrażę wspomniane postacie, a z drugiej, kurczę. Przejmujące? Bo pokemony pokemonami, ale czy nie jest to jednak aluzja do ludzi? Tu też można ciągnąć to w różne strony, co nie? Zabiegani, zamknięci na piękno świata. Nie mogący się wyrwać z tego pędu, amoku. I czasem znadjzie się ktoś, kto będzie chciał stanąć im na drodze. Albo przynajmniej towarzyszyć, licząc, że którymś razem coś się zmieni.
Druga opcja, depresja? Albo jakakolwiek inna forma sprawiająca, że człowiek się zamyka... Domyślam się, że wówczas nawet, jeśli śpiew urzeka, nawet jeśli chciałoby się wytrwać do końca, często przegrywa się walkę.

Daje do myślenia,
Wir.


.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

Zamierzam rozpalić ogień w twoich zimnych oczach ~

[Poke][D] Artysta B5pMaSR

[Poke][D] Artysta Tumblr_o9jwcyvean1tg9m4fo1_500


~ Wielbię cię ~

Powrót do góry Go down
http://www.topkoty.pl
Tony.
Team Heroes
Team Heroes
Tony.


Female Wiek : 27
Skąd : Poznań
Liczba postów : 395
Rejestracja : 19/04/2016

[Poke][D] Artysta Empty
PisanieTemat: Re: [Poke][D] Artysta   [Poke][D] Artysta EmptyWto 24 Sie 2021, 23:26

Ooooo, a niby czemu angst? Razz To jest totalnie “ja cię kocham, a Ty śpisz”, albo może “ja cie kocham, a ty śpiewasz, więc ja śpię”. XD No nie wiem, dla mnie to jest jednak comfort, taka wara cukrowa na moje biedne zbrukane ostatnimi angstami serduszko.

Tak sobie po tych moich radosnych przemyśleniach zerknęłam w komentarze. W sumie… Dis może mieć trochę racji. Że to taki obraz depresji. Co z tego, że dla mnie śpiewasz, skoro ja nie mam siły, żeby cokolwiek z tym zrobić i po prostu zasypiam, odcinam się…?

Pozdrawiam, i niech Wen zawsze Ci sprzyja!
Tony.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

Sometimes you gotta run before you can walk

Vi stands for Victory, didn't you know?
[Poke][D] Artysta Vignet12
Powrót do góry Go down
Sponsored content





[Poke][D] Artysta Empty
PisanieTemat: Re: [Poke][D] Artysta   [Poke][D] Artysta Empty

Powrót do góry Go down
 
[Poke][D] Artysta
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
~.Imaginarium.~ :: FANFICTION :: Anime & Manga/Komiks & Serial/Film animowany :: Yaoi/Slash :: +12-
Skocz do: